Έμπορος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3157
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3157

Guest
δεν βγάζει τα ίδια σε όλους, πρέπει να έχει κάποια σχέση όχι το λέβελ αλλά τα ρούχα που ήδη φοράς. στον αριζόνα φόραγα το μισό σετ τσαρλατάνου και γύρευα ακόμη 1 ρούχο για να μπορώ να κάνω την δουλεία και άλλαξα τα αντικείμενα του έμπορα και μου έβγαλε τα παπούτσια. η τύχη ποτέ δεν είναι με το μέρος μου έτσι υποθέτω πως τα εμπορέυματα έχουν κάτι να κάνουν με τα ρούχα. φυσικά χρειάζονται και άλλες δοκιμές με διαφορετικά σετ.
 

DeletedUser

Guest
θα συμφωνισω με τν Takanola στον κ1 φοραγα το περιεργο φρακο απο το σετ κυριου κ ο εμπορας μ εβγαλε και τα παπουτσια του σετ.
 

DeletedUser

Guest
εμπορος

προτεινω να μειωθει η ωρα χρονου αναμονης νανεωσης των αντικειμνων του εμπορα .πχ τωρα ειναι 25 ωρες να παει στις 4 ωρες.
 

DeletedUser

Guest
24 ειναι και στην αρχη ετσι ηταν, βασικα αν θυμαμαι ηταν ή στην 1 ή στη μιση ωρα :(
 

DeletedUser

Guest
δεν νομιζω γιατί εμένα μου έβγαλε τα μοκασίνια (δεν θυμάμαι σε ποιό κόσμο) χωρίς να φοράω κάτι από το σετ. επείσης μου έβγαλε και κατι (δεν θυμαμαι τι) που θέλει να είσαι άντρας και εγώ είμαι γυναίκα, ούτε και το λβλ έχει κάποια σχεση γιατι στον κ4 που τώρα τον αρχισα και είμαι μικρος μου έβγαλε κατι που ήθελε πολλα λβλ παραπάνω για να το χρησιμοποιησω.
αυτό που θέλω να πώ και το συμπέρασμα που έχω βγάλει είναι οτι τα αντικείμενα που σου δίνει πρέπει να είναι εντελώς τυχαία. αλλά αυτό είναι δικό μου συμπέρασμα και δεν λέω οτι είναι και σωστό, μπορεί να κάνω και λάθος.
 

DeletedUser3473

Guest
πιθανον να βγαζει τυχαια τα ρουχα σχετικα με τα lvl και αν δει οτι φορας
καποιο σετ και σου λειπει καποιο ρουχο να στο δινει...
αρα ειναι συνδιασμος και τυχαιων ρουχων και καποια ρουχα που χρειαζεσε σαν χαρακτηρας τελειωμενος αναπτηρας... :cool:
 

DeletedUser

Guest
παντος εμενα παιδια φορουσα ολο το σετ ινδιανου και μου εβγαλε μοκασινια και ινδιανικο καπελο με φτερα....
 

DeletedUser

Guest
Εγω μισο σετ τσαρλατανου και μου εβγαλε μοκασινια... :p
 

DeletedUser

Guest
εγω σετ κυριου και μου εβγαλε κοκκινο τοξο γκρι ινδιανικο μεταγιον πρασινη και μπλε μπαντανα γκρι ρεπουμπλικα καφε σκουφος πρασινο ποντζο μαυρο γιλεκο

fail
 

DeletedUser

Guest
εγώ τι να πω που ψάχνω ένα καλό οπλάκι οχυρού και αυτός μου έβγαλε ....σάπιο τόξο..:p
 

DeletedUser2953

Guest
προτεινω να μειωθει η ωρα χρονου αναμονης νανεωσης των αντικειμνων του εμπορα .πχ τωρα ειναι 25 ωρες να παει στις 4 ωρες.

