σχολια για διαγωνισμο μονομαχιας κοσμου3

DeletedUser

Guest
τι εγινε παιδια?δευτερη φαση του διαγωνισμου και βλεπω οτι υπαρχουν ατομα που δεν πηραν μερος στην πρωτη,εχουμε και επιτιμους προσκεκλημενους?αποψη μου ειναι οτι απο την στιγμη που δηλωσαν κανονικα συμμετοχη επρεπε να παρουν μερος απο τον πρωτο γυρο(οποιος γνωριζει ας μας πει γιατι δεν εγινε κατι τετοιο) τωρα πιστευω πως ειναι αδικο και για αυτους που προκριθηκαν αλλα και για οσους αποκλειστηκαν.ποιος μου λεει οτι θα ειχε περασει τον πρωτο γυρο ο φιλος μου ο ailoyros(αντιπαλος μου στον δευτερο γυρο)?

οπως σου εξηγησα και σε πμ και στο φορουμ υπηρχαν καποια ατομα που δεν ειχαν μπει απο λαθος στην πρωτη φαση. επειδη εγω εξαρχης δεν ειχα να κανω με τις συμμετοχες του τουρνουα παρα μονο με την αναρτηση των αποτελεσματων δεν το ειχα δει...με ειδοποιησαν ομως άλλοι...ειχαν περασει μερες απο την ανακοινωση των ζευγαριων και ειχαν γινει ηδη καποιες μονομαχιες. τα ζευγαρια δεν μπορουσαν να αλλαξουν τοτε, μεταξυ τους δεν μπορουσαν να μονομαχησουν οποτε και αποφασιστηκε να περασουν στον δευτερο γυρο.

να πω οτι δεν εχεις δικαιο? θα ελεγα ψεματα. ας σου απαντησει καποιος που πηρε την δουλεια μου και χωρις ειδοποιηση την εκανε δικη του και αλλαξε με το ετσι θελω ζευγαρια και κατηγοριες... και δημιουργηθηκαν ακριβως τα προβληματα που ειχα καταφερει να λυσω...

σοβαρα δεν θα κατσω να μπω στην διαδικασια καν να σχολιασω αυτα που λες γιατι θα ριξω το επιπεδο μου γιωργο. ειπες πολλες φορες σε πμ οτι δεν θελεις να εχεις καμια σχεση με το τουρνουα και οτι δεν θελεις να συμμετεχεις...επισης στα αρχικα ζευγαρια που ειχες βγαλει εσυ δεν ειχες βαλει μεσα στις μονομαχιες καμια 10αρια παιχτες...ο λογος που διαφωνισαμε ηταν αυτος...οτι εφοσον δηλωσαν ολοι συμμετοχη και δεν υπηρχες καποιο οριο τοτε θα λαβουν ολοι συμμετοχη...προφανως και θελεις να προκαλεσεις εντυπωση...λυπαμαι για λογαριασμο σου

θα βγει ενας νικιτις απο καθε κατιγορια η ενας απο ολους μας?

ναι θα βγει νικητης απο καθε κατηγορια


την απαντηση εγω παντως δεν την ειδα, μονο μερικα ονοματακια που περασες στο free ειδα γραφοντας ενα "απο λαθος".

απο καθαρη περιεργια ρε παιδια ειληκρικα μονο απο περιεργια και το δικο μ ονομα ετσω οτι απο λαθος δεν μπηκε στην πρωτη φαση ενω εχω δηλωσει συμμετοχη πως και δεν εγινε κατι στην συνεχεια και για μενα?

βαζοντας τοσο σημαντικης διαφορας αντιπαλους στην ιδια κατηγορια ισως δεν χρειαζετε να μονομαχησουν τα παιδια αλλα να δωσουν απλα τα δωρα σε συγκεκριμενα ατομα...


κατσε ρε μπορει να βγει ενα edit ακομα και να πουν οτι εκαναν λαθος για μενα πανω στο λαθος να διορθωσουν το πρωτο λαθος και να με βαλουν κατευθειαν στον τελικο :p

αααα ρε παιδια μου πηρατε που μ πηρατε την δουλεια αλλα ουτε αυτο δεν κανατε σωστα.

ενα μηνα εκτος φορουμ θα σε κανει να δεις την δουλεια μας με αλλο ματι.


απο εκει και μετα...

