Αποροια

  • Δημιουργός θέματος Serra
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια ποιος τον αμολησε τον αρχαίο???
Είπαμε να γράφουμε Ελληνικά και όχι greeklish αλλα μην το ξεφτιλίζουμε κιολας!

DMU ξεκαβαλίστε το καλάμι γιατι προς το παρον βγαζουν ανεκδοτα για εσας. Και αν όντως απο όλο το καλοκαίρι σκεφτόσασταν σχέδια για το the west ,
τώρα τον χειμώνα σκεφτείτε πως θα πάρετε πίσω την ζωή που χάσατε...

Και μιας και το τοπικ λεγεται αποροια ας εκφρασω και εγω την δικια μου για να ειμαι on topic.
Εγώ ποιον game manager πρεπει να κερασω ρακί για να εχω ρουσφέτια?
Γιατι απο οτι φαίνεται ήδη 2 εχουν καπαρωθει.Περισεύει κανενας και για μας?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εχετε σκάσει όλοι σας έτσι; Επειδή δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα άλλο εκτός απο το να κάτσετε και να δείτε την εξέλιξη στις μάχες... Το πόσα λευτά σπαταλήσαμε είναι δική μας υπόθεση και δεν αφορά κανέναν, δεν νομίζω να τα πήραμε με το ζόρι απο κανέναν.. Οσοι δεν το εχετε καταλάβει ειναι λευτά του West και οχι απο αυτά που έχουμε στις τσέπες μας με το € πάνω...
Παιχνίδι είναι, χαλαρώστε και απολαύστε το.. Για αλλη μια φορά κάνουμε ενδιαφέρον το παιχνίδι, ασχέτως απο το άν θα κερδίσουμε η αν θα χάσουμε κάτι... Προσπαθήστε να μην είσται επιθετικοί και ειρωνικοί, και θα γίνει ακόμα καλύτερο το game.. Αυτα απο μένα, ελπιζω να έχουμε καλές μάχες σήμερα, και ας κερδίσει ο καλύτερος... Καλή επιτυχία
 

DeletedUser315

Guest
δεν πειραζει να σας δειξω ενα πολυ σχετικο βιντεο με την κατασταση που βρηκα τυχαια ε??????

χαχαχαχαχα
γέλασα απίστευτα
ωραίο
λίγο περισσότερη φαντασία ήθελε και θα τα τέλειο


Συμφωνώ με τον shamanos οτι κάποιους τους πονάει που καθε συμμαχία του 'άξονα΄(καλό) θα κάτσει στο οχυρό της και επιπλέον δεν μπορούν να κάνουν τπτ άλλο γι αυτό βγαίνουν και λένε παρλαπίπες και λασπολογίες.


και φυσικά ειρωνεύεστε το σχέδιο των πολλαπλών επιθέσεων και των επιθέσεων στα οχυρά μας γτ δεν μπορείτε να κάνετε κάτι μέσα στο παιχνίδι για να το αντικρούσετε εκτός απ το να αμυνθείτε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν ξερω αν ειναι ειρωνεια ή οχι αλλα προφανως καποιοι εχουν βρει το νοημα του παιχνιδιου και διασκεδαζουν :d

προσωπικα το απολαυσα το βιντεο ως και το τελευταιο δευτεροπλεπτο

"καθως ερχεσαι, πιασε και μια μπυρα"

καλα τα πλανα και τα σχεδια, αλλα ο "χαβαλες" ειναι δυναμη που δεν ξεπερνιεται.
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια ποιος τον αμολησε τον αρχαίο???
είπαμε να γράφουμε ελληνικά και όχι greeklish αλλα μην το ξεφτιλίζουμε κιολας!

Dmu ξεκαβαλίστε το καλάμι γιατι προς το παρον βγαζουν ανεκδοτα για εσας. και αν όντως απο όλο το καλοκαίρι σκεφτόσασταν σχέδια για το the west ,
τώρα τον χειμώνα σκεφτείτε πως θα πάρετε πίσω την ζωή που χάσατε...

και μιας και το τοπικ λεγεται αποροια ας εκφρασω και εγω την δικια μου για να ειμαι on topic.
εγώ ποιον game manager πρεπει να κερασω ρακί για να εχω ρουσφέτια?
γιατι απο οτι φαίνεται ήδη 2 εχουν καπαρωθει.περισεύει κανενας και για μας?