αποκλείεται να κάνουν αυτό που λες γιατί για να ανανεωθούν τα αντικείμενα νωρίτερα απκ τις 24 ωρες πρέπει να πληρώσεις... άρα τους συμφέρει να είναι 24:(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
συμφερει σε ολους ετσι παιδια. οταν ειναι καθε 24 ωρες εχουμε την ευκαιρια να μπουμε ολοι απο μια φορα στο παιχνιδι για να δουμε τι αντικειμενα εχει βγαλει ο εμπορος.
 

DeletedUser2993

Guest
συμφερει σε ολους ετσι παιδια. οταν ειναι καθε 24 ωρες εχουμε την ευκαιρια να μπουμε ολοι απο μια φορα στο παιχνιδι για να δουμε τι αντικειμενα εχει βγαλει ο εμπορος.

οντως...:rolleyes:
αυτο συμφαιρει τους «οχι τοσο ενεργους» , αλλα δεν συμφαιρει τους ενεργους...:eek::cool:
 

DeletedUser184

Guest
Δεν βγαζει καλα αντικείμενα..Επρεπε να βγάζει αναλογά με το επιπεδο..Μου εβγάλε μαχαίρι bowie και αιχμηρό μαχαίρι bowie..
 

DeletedUser2993

Guest
Δεν βγαζει καλα αντικείμενα..Επρεπε να βγάζει αναλογά με το επιπεδο..Μου εβγάλε μαχαίρι bowie και αιχμηρό μαχαίρι bowie..

ναι οντως...Βγαζει αντικειμενα εντελως τυχαια...το μονο καλο ειναι οτι αν εισαι τυχερος , αγοραζεις αντικειμενο χωρις να πας σε αλλη πολη! [αν δεν το εχει η πολη σου:D]


icon1.gif
/ αα και μια ιδεα : καλυτερο δεν θα ηταν αφου τα αντικειμενα τα βγαζει εντελως τυχαια να εχει και λιγο χαμηλοτερη τιμη ?? [περιπου μειον το 10% της αρχικης τιμης]
 

DeletedUser3473

Guest
θα μπορουσε ο εμπορος να δεχετε και παραγγελιες,
καποιο ρουχο πχ και να στο δινει σε υψηλοτερη τιμη ας πουμε 10% πανω,
και να στο φερνει μεσα σε μια βδομαδα περιπου απ την στιγμη που θα το ζητησεις... :cool:
επισης παρατηρησα οτι δεν φερνει οπλα οχυρου και ζωα, εκτος κι αν ετυχε...
 

DeletedUser

Guest
απ'ολα φερνει σημερα μου εχει στον κοσμο 4 rifle ακριβειας! σπαθι κονκισταδορου και κατι αλλες βλακειες..ζωο μου εχει φερει στον beta!
 

DeletedUser

Guest
θα μπορουσε ο εμπορος να δεχετε και παραγγελιες,
καποιο ρουχο πχ και να στο δινει σε υψηλοτερη τιμη ας πουμε 10% πανω,
και να στο φερνει μεσα σε μια βδομαδα περιπου απ την στιγμη που θα το ζητησεις... :cool:
επισης παρατηρησα οτι δεν φερνει οπλα οχυρου και ζωα, εκτος κι αν ετυχε...

και απο τα 2 φερνει, εμενα γαϊδουρακι κ μαστανγκ και μιας συμπαικτριας μου σκουριασμενο τοξο -.-
 

DeletedUser2993

Guest
θα μπορουσε ο εμπορος να δεχετε και παραγγελιες,
καποιο ρουχο πχ και να στο δινει σε υψηλοτερη τιμη ας πουμε 10% πανω,
και να στο φερνει μεσα σε μια βδομαδα περιπου απ την στιγμη που θα το ζητησεις... :cool:
επισης παρατηρησα οτι δεν φερνει οπλα οχυρου και ζωα, εκτος κι αν ετυχε...

συμφωνω , αλλα οχι και σε 1 'βδομαδα !! αν ειναι ετσι πας και το παιρνεις απο αλλη πολη...σε 24 ωρες καλα θα ηταν !
 
Κορυφή