αρχικα οι κατηγοριες ηταν περισσοτερες...λογω συμμετοχης ομως δεν υπηρχαν αρκετα ζευγαρια για να γεμισουν ολες τις κατηγοριες για αυτο και αυτες λιγοστεψαν.

δεν ξερω τι περιμενατε και ποιον αντιπαλο φανταζοσασταν αλλα ειναι τουρνουα μονομαχιων...τα ζευγαρια κριθηκαν με βαση το επιπεδο μονομαχιας και επειτα το λεβελ τους...αν θελατε απλα να κανουμε μια καταταξη θα σας βαζαμε με την σειρα και θα ηταν ολοι ευτηχισμενοι...

σαφως και υπηρχαν λαθη
σαφως και επειδη ειναι το πρωτο τουρνουα δεν ειχαμε υπολογισει ολους τους παραγοντες...


αυτο δεν δινει σε κανενα το δικαιωμα να λεει να στημενο διαγωνισμο και εγω δεν ξερω τι...

οποιος δεν θελει, οποιος πιστευει οτι δεν μπορει απλα ας αποχωρησει...

ας βγει να πει το παραπονο του, ας βγει να σχολιασει αλλα δεν θα επιτρεψω σε κανενα να λεει κατι για την ομαδα...εχουμε αποδειξει οτι δεν ειμαστε με το μερος κανενος...ειμαστε με ολους...

τα ζευγαρια τα εβγαλα εγω οποτε τα ολα παραπονα σας σε εμενα...

καλημερα

 

Charlie prince

Νέο Μέλος
τα ζευγαρια δεν μπορουσαν να αλλαξουν τοτε, μεταξυ τους δεν μπορουσαν να μονομαχησουν οποτε και αποφασιστηκε να περασουν στον δευτερο γυρο.

τζοαννα σορρυ που παρεμβαινω αλλα αυτο δεν ακουγεται και πολυ λογικο... π.χ. θα μπορουσε ο αιλουρος να μονομαχησει με παρανοιντ σαν πρωτη φαση.. πολυ ευκολο, και ο στριντζις! με καποιον νικητη ενος ζευγαριου, καπως ετσι δλδ... τωρα γιατι δεν εγινε δεν με αφορα... τεσπα.. καλη επιτυχια σε οσους εχουν μεινει!!! (εκτος τον θειο νικο.. χεχεχε)
 

DeletedUser

Guest
Έλεος πια!Έλεος πια!Βλέπουμε έναν δάσκαλο,ο οποίος το μόνο που θέλει είναι να κάνει εντύπωση και να κατηγορήσει τον αίλουρο που πέρασε χωρίς μονομαχία.Έλεος.Δε μπορώ άλλο τέτοια αχαριστία και τέτοια πονηριά μέσα στο παιχνίδι.Ο δάσκαλος ήθελε να κερδίσει φήμη από αυτό το τουρνουά,αλλά τώρα που κάποιοι είδε πως το διοργάνωσαν πολύ καλύτερα πάει και κατηγορεί όποιον βρει μπροστά του...:mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser3809

Guest
καλημερα και απο εμενα επειδη πολυς ντορος γινετε για το ονομα μου ...
θα ηθελα να ξεκαθαρισω οτι αν ειμαι τοσο προβλημα κανω πισω δεντρεχει τιποτα
σιγουρα εχουν γινει λαθη και οποιαδηποτε προσπαθεια γινετε γιαπρωτη φορα περιεχει ρισκα
ειχα σκοπο εγω σαν σωτηρης παιχτες που θεωρω ικανους αντιπαλους νατουςστειλω ενα π. μ ολους να μονομαχησουμε ολοι με ολους για ναδουμε τελικα αν η αντισταση ειναι καλυτερη η οτροποσ παιχνιδιου με εμφανιση καιτακτικες
η γνωμη γιατον αλεξη δεν αλλαζει υπαρχει στοπροφιλ μου
τα ματσ μασ ειναι κατι σαν το βραζιλια - αργεντινη
ξερει ο ενασ τον αλλο πολυ καλα ειμαστε φαβορι για ολο το παιχνιδι

αλλα μπορει να πιουμε καιτην γκαζοζα καιναγυρισουμε πισω ....
εννοειτε οτι στις μαχεσ θειου νικου -τσαρλυ και δικια μου με αλεξη
οι νικητεσ κερνανε τουσ ηττημενουσ στην κοζανη

γιατι και δαρμενοσ και νηστικοσ παει πολυ
υγ 1 αλεξη προτιμησε ναχασεισ τρωω πολυ ....
 