αν είναι για φαι και ποτό εμένα :d

(μπορώ να βολέψω πολλά ρουσφέτια, που να κατέβω και για υπουργός δηλαδή...)
 

DeletedUser

Guest
εννοείτε πως το χαβαλε είναι καλο, και αν καποιοι δεν παίρνουν τοσο "εχθρικα" κάποια πράγματα, και ο ανταγωνισμός έχει χαβαλε.. και αν το αντιμετωπιζαν ολοι σαν παιχνιδι δεν θα εβγαινε ο καθενας να κατηγορει την ουρά του άλλου, αλλα θα γράφαμε όλοι πχ "της τρελης σήμερα πολλες μαχες, παμε, γουσταρω" κτλ, και οχι να προπυλακίζουμε τους αλλους και για πράγματα που δεν μας αφορουν στην ουσια, οπως αυτο με τα χρήματα παραδείγματος χάριν..
 

DeletedUser

Guest
Τα λεφτα δεν εχουν ουσια, ποσο μαλλον για σενα ΣΑΜΑΝΕ -.-

Το ξερα οτι μας τα παιρνεις χοντρα για καθε μικρη ικανοτητουλα που αλλαζουμε γιατι ειχες απωτερο σκοπο, αλλα δεν περιμενα οτι τα σχεδια σου θα ειχαν προεκταθει και στα οχυρα.

Χαλαλι σου ομως. Αλλα αν βγει καποιο ειδος πριμιουμ αλλαγης ικανοτητων θα το κλεισεις το μαγαζακι σου :p

Επιστροφη στο θεμα μας.

Σημερα οντως πολλες η μαχες και οντως ειναι καποιο ειδος τακτικης και αυτο, ετσι ειναι σεβαστο. Δεν χρειαζεται να κρινουμε αν ειναι ορθοδοξο ή ανορθοδοξο. Μιας που λογικα θα το δουμε και απο αλλους να το κανουν αργα ή γρηγορα. Μεχρι τουλαχιστον να βρεθει το παραθυρακι που ξεφευγει απο αυτη την λογικη.
Και προφανως θα βρεθει :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
το video πράγματι τα σπάει. αλλά εμένα κάτι άλλο με ενοχλεί. πως γίνεται πριν τις επιθέσεις σας να φάγαν ban κάποια σημαντικά μέλη μας???? στους dead man και τους συμμάχους τους πότε θα γίνει έλεγχος?

επίσης κάτι άλλο. με την κίνηση που κάνατε να βαρέσετε τα δικά σας οχυρά, συμαίνει αυτόματα πως μπορούμε να χτυπάμε και παίχτες οι οποίοι είναι φιλαράκια μας, πράγμα το οποίο απαγορεύεται στους ξένους σέρβερς. στους ελληνικούς δε το γράφει κάπου αλλά πίστευα πως απαγορεύεται και εδώ.

από αύριο θα αρχίσω να βαράω κάτι δικούς μου να τους ανεβάσω στην κατάταξη. δεν πιστεύω να υπάρχει πρόβλημα. ίσως τους δώσω και χρήματα μιας και δεν είναι πραγματικά λεφτά αλλά εικονικά όπως ειπώθηκε πάνω.
 

DeletedUser

Guest
Γράφει κανένας κανόνας οτι απαγορεύοντε οι fake; Αλλο να σου περισευουν 5-10000 και να κανεις επιθεση και να δωσεις σε καποιον αλλον που δεν έχει και αλλο να κανεις μια επίθεση σε οχυρο που εκτός απο το οφελος που μπορεί να έχεις απο πλευρά τακτικής και του οτι σου κοστιζει ενα αντιτιμο αναλογα το μεγεθος του οχυρου, δεν υπάρχει κανένα άλλο οφελος. Ενω οταν κάνεις "φιλικες" επιθέσεις (μονομαχιες), στημένες, αυτο λέγετε Pushing, και σε πολλα παιχνίδια απαγορεύετε όπως αν δεν κάνω λάθος και στο The West. Οσο για τα ban που λες, ας απαντήσει ο Zaitsev, που δεν νομίζω να έβλεπε κάποια αδικία και να μην επενέβαινε... Και το θέμα δεν ειναι γιατι εγώ ban και όχι αυτος κτλ. το θέμα είναι να αναρωτηθει κάποιος, γιατί εφτασα στο σημείο να φάω ban και δεν ήμουν νόμιμος.
 

