Έμπορος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3157
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3409

Guest
δίνει και ζώα και όπλα οχυρού... απλώς θα έτυχε να μην σου βγάλει...
 

DeletedUser3473

Guest
συμφωνω , αλλα οχι και σε 1 'βδομαδα !! αν ειναι ετσι πας και το παιρνεις απο αλλη πολη...σε 24 ωρες καλα θα ηταν !

δεν ειπα σε μια βδομαδα...ειπα "μεσα" σε μια βδομαδα....
δηλαδη απ την ημερα που θα το παραγγειλεις μεσα σε 7 ημερες να το δινει,
σε 1...2...3...4...5...6...7...μερες....
ετσι και την σιγουρια θα εχεις οτι το πολυ σε μια βδομαδα θα το παρεις
και δεν θα αλλαξει η λογικη του εμπορου οτι σου δινει κατι τυχαια...
γιατι αν ηταν να το παραγγελνεις και την επομενη να ρχετε...
δεν θα χρειαζοταν να σου βγαζει τα αντικειμενα, θα εκανες μονο παραγγελιες :cool:
 

DeletedUser

Guest
καλα θα ηταν να δεχεται παραγγελιες θελω να παραγγειλω το colt του earps:p

αλλα για να γινει αυτο πρεπει να δινεις και καποιος σβολους πιστευω
 

DeletedUser

Guest
Τρόπος λειτουργίας έμπορα.

ξέρεις κανένας για το πως λειτουργεί ο έμπορας?κάπου άκουσα οτι εξαρτάται απο τα ρούχα που θα φορέσεις εσύ.είναι σωστό αυτό?αν ναί τι πρέπει να κάνεις για να γίνει τί?θα μπορούσε να βοηθήσει αρκετά αν ξέραμε πως λειτουργεί...
 

DeletedUser2677

Guest
εγω απο οσο ξερω απλα καθε 24ωρο σου βγαζει συγκεκριμενα ρουχα τα οποια κ μπορεις να αγορασεις!
δεν ηξερα οτι κρυβονται κ αλλα πισω απο αυτο!
 

DeletedUser

Guest
εγώ για παράδειγμα έχω προσέξει οτι κάθε φορά που φοράω το φυλαχτό που διώχνει τα φαντάσματα μου βγάζει ένα απο τα σάλια ενώ παλιά τα περίμενα πώς και πώς.(φορούσα πάντα το μετάλλιο τιμής και τίποτα!)μόλις έβαλα φυλαχτό όμως μου έβγαλε 3 φορές σάλι.τυχαίο...?δεν νομίζω...!
 

DeletedUser

Guest
τα θεματα ενωθηκαν.

μην ανοιγετε καινουρια τη στιγμη που υπαρχουν ήδη ενεργά
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια μην το πολυμπλεκεται το πραμα.
απλος ειναι ενας εμπορος που καθε 24 ωρες σου βγαζει στην τυχη ρουχα,αλογα και οπλα.
δεν παιζει ρολο ουτε λβλ ουτε τπτ.
δεν νομιζω να κρυβεται τπτ αλλο πισω απο αυτο οπως το τι ρουχα φορας που λετε!
 

DeletedUser

Guest
παιζει ρολο μονο η τυχη και το επιπεδο που εχεις:ph
 

DeletedUser184

Guest
ειναι σίγουρο οτι ο εμπορος είναι στην τύχη καθώς μου έβγαλέ μεχρι και κομμάτι απο το σετ χορεύτριας αρα δεν παιζεί σχέση το αν ειναι ανδρικός ή γυναικίος χαρακτήρας..ουτε εχει σχέση με το επιπεδο γιατι μου βγάζει για 10,15 επίπεδο..καλο θα ήταν μια φορά τον μήνα να δίνεις π.χ 5 σβόλους και να σου βγάζει στην τύχη ενα μυθικό όπλο αλλα να μήν ξέρεις ποτε..
 

DeletedUser184

Guest
να μην ξέρεις πότε θα εμφανιστεί μέσα στην εβδομάδα..
 

DeletedUser3788

Guest
το βρίσκω άδικο για όσους δεν βάζουν πρέπιουμ και αν γίνει τότε όλοι θα έχουν μυθικά όπλα...:dr
 

DeletedUser184

Guest
Δεν θα ειναι αδικο..Μπορεις με ενα απλο sms να πάρεις 50 πόντους..Αλλωστε δεν θα ειναί συνεχώς μια φορα τον μήνα για παραδειγμα..
 

DeletedUser3788

Guest
καλα κάποιος μπορεί να μην θέλει να πληρώσει ούτε για ένα μήνυμα...
θα γεμίσει ο τόπος μυθικά...:grr
 

DeletedUser184

Guest
δεν ειπα οτι η ιδέα είναι τέλεια..εδώ βγάζουν ολες τις αποστολές για τα μυθικά στην φόρα αυτο θα μας πειράξει?
 

DeletedUser3788

Guest
δεν με πειράζει η ιδέα αλλά λίο δύσκολο να υλοποιηθεί...για τους λόγους που σου είπα...το ότι τα βγάζουν όλα στην φόρα ούτε αυτό με πειράζει:d
 

DeletedUser

Guest
οχι για μυθικα οπλα αλλα τουλαχιστον να δεχτεται καμια παρεγγελια ο εμπορος ρε παιδια:dr
 

DeletedUser

Guest
ουυυ αμα δεχοταν παραγγελιες θα του εδινα τα κλειδια του σπιτιου μου για να μου δωσει ενα μυθικο!
 
Κορυφή