Ανταλαγες μεταξυ παιχτων

DeletedUser

Guest
είπα εγώ να μη μιλάει μικρότερος σε lvl? αλλά επειδή είναι lvl1 πως γνωρίζει τόσο καλά το game ώστε να έχει τέτοιες απαιτήσεις? εκτός και αν είναι 2ος λογαριασμός. sorry κιόλας αλλά εμείς φάγαμε σκατά για να τα αποκτήσουμε τα αντικείμενα. για να πάω σε μια άλλη πόλη εγώ χρειάζομαι 50 ώρες. παρατηρούμε παίχτες με 30lvl να φοράνε τα καλύτερα ρούχα κάνοντας στημένες μονομαχίες για να βγάλουν χρήματα και να τα αγοράζουν. ε όχι να τους δώσουμε και 2ο τρόπο να αναπτυχθούν....

συμφωνω.αν ταν ετσι θα εκανα ενα στρατιωτη και ενα τυχωδιοκτη και να παρω το σπαθι του χερναντο με τον τυχωδιοκτη και να το δοσω στον στρατιωτη.
koulantza το να κανουν στιμενες μονομαχιες εχει απαγορευτει σε μια απο τις νεες εκδοσεις οποτε μπορεις να καταγγιλεις καποιο που ξερεις οτι το κανει.
 

DeletedUser

Guest
Οι ανταλλαγες

εγω πιστευω πως ειναι καλη ιδεα να μπορουν να γινονται ανταλλαγες μεταξυ των παικτων
 

DeletedUser2737

Guest
ναι ρε ξεκινω με εναν τυχωωωω βγαζει χρημαααααα
παραλληλα εναν εργατη φουλ κατασκευη να εχει πολη μαξ.
μετα ενα μονομαχος για ασταματητες μονομαχιες .θα του δωσω λεφτα απο τυχωω πραγματα ,να τελειωσει ολες τις αποστολες και ειμαι οκ?
 

DeletedUser

Guest
είπα εγώ να μη μιλάει μικρότερος σε lvl? αλλά επειδή είναι lvl1 πως γνωρίζει τόσο καλά το game ώστε να έχει τέτοιες απαιτήσεις? εκτός και αν είναι 2ος λογαριασμός. Sorry κιόλας αλλά εμείς φάγαμε σκατά για να τα αποκτήσουμε τα αντικείμενα. για να πάω σε μια άλλη πόλη εγώ χρειάζομαι 50 ώρες. παρατηρούμε παίχτες με 30lvl να φοράνε τα καλύτερα ρούχα κάνοντας στημένες μονομαχίες για να βγάλουν χρήματα και να τα αγοράζουν. ε όχι να τους δώσουμε και 2ο τρόπο να αναπτυχθούν....

μαζι σου φιλε!




προσοχή λίγο στις εκφράσεις.
 

DeletedUser

Guest
φιλε koulatza αυτο που ειπα εγω ειναι για τον τροπο που απαντησες με τον τροπο που το εθεσες μετα απο αυτα που ειπα ειναι πολυ λογικο και ειμαι 1000% συμφωνως μαζι σου. αυτο που πρεπει να προσεξουμε λιγο ειναι τον τροπο που εκφραζουμε αυτα που θελουμε να πουμε. αυτο με τις ανταλλαγες το ηθελα κι εγω οταν ημουν χαμηλο λεβελ αλλα τωρα βλεπωντας παικτες με πολυ ποιο χαμηλο λεβελ απο μενα να εχουν τρελλα αντικειμενα και καποιοι μαλιστα να εχουν αντικειμενα που δεν μπορουν να χρησιμοποιησουν καν επειδη ειναι για μεγαλυτερα λεβελ λεω κι εγω οχι σε αυτη την ιδεα.


συγνωμη αν φανηκα καπως ειπα την γνωμη μου πως θα ενιωθα εγω αν μου μιλουσαν με αυτο τον τροπο.

φιλικα Μαριος
 

DeletedUser

Guest
είπα εγώ να μη μιλάει μικρότερος σε lvl? αλλά επειδή είναι lvl1 πως γνωρίζει τόσο καλά το game ώστε να έχει τέτοιες απαιτήσεις? εκτός και αν είναι 2ος λογαριασμός. sorry κιόλας αλλά εμείς φάγαμε σκατά για να τα αποκτήσουμε τα αντικείμενα. για να πάω σε μια άλλη πόλη εγώ χρειάζομαι 50 ώρες. παρατηρούμε παίχτες με 30lvl να φοράνε τα καλύτερα ρούχα κάνοντας στημένες μονομαχίες για να βγάλουν χρήματα και να τα αγοράζουν. ε όχι να τους δώσουμε και 2ο τρόπο να αναπτυχθούν....

Οχι, εχει ΕΝΑΝ λογαριασμο και ξερει καλα το παιχνιδι γιατι του εκανα μια γενικη περιληψη του παιχνιδιου πριν 6 μηνες περιπου και ειχε παιχτη, απλως τον διεγραψε κατα το λεβελ 30. Δημητρη, κι εγω σκεφτομουν να απαγορευεται μεταξυ ip. Αν λετε πως θα δωσει κινητρο για πολλαπλους, στις Φυλετικες γιατι επιτρεπεται τοτε η ανταλαγη πορων και αποστολη στρατευματων οσους ποντους και να ειναι ο αλλος? Κι εκει εχει μπλοκ, εαν υπαρχει κοινη ip δεν μπορουν να ανταλαξουν εντος 24ων ωρων. Επισης, μιας και ανεφερα το επιπεδο αναπτυξης των παιχτων, γιατι να μην μπορουν ατομα να ανταλαξουν αντικειμενα μονο αν ειναι και οι δυο στην ιδια δεκαδα λεβελ? Δηλαδη ατομα που ειναι λεβελ 99 θα μπορουν να στελνουν αντικειμενα μονο με ατομα των λεβελ 90, 91, 92, 93.... και 99. Ακομα, οσοι λετε πως ενας που εχει γνωσεις του ιντερνετ μπορει να αποφυγει αυτο το πεναλτυ της κοινης ip, γιατι δεν το λεει κανεις στις φυλετικες? Επισης σκεφτειτε ποσα ατομα μπορουν να εχουν τις αναγκαιες γνωσεις. Στο ουεστ το πολυ 100 ατομα να τις εχουν. Αρα μην φωναζετε στον Δημητρακη και σκεφτειτε λιγο:mad:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αλλο φυλετικες, αλλο το west.:cool:

ιδια εταιρεια?:rolleyes::confused:
Αν ηταν απο αλλη δεν θα τις ανεφερα, γιατι μιας και το καναν εκει μπορουν να το κανουν κι εδω απ' ο,τι φανταζομαι:rolleyes: και μην μου κανεις τον κουλ εμενα γιατι θα σε ownαρω σε προειδοποιηω xD μπορεις να ρωτησεις αλλα θυματα που την επαθαν xD xD xDDDDDDDDDDD
 
Κορυφή