DeletedUser

Guest
φυσικά και έχει όφελος. άμα είναι να κάνουμε συχνά επιθέσεις στο οχυρό μας και να παίρνουμε τζάμπα xp. αναλαμβάνω εγώ ο ίδιο το κόστος μιας και τα 10.000 είναι ένα τίποτα για μένα με το πρόσχημα ότι προσπαθούμε να βρούμε τακτικές για τα οχυρά.

όσο για το ban, τα παιδιά έμπαιναν από νετ καφέ μιας και είναι μια παρέα. πως γίνεται οι μισοί να φάγαν ban και οι άλλοι μισοί όχι? οι ίδιοι μάλιστα στις αρχές του παιχνιδιού ξαναέφαγαν ban για μια βδομάδα για τον ίδιο λόγο.
 

DeletedUser

Guest
Ε καντο, γιατι δεν το κανεις;
στο κατω κατω αν το κανουμε για το xp θα μπορουσαμε να το κανουμε και σε αλλο οχυρο, δεν χρειαζετε να γινει σε δικο μας... Οσο για τα ban, σου ειπα και πριν ας απαντησουν οι διαχειριστές...

ΥΓ: Που αν το καναμε σε άλλο οχυρο, θα υπήρχε και η περιπτωση να κερδίσουμε και οχυρο.. ενω αν το κανουμε σε μας δεν προκειτε να κερδισουμε κατι...
 

DeletedUser

Guest
γιατί όπως είπες πιο πάνω είναι "φιλική" επίθεση, στημένη.
να μη φοράω ρούχα και όπλο και να βάζω τους μικρούς να με κοπανάνε για να παίρνουν xp.

στα οχυρά δηλ επιτρέπεται και στις μονομαχίες όχι?
 

DeletedUser

Guest
ειμαι ενα απο τα φιλαρακια που ειπε ο koulatza πιο πανω..... εγω μια ερωτηση θα κανω....... ποσο τυχαιο ειναι να τρωνε ban ατομα απο ccp και fg την τελευταια εβδομαδα, ενω τα τελευταια ban πεφτουν λιγο μετα τις δηλωσεις για τις επιθεσεις στα οχυρα? και ειναι δυνατον να τρωνε Ban παιχτες απο ολες τις πολεις ενω απο dmu κανενας? δηλαδη τοσες πολεις της dmu δεν εχουν ουτε ενα bot? ποιον κοροιδευεται... παντως οχι εμας!!!! ειναι η δευτερη φορα που τρωω ban και ειναι και μονιμο.και δεν φοβαμαι να πω οτι ακριβως σκεφτομαι. ας βρεθουν καλυτερα οι καινουριοι πιθανοι "γκρινιαριδες" του παιχνιδιου.
το game εχει χασει την αξιοπιστια του απο τοτε που ο baxamas η οπως αλλιως τον ελεγαν εκανε οτι ηθελε....... και οχι τωρα.
καλη μαχη το βραδυ στους πρωην συμμαχους μου και ευχομαι να κρατησουν ολα τα οχυρα.
 

DeletedUser

Guest
γιατί όπως είπες πιο πάνω είναι "φιλική" επίθεση, στημένη.
να μη φοράω ρούχα και όπλο και να βάζω τους μικρούς να με κοπανάνε για να παίρνουν xp.

στα οχυρά δηλ επιτρέπεται και στις μονομαχίες όχι?

ρε φιλε δεν μπορεις να καταλαβεις τι σου λεω η δεν θέλεις; δεν θα κατσω να σου εξηγησω εκτενεστερα.. οπως ειπε και ενας φιλος πιο πριν, οτι δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...
 

