Αποκλεισμοι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2661
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2121

Guest
κοιταχτε πριν μπει μόνιμο μπαν μπαίνει αποκλεισμός προειδοποιητικός.
αν δεν βάλεις και τοτε μυαλό κυριε πολλαπλέ δεν φταίει κανεις.

θελω να πω οτι και για αυτους δίνουμε μια δεύτερη ευκαιρία οχι αμεσος γεια σας

αμέσως θέλω κι εγώ να πω γειά σας. αμέσως πάντως, αγαπητέ διαχειριστά του φόρουμ, αμέσως θέλω να σε ευχαριστήσω γιατί απαντάς αμέσως.
 

DeletedUser66

Guest
παιδια εγω δεν γνωριζα οτι επρεπε να ειχα 3 υπολογιστες στο σπιτι μου για να παιζω εγω η γυναικα μου και ο μικρος που κολησαν με το west και ετσι αποκλειστικαμε και οι τρεις απο τον κ3..ευτηχως που κ1 κ κ2 παιζω εγω με την γυναικα μονο και θα εχω μια γκρινια λιγοτερη αν γινει το ιδιο και εκει..επισεις λογικα θα πρεπει να επιστραφει το υπολοιπο των Premium και απο τους 2 λογαριασμους..
 

DeletedUser

Guest
παιδια εγω δεν γνωριζα οτι επρεπε να ειχα 3 υπολογιστες στο σπιτι μου για να παιζω εγω η γυναικα μου και ο μικρος που κολησαν με το west και ετσι αποκλειστικαμε και οι τρεις απο τον κ3..ευτηχως που κ1 κ κ2 παιζω εγω με την γυναικα μονο και θα εχω μια γκρινια λιγοτερη αν γινει το ιδιο και εκει..επισεις λογικα θα πρεπει να επιστραφει το υπολοιπο των Premium και απο τους 2 λογαριασμους..

ναι ρε!πιστεψε το xD
 

DeletedUser

Guest
εγω το πιστευω φιλε γιατι μετα παει αλλου το θεμα,πιο παρανομο ειναι να σου τρωνε τα λεφτα παρα να κανεις 2 λογαριασμους παραπανω αθελα σου..

1)Δεν σου τρωνε τα λεφτα,απλα δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις τους σβολους χρυσου που εχεις παρει και γι αυτο φταις εσυ.
2)Ειναι λιγο δυσκολο να κανεις 2 λογαριασμους παραπανω αθελα σου,συνηθως σου ζηταει e-mail,που ουτε αυτο μπορεις να φτιαξεις αθελα σου...
 

DeletedUser66

Guest
1)Δεν σου τρωνε τα λεφτα,απλα δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις τους σβολους χρυσου που εχεις παρει και γι αυτο φταις εσυ.
2)Ειναι λιγο δυσκολο να κανεις 2 λογαριασμους παραπανω αθελα σου,συνηθως σου ζηταει e-mail,που ουτε αυτο μπορεις να φτιαξεις αθελα σου...

λαθος..εγω εχω το δικο μου e-mail η γυναικα το δικο τις και ο μικρος το msn του..που ειναι το δυσκολο?οσο για τους σβολους ας βρουνε τροπο να επιστραφουν..εκανα λαθος,το δεχομαι αλλα οχι στο σημειο να χασεις τοσα λεφτα.
 

DeletedUser

Guest
κλειδώστε το ρε παιδιά! έλεος. οι αποφάσεις της ομάδας δεν είναι αντικείμενο σχολιασμού και κριτικής από κανέναν.

υποδείξεις για την ομάδα δεν κάνουν οι παίκτες.
 

DeletedUser

Guest
κλειδώστε το ρε παιδιά! έλεος. οι αποφάσεις της ομάδας δεν είναι αντικείμενο σχολιασμού και κριτικής από κανέναν.

υποδείξεις για την ομάδα δεν κάνουν οι παίκτες.

+1 φίλε μου! συγχαρητηρα στους διαχειριστες για τον κόπο τους και για το χρόνο που αφιερωσαν για να γίνει το παιχνίδι καλυτερο.ειχε παραγίνει το κακό.ελπίζω κάποιοι να βάλουν μυαλό.

υ.σ. τώρα μπορείτε να το κλειδώσετε
 

DeletedUser

Guest
κλειδώστε το ρε παιδιά! έλεος. οι αποφάσεις της ομάδας δεν είναι αντικείμενο σχολιασμού και κριτικής από κανέναν.

υποδείξεις για την ομάδα δεν κάνουν οι παίκτες.

τότε μην κάνεις υποδείξεις. :p

χαχα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή