Ένα περίεργο γράμμα - interactive περιπετεια

DeletedUser

Guest
λογικά οπως λέει κρύβεται πίσω από άλλο όνομα αλλά θα τον προδώση η εμφανισή του.μπορεί δηλαδή μπορεί να κρατάει την σημαία των βόρρειων(σημαία της ένωσης)ή να έχει κάπιο στοιχείο με βάση της εικόνες στα μηνύματα.

ή πολυ απλα να ειναι μεσα στην 15αδα εμφανισης
 

DeletedUser3190

Guest
πολη!

Ο Nathan Bd. Forrest εχτισε τη δικια του πολη και ονομαζεται Αρχηγείο Νότιων.Το προφιλ της πολης λεει οτι χρειαζονται 3 χτιστες επιπεδων 1-50 και αλλοι 3 απο 51-99.Η πολη εχει 19.800 ποντους πολης και ο μοναδικος κατοικος ειναι ο Nathan οπου και σε αυτον μπορειται να δηλωσετε αιτημα για να μπειτε στη πολη.(δεν ξερω αν δεχεται ατομα εκτος απο τους χτιστες που θελει)
Edit:Τελικα θελει οντως χτιστες το λεει και στο προφιλ του.<<Νότιοι Εργάτες ελάτε να χτίσουμε το αρχηγείο μας>>
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παντως ακομα δεν ξερουμε ποιος θα ειναι ο βορειος στρατηγος
 

DeletedUser482

Guest
έχω κάποιες απορίες όσον αφορά τον βόρειο στρατηγό.

μέχρι τώρα είναι καλά κρυμμένος στην ανωνυμία των παικτών.
όταν γίνει "επώνυμος" θα έχει αλλάξει και τα χαρακτηριστικά του?

εννοώ πως θα έχει αλλάξει εκτός από το όνομα, τύπο χαρακτήρα, επίπεδο?

αν τώρα πχ λέγεται "παίκτης α" και είναι εργάτης και επίπεδο 41, μετά την εμφάνισή του θα γίνει "παίκτης β" που θα είναι μονομάχος και επίπεδο 85?
 

DeletedUser3541

Guest
Νομίζω πως βρήκα τον Βόρειο στρατηγό.
Δεν έστειλα μήνυμα στον Nathan, αντιθέτως έστειλα μήνυμα στον Βόρειο στρατηγό λέγοντας του ότι δεν θα τον προδώσω... με το αζημίωτο φυσικά :)

Για να δούμε, θα απαντήσει?
 

DeletedUser

Guest
νομίζω πως βρήκα τον βόρειο στρατηγό.
δεν έστειλα μήνυμα στον nathan, αντιθέτως έστειλα μήνυμα στον βόρειο στρατηγό λέγοντας του ότι δεν θα τον προδώσω... με το αζημίωτο φυσικά :)

για να δούμε, θα απαντήσει?

θα ηθελα να εισαι λαθος και να δω τι θα σου απαντησει!
 

DeletedUser3541

Guest
τελικά είχα δίκιο, αυτός ήταν!
τώρα άλλαξε όνομα, level και ρούχα!

ποιός άραγε τον βρήκε πρώτος και τί κερδίζει?
κερδίζω κάτι που δεν τον πρόδωσα?
 

DeletedUser

Guest
Συμφωνα με τα λεγόμενα του Nathan απο το προφίλ του, ανταμοιβή θα λάβεις αν και εφόσον είχες στείλει μήνυμα στο Νathan πριν να φανερωθεί ποιος είναι ο βορειος στρατηγος.
 

DeletedUser3541

Guest
Συμφωνα με τα λεγόμενα του Nathan απο το προφίλ του, ανταμοιβή θα λάβεις αν και εφόσον είχες στείλει μήνυμα στο Νathan πριν να φανερωθεί ποιος είναι ο βορειος στρατηγος.


Κυβερνήτη joahna,

Το γνωρίζω αυτό, εγώ τον βρήκα πριν φανερωθεί!
Απλώς επέλεξα να μην τον καρφώσω στον δισκοίλιο τον Nathan.
Πιστεύω όταν διαβάσει το τηλεγράφημά μου ο Στρατηγός Scott να εκτιμήσει την κίνησή μου :wk

Αυτά...

(Νομίζω πως πλέον δεν κινδυνεύω να χαλάσω το παιχνίδι, ο Βόρειος Στρατηγός χρησιμοποιούσε το όνομα MparmpaStathis, ήταν level 66 και 2706 στην γενική κατάταξη)
 

DeletedUser

Guest
τι γινεται με τους ινδιανους?ποτε θα μας στειλει μηνυμα ο αρχηγος των ινδιανων???
 

DeletedUser

Guest
λογικα δεν θα αργησει να κανει την κινηση του.

ίσως απλα να παρατηρεί πως τα πάνε οι δυο παρατάξεις.

αναμένουμε όλοι για την κίνηση του
 

DeletedUser3541

Guest
Πάντως αν δεν είναι πρωταπριλιάτικο αστείο, ο μέγας Scott τσάκισε στο ξύλο τον Noob-athan!!!

Δείτε το post εδώ...
 

DeletedUser3920

Guest
Να υποθεσω οτι ξεκιναει παλι η περιπετεια?? πως θα συνεχιστει?? Με μαχες οχυρων?
 

DeletedUser1777

Guest
Παιδιά ποιός μπορεί να μου εξηγήσει τι σημαίνουν όλα αυτα;;; Δεν έχω καταλάβει Χριστό...
 
Κορυφή