Ανταλαγες μεταξυ παιχτων

DeletedUser

Guest
να ρωτησω κατι και πιο πολυ τον διαχειριστη του παιχνιδιου: γιατι δεν γινεται να ανταλλασουνε αντικειμενα οι παιχτες μεταξυ τους??
 

DeletedUser

Guest
..................

ναι αλλα θα μπορουσε να απαγορευεται στα ατομα που εχουν το ιδιο ip
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8

Guest
γιατι θα υπαρξουν προβληματα με τις <<οικογενιες>> των παικτων
 

DeletedUser

Guest
1)δεν είναι το θέμα για ερωτήσεις αυτό.:):)
2)το έχουμε πει 100 φόρες, δεν γίνετε απειδή θα εχεί ο
καθένας 10+ λογαριασμους.;)
 

DeletedUser

Guest
..................

kai pou uparxei provlima? peite ena antikeimeno isxuro antikeimeno na xrisimopoieiseis otan eisai 10 epipedo
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα θα μπορουσε να απαγορευεται στα ατομα που εχουν το ιδιο id

id?προσωπικη ταυτοτητα?ip εννοείς?δνε παίζει,μπορεις ευκολα να το παρακαμψεις και ετσι θα ειχαμε ολοι 1 εργατη,1 εμπορα και 1 μονομαχο/στρατιωτη.
 

DeletedUser

Guest
..................

kai ti to kako 8a pro3enouse.. as pume oti exw to kalitero oplo sto west kai eimai 10 epipedo...mporo na to xrisimopoieiso enantion sou i akoma perissotero genika??
 

DeletedUser

Guest
οχι,αλλα μπορεις να ανταλλαξεις τα σαλια και ολα τα αντικειμενα απο σετακια,ειδικα παιχτες οπως ο ********* θα ειχε 5-6 λογαριασμους με ξυλα περπατηματος και οτι οπλο μπορεις να φτανταστεις και δεν θα χρειαστει ποτε να δουλεψουν για λεφτα...
 

DeletedUser

Guest
..................

egw pisteuo to anti8eto. 8a itane akator8oto kai polu duskolo na exeis pano apo 5-6 logariasmous. egw pisteuo pos einai vlakeia auto na min ginontai antalages. ti na po.......eleos!!
 

DeletedUser

Guest
1)Αμαν με τα greeklish,προσπαθησε να γραφεις ελληνικα.
2)Μια χαρα ευκολο ειναι να εχεις με αυτον τον τροπο 2ο λογαριασμο τουλαχιστον.Το The West ειναι ενα παιχνιδι που δεν απαιτει πολυωρη ενασχοληση,ετσι μπορεις ευκολα να εχεις 2-3 παιχτες ταυτοχρονα και να κανεις την δουλεια σου.
 

DeletedUser

Guest
..................

ναι αλλα πες μου αντε βαζεις ολα τα χρηματα και τα αντικειμενα. μπορουν να το απογορευσουν αυτο με το ip στο ειπα και πανω
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα πες μου αντε βαζεις ολα τα χρηματα και τα αντικειμενα. μπορουν να το απογορευσουν αυτο με το ip στο ειπα και πανω

Και εγω σου ειπα οτι ειναι αρκετα ευκολο για καποιον που ξερει εστω και λιγα απο internet και υπολογιστες να αλλαξει τσακ μπαμ την ip.
 

DeletedUser

Guest
δεν καταλαβα δηλαδη στο φορουμ μιλανε μονο οσοι ειναι σε μεγαλο επιπεδο? δειξτε ρε παιδια λιγο σεβασμο και στον συνανθρωπο σασ ελεοσ πια σταματηστε να ειρωνευεστε τον καθενα παιζοντασ το ανωτεροι... δεν εχω κατι προσωπικο με τον προλαλησαντα αλλα ειμαι σιγουροσ οτι αν αυτο γινοταν εισ βαροσ του δεν θα του αρεσε.
 

DeletedUser

Guest
δεν καταλαβα δηλαδη στο φορουμ μιλανε μονο οσοι ειναι σε μεγαλο επιπεδο? δειξτε ρε παιδια λιγο σεβασμο και στον συνανθρωπο σασ ελεοσ πια σταματηστε να ειρωνευεστε τον καθενα παιζοντασ το ανωτεροι... δεν εχω κατι προσωπικο με τον προλαλησαντα αλλα ειμαι σιγουροσ οτι αν αυτο γινοταν εισ βαροσ του δεν θα του αρεσε.


είπα εγώ να μη μιλάει μικρότερος σε lvl? αλλά επειδή είναι lvl1 πως γνωρίζει τόσο καλά το game ώστε να έχει τέτοιες απαιτήσεις? εκτός και αν είναι 2ος λογαριασμός. sorry κιόλας αλλά εμείς φάγαμε σκατά για να τα αποκτήσουμε τα αντικείμενα. για να πάω σε μια άλλη πόλη εγώ χρειάζομαι 50 ώρες. παρατηρούμε παίχτες με 30lvl να φοράνε τα καλύτερα ρούχα κάνοντας στημένες μονομαχίες για να βγάλουν χρήματα και να τα αγοράζουν. ε όχι να τους δώσουμε και 2ο τρόπο να αναπτυχθούν....
 

DeletedUser

Guest
sumfwnw kai egw file mazi s exeis dikio k astous ma pisteuoun oti theloun dn tha tous kanoume k me to zori na mas pisteu3oun!:D
 

DeletedUser

Guest
λοιπον ειπαμε δεν γινετε.παραπονα στο κεντρο υποστιρηξης.
 

DeletedUser

Guest
είπα εγώ να μη μιλάει μικρότερος σε lvl? αλλά επειδή είναι lvl1 πως γνωρίζει τόσο καλά το game ώστε να έχει τέτοιες απαιτήσεις? εκτός και αν είναι 2ος λογαριασμός. sorry κιόλας αλλά εμείς φάγαμε σκατά για να τα αποκτήσουμε τα αντικείμενα. για να πάω σε μια άλλη πόλη εγώ χρειάζομαι 50 ώρες. παρατηρούμε παίχτες με 30lvl να φοράνε τα καλύτερα ρούχα κάνοντας στημένες μονομαχίες για να βγάλουν χρήματα και να τα αγοράζουν. ε όχι να τους δώσουμε και 2ο τρόπο να αναπτυχθούν....

μαζι σου φιλε!
 
Κορυφή