Ένα περίεργο γράμμα - interactive περιπετεια

cord

Ex-The West Team
Το οτι προερχεται απο οικογενεια ανθρακορυχων δεν σημαινει οτι στις ελευθερες ωρες του παει για ανασκαφες!
Απο την αλλη, τα ορυχεια πιθανον να ειναι ενα καλο μερος να κρυφτει καποιες ωρες..!
Ειναι δυσκολο να βρεθει οντως, αλλα οχι ακατορθωτο.
Σιγουρα ομως ειναι πιο ευκολο απο το να σκεφτει καποιος οτι πρεπει να εχει π.χ. 100 στην x ικανοτητα, να φοραει το x προιον/αντικειμενο και να κανει την x δουλεια για να βρει ενα αντικειμενο αποστολης...
 

DeletedUser

Guest
δεν μας ειπατε ομως αν ειναι παιχτης οπως ο ναθαν και απλος εμεις θα πρεπει να τον βρουμε και να τον πουμε του ναθαν!ετισι ειναι?
 

DeletedUser2752

Guest
καλα λεει ο element...
στον nathan θα στειλουμε τηλεγραφημα?
 

DeletedUser2953

Guest
ίσως να μην είναι ακριβώς πάνω σε δουλειά γιατί ο cord είπε ότι είναι καλά κρυμμένος ο στρατηγος και χρειάζεται πολύ ψάξιμο για να βρεθεί... :grr
 

DeletedUser

Guest
καλησπέρα.

εφόσον βρίσκετε στο παιχνίδι ειναι παίχτης

αν πιστεύετε ότι τον βρίκατε μπορείτε να στείλετε στον nathan. εξάλλου το λέει και στο προφίλ του ο ίδιος.


 

DeletedUser

Guest
καλησπέρα.

εφόσον βρίσκετε στο παιχνίδι ειναι παίχτης

αν πιστεύετε ότι τον βρίκατε μπορείτε να στείλετε στον nathan. εξάλλου το λέει και στο προφίλ του ο ίδιος.



γνωριζουμε κατι για να τον αναγνωρισουμε?γιατι εχω βρει κατι αλλα δεν ειμαι σιγουρος!

και κατι ακομα.ο ναθαν λεει πως θελει πληροφοριες."οι σωστές πληροφορίες για το
που βρίσκεται θα ανταμοιφθούν πολύ καλά !".αρα δεν ψαχνουμε το στρατηγο......
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
θα πρέπει να ψάξουμε γι 'αυτόν στα βόρεια ή μπορεί να είναι οπουδήποτε;:sad
 

DeletedUser

Guest
μπορεί να είναι οπουδήποτε στον χάρτη του κόσμου 1.

όσον αφορά αυτό που λέει ο ναθαν για τις σωστές πληροφορίες ότι θα ανταμειφθούν. δεν μπορω να γνωρίζω τι εννοεί με αυτό...υποθέτω ότι αν κάποιος του στείλει ένα μήνυμα και του πει εγω τον βρήκα και είναι πχ η joahna που είναι στην τάδε πόλη και αυτό είναι σωστό τότε θα θεωρηθεί σωστή πληροφορία:hh

δηλαδή όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ ο ναθαν θέλει να του καρφώσουμε ποιος είναι ο αντιπαλος του...αλλά αυτή είναι δική μου γνώμη καθαρά
 

DeletedUser3788

Guest
παιδιά γελείο ήταν 10 λεπτά έκατσα και τον βρήκα...
 

DeletedUser3788

Guest
δεν έχω πρόβλημα να στο πω στείλε μου πμ.γιατί αν το πω εδώ θα φάω το μπαν και θα έχουν και δίκιο...
 

noolas

Νέο Μέλος
Έστειλα και γω στον Nathan ένα πιθανό κατ' εμέ όνομα μέσω τηλεγραφείου. Η απάντησή του ήταν:

"Πρεπει η πληροφορια να ειναι σιγουρη.
Αν ειναι τοτε θα παω να τον βρω...
Εχετε υποψη οτι κυκλοφορει με αλλο ονομα, δεν εχει αποκαλυθφει το πραγματικο του ονομα ακομη γιατι ξερει τι τον περιμενει αν τον βρουμε!"
 

DeletedUser

Guest
και εμεις πως θα ξερουμε ποιο ειναι το ψευτικο ονομα που εχει?
εκτος αν ο ναθαν δεχεται το πραγματικο του.
 

DeletedUser

Guest
εγω παλι θα μοιραστω μαζι σας καποιες σκεψεις μου γιατι δεν εχω χρονο να τον βρω ο ιδιος!καταρχας εντυπωση μου κανει που στο μηνυμα,στα δεξια υπαρχει μια σημαια ενωσης,μια ομοσπονδιας και ενα αρκουδακι,κατι που θα μπορουσε να οδηγησει καποιον στο να σκεφτει πως ισως σχετιζεται με τον κηνυγι αρκουδας.απο την αλλη μπορει να μη σημαινει απολυτως τιποτα!επιπλεον στο γραμμα στρατολογησης υπογραφει καποιος ως s.w..υστερα απο μια ερευνα που εκανα βρηκα αρκετα ονοματα στρατηγων και αλλων σημαντικων προσωπων του εμφυλιου.τα δοκιμασα στην αναζητηση ωστοσο κανενα δεν οδηγουσε σε παιχτη!γι αυτο συμπαιρενω πως οποιος το βρει θα ειναι απλα θεμα τυχης!
 

DeletedUser3788

Guest
έκανα και εγώ αναζήτηση και βρήκα ονόματα με αυτά τα αρχικά αλλά ο στρατηγός των βόρρειων είναι καλά κρυμένος άρα μπορεί να κρύβεται πίσω από κάποιο άλλο όνομα όνομα που ιστορικός να μην υπήρχε.
 

DeletedUser

Guest
το s.w ιστορικα βρηκα σε ποιον ανηκει αλλα δεν υπαρχει σαν παιχτησ!!!!χρειαζομαστε κιαλλα στοιχεια αν μπορειτε....
 

DeletedUser3788

Guest
λογικά οπως λέει κρύβεται πίσω από άλλο όνομα αλλά θα τον προδώση η εμφανισή του.μπορεί δηλαδή μπορεί να κρατάει την σημαία των βόρρειων(σημαία της ένωσης)ή να έχει κάπιο στοιχείο με βάση της εικόνες στα μηνύματα.
 
Κορυφή