DeletedUser3747

Guest
δεν πειραζει ρε σωτο θα σε ταισω καλα,εβγαλα αρκετα δολαρια στην καθαρση δασους.το βραδυ να με περιμενεις σου ερχομαι με μεσι σεντερ φορ χαχαχαχα...
 

DeletedUser

Guest
δεν πειραζει ρε σωτο θα σε ταισω καλα,εβγαλα αρκετα δολαρια στην καθαρση δασους.το βραδυ να με περιμενεις σου ερχομαι με μεσι σεντερ φορ χαχαχαχα...

παντως ο μεσι δεν καταφερε να αναδειχθει οσο και αν τον προβαλε ο μαραντονα...και ας μην ξεχναμε οτι και η βραζιλια και η αργεντινη αποκλειστηκαν...
 

DeletedUser3747

Guest
ακομα και φιλικο να ειναι παραμενει ντερμπι...αντε να δουμε...
 

DeletedUser

Guest
περιμενω εδω και 20 λεπτα τον τσαρλι και μολις μου εστειλε μηνυμα οτι μπορω να αργησω κλπ κλπ...μαλλον τρεμει το χερακι του και δεν μπορει να πατησει το κουμπακι.....
μονο φαγητο κερνανε οι νικητες??????
εαν κερδισω κερναω και ποτα......
 

DeletedUser735

Guest
Οποτε εγω κερδισμενος θα βγω...Ολα κερασμενα θα ειναι :p
 

DeletedUser3747

Guest
για εσενα δεν εχει κερασμα,ουτε την κληρωση δεν μπορεσες να στησεις,μεταξυ μας μας εβαλες να σκοτωθούμε.εσυ πρεπει να κερασεις ;)
 

Charlie prince

Νέο Μέλος
χααχαχα!!! δεν φταιω εγω!!! ο maistralis!!! με βρηκε με ρουχα για βολτα και με λιανισε!!! θα ερθω αργοτερα θειο!!! α, το βιβλιο μην ξεχασεις!! ο παυλος σιγουρα θα κερασει κατι, μας εβαλε εδω να σκοτωθουμε!!!!
 

DeletedUser3809

Guest
γιωργο φερε την γκαζοζα σεμενα μεκρδισε ο αλεξ την πρωτη φορα βαλτο ρε αλεξη ν α το δουνε τα παιδια εγω ντουγανι ειμαι δενξερωπως μπαινουν αυτα αξιος ο αντιπαλος και μαλλλον ο νικητης μεταξυ μας θα το σηκωσει κιλας

οποτε βραζιλια αργεντινη 0 -1
ξεκολατε παιχνιδι ειναι ελεοσ ........
υγ 1 θα μεινω νηστικοσ 2 μερεσ για ναφαω τουσκασμου
υγ 2 τελειωνω επιτελουσ το παιχνιδι

υγ 3 δενεχει
 

DeletedUser3809

Guest
ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΤΕΡΜΑΤΗΣΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΑΩ ΤΗΝ ΜΑΣΑ
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΗΚΑ .... ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΑΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ Η Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΠΑΝΟΣ

ΥΓ 1 Η ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕ ΗΤΑΝ ΜΕΤΟΝ ΚΩΣΤΑ CHarlie για αντιποινα στον θειο χαχαχα


ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 

DeletedUser3747

Guest
συγχαρητηρια σωτο για την θεση σου στον πινακα δοξας αλλα και για την πρωτια στις μονομαχιες.αντε και στα δικα μας.
 

DeletedUser735

Guest
Αν και ειμαι λιγο offtopic...

Μπραβο σωτο και συγχαρητηρια για τον τερματισμο σου!Διορθωστε με αν κανω λαθος αλλα ο σωτος ειναι ο μοναδικος καθαρος εργατης ο οποιος μετα τις αλλαγες στον χαρακτηρα του καταφερε να τερματισει τοσο ψηλα.

Οι πρωτια στις μονομαχιες ηταν κατι που σου αξιζε εδω και καιρο και επιτελους το καταφερες και αυτο!

btw μπραβο για την μονομαχια αλεξ ;)
 
Κορυφή