Αποστολές >67lvl

DeletedUser735

Guest
αναλογα τον μονομαχο.

αν παιζεις με σθενος δεν γινεται να ανοιξεις ληστεια τρενων χωρις να τον καταστρεψεις
 

DeletedUser

Guest
εχω μονομαχο..υπαρχει τροπος να κατανειμω τις ικανοτητες μου για να πιασω την ληστεια τρενου,χωρις να τον καταστρεψω τελειως???

ευχαριστω εκ των προτερων!!!

οχι...εκτος και αν πας φουλ επιδεξιοτητα/σημαδι αλλα τοτε ακομα και 99 επιπεδο δεν θα κανεις μονομαχιες με ισοδυναμους σου...
 

DeletedUser

Guest
για μονομαχο με σημαδι λεω..και ηδη εχω φορτωσει επιδεξιοτητα(και λιγη χαρισματικοτητα).θα πρεπει να αρχισω να σπρωχνω απο χαρισματικοτητα σε επιδεξιοτητα??
 

DeletedUser

Guest
για μονομαχο με σημαδι λεω..και ηδη εχω φορτωσει επιδεξιοτητα(και λιγη χαρισματικοτητα).θα πρεπει να αρχισω να σπρωχνω απο χαρισματικοτητα σε επιδεξιοτητα??

εχει 2 μπλε και 1 κιτρινο αρα η επιδεξιοτητα σε βοηθαει να ανοιξεις την δουλεια 2 φορες γρηγοροτερα απο οτι η χαρισματικοτητα...
 

DeletedUser

Guest
παίξ τον τούμπανο σημάδι και επιδεξιότητα μόνο...
 

DeletedUser

Guest
οκ..ευχαριστω για την βοηθεια!!!θα περιμενω να δω και τι δινει το μπαουλο με τα 3 κλειδια και θα πραξω αναλογως!!
 

DeletedUser

Guest
η επιδρομη - εμφανιση

Εχει περασει ηδη μια βδομαδα που εχω βγαλει την αποστολη "Το ακουσμα" (που θελει το πρασινο σαλι) και η μονη επιλογη που εχω ειναι η desicion 2. Εχω γυρισει ολο το χαρτη αλλα desicion 1 πουθενα...
Οπως καταλαβατε ψαχνω την αποστολη "Επιδρομη - Εμφανιση"
Κανω κατι λαθος;
Αν μπορει καποιος ας βοηθησει....
Ευχαριστω...
 

DeletedUser3436

Guest
πρεπει να ειναι παρασκευη και να εισαι εδω


94237369.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
σου δινει 30 χπ μετα πρεπει να πας περιπου στην μεση του χαρτη για να κανεις 6 ωρες ενεδρα
 

DeletedUser

Guest
σε κανεναν κοσμο δεν την εχω κανει αυτην την αποστοη :d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Τιποτα....

Παρασκευη πηγε....
Αλλα η μονη αποστολη που εχει κατω αριστερα στο χαρτη ειναι το "Ακουσμα"
Η....Εμφανιση".....πουθενα.... :confused:
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά δεν ανακεφαλαιώνουμε λέω 'γω?
1η αποστολή --> Παρασκευή βράδυ
2η αποστολή --> Τρίτη
Αποστολή 1 της 1ης Decision --> Τέρμα κάτω δεξιά κουτάκι.
Αποστολή 2 της 1ης Decision --> Κέντρο του χάρτη
Οι υπόλοιπες είναι νορμάλ? Δεν θέλουν μέρος, μέρα και ώρα???:confused:
 

DeletedUser3436

Guest
Αποστολή 1 της 1ης Decision --> Τέρμα κάτω δεξιά κουτάκι. = τεταρτη
 

DeletedUser

Guest
Θενξ. Οπότε οι άλλες είναι νορμάλ και δεν θέλουν μέρος ή θα σε στέλνουν σε μέρη όπως της 1ης αποστολής κτλ. δεν θα θέλουν άλλα μέρη, σίγουρο έτσι?:eek:
 

DeletedUser3436

Guest
δεν εκανα ακομα αυτην με τα τρενα οποτε δεν ξερω
 

DeletedUser

Guest
http://gr.weststats.com/Questview/?group=38

Εδώ δείχνει 3 πρώτα στην έρημο και μετά όλες στο δάσος οπότε αυτά θα είναι τα μέρη λογικά. Αλλά δεν είναι η 2η αποστολή εκείνη με την ενέδρα στην άμαξα, η 4η είναι αυτή. Δεν πρέπει να πάρεις πρώτα 30 εμπειρία, μετά να κάνεις κυνηγό κεφαλών μετά να νικήσεις τον προδότη και μετά αυτές? Ή είναι με ανακατεμένη σειρά?:eek::p
 

DeletedUser3436

Guest
30 χπ κυνηγος κεφαλων προδοτης ενεδρα προαιτημασια για ληστεια ληστεια τρενου λεφτα και κλειδι
 
Κορυφή