Άγονη γη (Ο νόμιμος ιδιοκτήτης)

  • Δημιουργός θέματος ShadowKing
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3157

Guest
Kανε την καλιέργεια 3 :p
Πήγαινε στον Flint Westwood να σου ζητήσει να του πάρεις λίπασμα.
 

DeletedUser

Guest
ΑΓΟΝΗ ΓΗ

Καλησπερα και χρονια πολλα!

παιδευομαι να ολοκληρωσω την αποστολη αγονη γη,διαβασα το φορουμ και κοιταξα τη διευθυνση του λινκ, δεν εβγαλα ακρη.
βασικα εκανα λαθος στο σαλουν, στην επιλογη του υποπτου επελεξα την mayia και οχι τον ινδιανο, για να συνεχισω!!
δουλεια στο κραφτ εχω επιλεξει!
δεν υπαρχει δοτης αποστολης!

Σας ευχαριστω εκ το προτερον και χρονια πολλα.
 

DeletedUser

Guest
Εχεις δωσει τη σελιδα στον Ινδιανο?Αμα οχι καντο.Μετα θα σου βγει η αποστολη χαμενος γιος και θα συνεχισεις κανονικα
 

DeletedUser

Guest
Εχω τελειωσει την αποστολη παιδια δινει πολλα $ στο τελος !
Στην επιλογη , για αλλη μια φορα επιλεγεις Waupee ...:w μετα συνεχιζεις κανονικα !
 

DeletedUser

Guest
Εγώ χωρίς να ξέρω διάλεξα μάλλον λάθος και δε μπορώ να συνεχίσω τώρα..!!


Άγονη γη (Ο νόμιμος ιδιοκτήτης)

Σερίφης John Fitzburn: Βρήκες μία πράξη τίτλου ιδιοκτησίας για τη φάρμα του Flint Westwood με διαφορετικό όνομα πάνω αλλά ο Flint έχει και αυτός μια πράξη. Εκτός και αν αποδείξουμε πως ο Flint πλαστογράφησε τη δική του δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Βρες τον ιδιοκτήτη! Προσπάθησε να δείξεις τον τίτλο με το όνομα του στο σαλούν, οι άνθρωποι εδώ γνωρίζουν ο ένας για τον άλλον πράγματα και σίγουρα κάποιος θα βρεθεί να σε βοηθήσει. Αν αποδείξεις πως ο Flint πλαστογράφησε τη δική του πράξη για να διεκδικήσει τη φάρμα τότε μπορεί και να σου δώσω μία ανταμοιβή.

Χρειάζεται: Ανταμοιβή:
Επίλυση: Άγονη γη (Ο νόμιμος ιδιοκτήτης ΙV)
Τίτλος ιδιοκτησίας φάρμας 1/1 (Έτοιμη)
+ 250 πόντοι εμπειρίας
+ $ 250
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγω ολοκληρωσα επειδη δεν ηξερα την αποστολη της Maya που δεν επρεπε και δεν μπορω να συνεχισω τωρα
 

DeletedUser

Guest
Άρα εμεις που διαλεξαμε λάθος δε μπορουμε να συνεχισουμε??
κριμα.....!!!!
 

DeletedUser

Guest
Καμια αποστολη δεν "κολλαει" λογω καποιας επιλογης...απλα στην συγκεκριμενη αν δεν διαλεξεις την σωστη τοτε η αποστολη γινεται αρκετα πολυπλοκη.
 

DeletedUser

Guest
Άρα γίνεται απλά πρέπει να στύψουμε το μυαλό μας...
Τέλεια!!!!! Κ ειχα στεναχωρεθεί..!:))
 

DeletedUser

Guest
έγω που πήρα λάθος αποφαση μου είχε μείνει μονο η αποστολή του ινδιάνου με τη σέλα...Αμα δεν την έχετε κάνει καντε αυτη και μετα θα συνεχισετε κανονικα απο την αποστολη χαμενος γιος που πατε στη μητερα του Dean
 

DeletedUser

Guest
Έχω ολοκληρώσει Farming IV και είμαι στην αποστολή The rightful owner. Αλλά δεν έχω άλλη αποστολή για να διαλέξω τον ινδιάνο σαν ύποπτο. Τι πρέπει να κάνω για να συνεχίσω την αποστολή;
 

DeletedUser

Guest
Δεν διαλεγεις τον ινδιανο αν ειναι μεταξυ της μαγια και του σεριφη διαλεγεις αρχικα τον σεριφη, ειναι λιγο δυσκολη εγω την ολοκληρωσα παντως!
Μετα το farming iv διαλεγεις τον σεριφη....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πως τον διαλέγω? δεν υπάρχει καμία αποστολή εκτός από αυτό του σερίφη...:sad
 

DeletedUser

Guest
πως τον διαλέγω? δεν υπάρχει καμία αποστολή εκτός από αυτό του σερίφη...:sad

ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΣΕ ΠΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΙΣΑΙ?:grr:grr
εχεις κανει κοψιμο δεντρων 2,5 ωρες?Eχεις ανηξει το τενεκεδακι?εχεις παρει τα δυο εγγραφα?
αυτο το εχεις τσεκαρει?
http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_66
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Οκ το βρήκα έπρεπε απλά να έχω πάνω μου το Τίτλος ιδιοκτησίας φάρμας
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά μια βοήθεια.Πήγα στον Dean και τελειωσα με τη σέλα.Από εκεί και πέρα τι κάνω; Δεν βγάζω άκρη

Άκυρο.Μη έχωντας καμία αποστολή το βρήκα τυχαία

bazel:Τα ποστ ενώθηκαν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή