Άγονη γη (Ο νόμιμος ιδιοκτήτης)

  • Δημιουργός θέματος ShadowKing
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλημερα παιδες.Ξερει κανεις τι γινετε με αυτην την αποστολη?εχω προχωρησει εως ενα σημειο αλλα μετα εχω κολησει δεν βρησκω τροπο να συνεχησω την αποστολη.
 

DeletedUser

Guest
Άγονη γη (Τεμπέλης Βοηθός?)

ρε πειδια τι κανουμε με αυτη την αποστολη Άγονη γη (Τεμπέλης Βοηθός?) παρακαλω στειλτε μηνυμα στο παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
επειδη δεν καταλαβαινω τιποτα απο αυτο το σιτε.ποια επιλογη ειναι η σωστη?
 

DeletedUser

Guest
Δεν χρειαζεται να καταλαβεις το σαιτ για να βρεις τη σωστη επιλογη.Αν κοιταξεις τα στοιχεια της αποστολης ειναι αρκετα προφανες.Το χαρτι που βρισκεις απο το κουτι σου δινει μια περιγραφη του ιδιοκτητη του κτηματος.Καθε ενας απο τους θαμωνες του μπαρ σου περιγραφει πως περιπου μοιαζει αυτος στον οποιο αναφερονται.Εσυ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ενωσεις τα δυο στοιχεια και να βρεις ποιος απο τους 4 σου μιλαει για τον σωστο.αν δεν μπορεις να τον βρεις πες μου να μιλησουμε με μπ πια
 

DeletedUser315

Guest
άνοιξε κανεις τα τσουβαλάκια και το δισάκι απ την αποστολή?
 

DeletedUser3541

Guest
τα τσουβαλάκια μου έδωσαν διάφορα αντικείμενα... πυρίτες, φασόλια κτλ...
το δισάκι μου έδωσε πάλι προϊόντα και ένα χρησιμοποιήσημενο αντικείμενο που μειώνει την ενεργή διαδρομή 50%
 

DeletedUser

Guest
παιδεια το θεμα ειναι ο παπους εβαλα οτι ειναι ο σωστος αλλα μετα δεν βγαινουν οι 3 npc που πας τους μιλας και τελικος τελειωνης την αποστολη
 

DeletedUser3473

Guest
άνοιξε κανεις τα τσουβαλάκια και το δισάκι απ την αποστολή?

τα τσουβαλακια δινουν προϊοντα που θα χρησημοποιησεις στο κραφτ για να
φτιαξεις καποιο απ τα 4 αντικειμενα που θα χρειαστεις μετα,
ο μπογος (η δισακι) δινει 2 προιοντα και ενα χρησιμοποιησημο αντικειμενο
λογικα η ειναι μια αποστολη που σε "βαζει" στην διαδικασια να διαλεξεις επαγγελμα! :gl

edit: η αποστολη ειναι "επιλογων", δηλαδη εχεις να διαλεξεις αναμεσα σε 4 επιλογες την σωστη...
αν και καποιος νουμπ μου εχει πει οτι οποια και να διαλεξεις εχεις το ιδιο αποτελεσμα...
εγω κραταω επιφυλαξεις...
χαιρετε! :gl
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Λίπασμα

Από που στην ευχή βρίσκουμε το λίπασμα ρε παιδιά
 

DeletedUser

Guest
Πρόβλημα...Έχω κάνει αυτήν την αποστολή ως ένα σημείο...συγκεκριμένα, πήγα στην μητέρα του Dane η οποία μου λέει ότι ο γιος της πήγε στο λιβάδι στο δάσος...Πήγα στο λιβάδι, έβαλα πάνω μου τον τίτλο ιδιοκτησίας αλλά τίποτα δεν εμφανίστηκε...λογκ ιν και λογκ ουτ έκανα άπειρες φορές. Επίσης μπήκα στο λινκ που έδωσαν τα παιδιά παραπάνω αλλά το λινκ τα έχει πάρα πολύ μπερδεμένα και λανθασμένα και δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Κάποιος να με διαφωτίσει?

Ως δια μαγείας ο Dean εμφανίστηκε ακριβώς δίπλα από το λιβάδι στο δάσος, όταν πια εγώ έχασα κάθε ελπίδα για την αποστολή και επέρστρεψα πόλη μου που ήταν 2 ώρες μακριά :)cns:cns

Edit by bazel: Παρακαλώ μην γράφετε συνεχόμενα ποστς. Αν έχετε ξεχάσει κάτι κάντε επεξεργασία το αρχικό σας ποστ. Τα ποστ ενώθηκαν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5662

Guest
Καλησπερα. Ενα refresh μπορει να κανει θαυματα.
 

DeletedUser3409

Guest
ΝΟΥΜΠΟΕΡΩΤΗΞΙΣ!!!

χμμμ???? Ναι ντρέπομαι αλλά τι να κάνω
είμαι σε αυτό το σημείο και δυστυχώς δεν ανοίγει παρακάτω... δεν θυμάμαι τι είχα κάνει γιατί μεσολάβησε και μια τιμωρία 10ημερη είναι σίγουρο ότι δεν έχω πάρει την αποστολή από τον γουάπι, (Αγονη Γη) έχω σελες αλάτι κ.λ.π στα αποθέματα... το ερώτημα είναι Χαθηκε για μένα η αποστολή? θα δεχτώ όλες τις απαντήσεις ακόμα και τις μη σοβαρές γιατί μου αξίζει... ένας νουμπ... περιμένει την βοηθειά σας!!! :blk

Άγονη γη (Ο νόμιμος ιδιοκτήτης)

Σερίφης John Fitzburn: Βρήκες μία πράξη τίτλου ιδιοκτησίας για τη φάρμα του Flint Westwood με διαφορετικό όνομα πάνω αλλά ο Flint έχει και αυτός μια πράξη. Εκτός και αν αποδείξουμε πως ο Flint πλαστογράφησε τη δική του δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Βρες τον ιδιοκτήτη! Προσπάθησε να δείξεις τον τίτλο με το όνομα του στο σαλούν, οι άνθρωποι εδώ γνωρίζουν ο ένας για τον άλλον πράγματα και σίγουρα κάποιος θα βρεθεί να σε βοηθήσει. Αν αποδείξεις πως ο Flint πλαστογράφησε τη δική του πράξη για να διεκδικήσει τη φάρμα τότε μπορεί και να σου δώσω μία ανταμοιβή.

Χρειάζεται: Ανταμοιβή:
Επίλυση: Άγονη γη (Ο νόμιμος ιδιοκτήτης ΙV)
Τίτλος ιδιοκτησίας φάρμας 1/1 (Έτοιμη)
+ 250 πόντοι εμπειρίας
+ $ 250
 

DeletedUser3510

Guest
υπαρχει ενα σημειο που πρεπει να χεις διαλεξει επαγγελμα για να συνεχιστει η αποστολη

εχεις διαλεξει επαγγελμα?
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια τι πρεπει να κανω οταν τελειωσω την Καλλιεργεια 2??Δεν μ βγαινει κατι αλλο..:blk
 
Κορυφή