DeletedUser

Guest
ειμαι ενα απο τα φιλαρακια που ειπε ο koulatza πιο πανω..... εγω μια ερωτηση θα κανω....... ποσο τυχαιο ειναι να τρωνε ban ατομα απο ccp και fg την τελευταια εβδομαδα, ενω τα τελευταια ban πεφτουν λιγο μετα τις δηλωσεις για τις επιθεσεις στα οχυρα? και ειναι δυνατον να τρωνε ban παιχτες απο ολες τις πολεις ενω απο dmu κανενας? δηλαδη τοσες πολεις της dmu δεν εχουν ουτε ενα bot? ποιον κοροιδευεται... παντως οχι εμας!!!! ειναι η δευτερη φορα που τρωω ban και ειναι και μονιμο.και δεν φοβαμαι να πω οτι ακριβως σκεφτομαι. ας βρεθουν καλυτερα οι καινουριοι πιθανοι "γκρινιαριδες" του παιχνιδιου.
το game εχει χασει την αξιοπιστια του απο τοτε που ο baxamas η οπως αλλιως τον ελεγαν εκανε οτι ηθελε....... και οχι τωρα.
καλη μαχη το βραδυ στους πρωην συμμαχους μου και ευχομαι να κρατησουν ολα τα οχυρα.

εχει γινει ανακοινωση απο τους μοντς του παιχνιδιου για τον ελεγχο.ευτυχως για μας,δυστυχως για εσας παιζουμε πιο δικαια το παιχνιδι απο τους υπολοιπους (παρε για παραδειγμα τα μπαν που ειχαν πεσει σε gu και τωρα σε fg και συνεχιζουν).το να σε τιμωρουν επειδη παραβιαζεις τους κανονες δεν σημαινει οτι το παιχνισι εχει χασει την αξιοπιστια του,το αντιθετο μαλιστα.
αν και ειναι πολυ πιθανο να εισαι καποιος πολλαπλος λογαριασμος που για να φανεις οτι εισαι διαφορετικος παιχτης μπηκες στο φορουμ και εφτιαξες λογαριασμο,δεν θελω να μπω στον κοπο να συνεχισω περα απο αυτο το ποστ αυτην την συζητηση.
καλες μαχες σε ολους,μακαρι να ειναι δικαιες και να το απολαυσουμε ολοι!(αυτη η ευχη πηγαινει στους σοβαρους (οχι μονο σε δυναμη στο παιχνιδι,αλλα σε χαρακτηρα) αντιπαλους μας)
 

DeletedUser

Guest
ειμαι και εγω ενας απο αυτη τη παρεα.
ο κυριος neoromeo επιασε εντατικη δουλεια απο εχθες και ξεκοκκαλιζει την FG και ολους τους αντιπαλους της DMU που μπορουν να προκαλεσουν προβληματα στα αποψινα τους σχεδια.εβγαλε απο τη μεση ηδη αρκετους και δοξα τω θεω εχει ακομα ωρες μπροστα του να πεταξει και αλλους.εμενα γιατι με αφησες να συνεχισω?απο το ιδιο net cafe με τα αλλα παιδια παιζω και τον απριλιο ειχα φαει και εγω ban μαζι τους.τωρα πως τη γλυτωσα?μηπως δεν εκανες καλα τη δουλεια σου?για κανε μου εναν ελεγχο ακομα μηπως με ξεχασες!!!
η DMU ομως εψαξα ολες τις πολεις της και εισαστε ολοι μαχιμο,ετοιμοπολεμοι και πεντακαθαροι.συγχαρητηρια σε ολους σας.μπραβο στη DMU και στα σχεδια εξοντωσης των αντιπαλων της!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
δεν θα κατσω να σου εξηγησω εκτενεστερα.

όχι να κάτσεις να εξηγήσεις. θέλω να δω επιχειρήματά σου.

φάνη, τώρα έρχεται και η σειρά σου. μη παραπονιέσαι. έκανες το λάθος και έπαιξες από νετ καφέ? θα σου κοπεί το κεφάλι ρε. θα φας καλά!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
κουλη σκεφτηκα να κανω διαγραφη λογαριασμου απο μονος μου αλλα το μετανοιωσα γιατι λυπηθηκα το νεορομεο που δε θα παρει τη χαρα να με αποκλεισει αυτος.δεν ειναι κριμα να του στερησω τετοια χαρα??????
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή