σχολια για διαγωνισμο μονομαχιας κοσμου3

DeletedUser

Guest
εχετε 5 μερες.και να τον ξαπλωσεις απλως θα περιμενετε
 

DeletedUser

Guest
και αν τον ξαπλωσεις στην πρωτη μονομαχια?? θα περιμενεις 48 ωρες για να συνεχισει το τουρνουα? η απλα περναει αυτος που λυποθιμησε τον αντιπαλο?

καθε 5 μερες προχωραμε στην επομενη φαση του τουρνουα με τα νεα ζευγαρια.

να το πω αλλιως. εχεις 5 μερες να παρεις ενα εισιτηριο απο καποιον αλλον.
αν δεν εχεις εισιτηριο, δεν επιβιβαζεσαι. :)
 

DeletedUser

Guest
καθε 5 μερες προχωραμε στην επομενη φαση του τουρνουα με τα νεα ζευγαρια.

να το πω αλλιως. εχεις 5 μερες να παρεις ενα εισιτηριο απο καποιον αλλον.
αν δεν εχεις εισιτηριο, δεν επιβιβαζεσαι. :)

οκ.. ωραια.. ,
αυτο ειναι δικαιοτατο.. γιατι μπορει να εμπλακι και εξωτερικος παραγοντας.. οπως το boom εχασες ολη σου τη ζωη χεχεχεχε
 

DeletedUser

Guest
ΕΡΩΤΗΣΗ.....
τις κληρωσεις ποιος τιμιος και αδεκαστος θα τις κανει??????
εαν δεν μπορειτε να βρειτε ατομο μπορειτε να στηριχτειται πανω μου...ειμαι γνωστος για την τιμιοτητα μου και το ηθος μου:cool:
 

DeletedUser

Guest
Τα ζευγαρια θα τα βγαλω εγω και με την εγκριση του cord θα τα ανακοινωσω.
Δεν θα ειναι τυχαια.
Ολοι θα μονομαχησουν με ατομα οσο το δυνατον πιο κοντα γινετε στο επιπεδο τους. Αυτο θα ειναι το κριτηριο επιλογης ζευγαριων.
 

DeletedUser2490

Guest
Φιλε Μανο πριν αρκετες ημερες μου ειχες πει "αυριο το πρωι θα σου στειλω τις ιδεες μου" και σου απαντησα πολυ ευχαριστως και θα ηθελα να το οργανωσουμε μαζι αν θυμασαι.
Αλλα απο τοτε μεχρι και σημερα αυτο το μνμ με τις ιδεες σου δεν μ ηρθε ρε αδερφε και το προχωρησα με τον cord το θεμα.:eek:

Καλά έκανες ρε Δάσκαλε... Ασχολήθηκα με τον σταθμό αυτές τις μέρες και δεν πρόλαβα... Αλλά δε θα είχα κάτι άλλο από αυτά που έχεις εσύ έτσι κι αλλιώς!
Πλάκα έκανα φυσικά έτσι...
Αν θες καμιά βοήθεια, ζήτα μου... Θα σε στείλω αλλού!!! :p
 

DeletedUser

Guest
Αλλά δε θα είχα κάτι άλλο από αυτά που έχεις εσύ έτσι κι αλλιώς!

Α δηλαδη τις ιδεες μου που στις ειχα πει απο το μσν αν θυμαμαι καλα :p
Γιατι αν δεν μ απατα η μνημη μ δεν μ ειχες πει τπτ ουτε για κατηγοριοποιηση ουτε για επαθλα ουτε για τον τροπο που θα βγαζουμε νικητη ουτε για να το επισημοποιησουμε και να το κουβεντιασουμε με τον cord:p
Αν δεν μ απατα η μνημη μ παλι αυτα εγω στα ειχα πει:D:rolleyes:
 

DeletedUser2490

Guest
Α δηλαδη τις ιδεες μου που στις ειχα πει απο το μσν αν θυμαμαι καλα :p
Γιατι αν δεν μ απατα η μνημη μ δεν μ ειχες πει τπτ ουτε για κατηγοριοποιηση ουτε για επαθλα ουτε για τον τροπο που θα βγαζουμε νικητη ουτε για να το επισημοποιησουμε και να το κουβεντιασουμε με τον cord:p
Αν δεν μ απατα η μνημη μ παλι αυτα εγω στα ειχα πει:rolleyes:

Το πως να βγαίνει ο νικητής είναι σε ποστ μου στον Κ2 από όπου και πιάστηκες για να ξεκινήσουμε κι εδώ!!!
Τα άλλα τα σκέφτηκα πριν από εσένα, αλλά σε άφησα να τα πεις για να μη νοιώσεις κατώτερος!!! :p
χαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser

Guest
ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΝΑ ΠΕΡΗΜΕΝΩ.

Μονομαχία: RISC εναντίον soldier100 Δημόσια Στις 29/06/2010 η ώρα 1:51 π.μ.

PROTOSTYLE94...ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΣ?
ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΥΤΗ Η ΩΡΑ!!!
 

melenmaria

Μέλος
ερωτηση.....
τις κληρωσεις ποιος τιμιος και αδεκαστος θα τις κανει??????
εαν δεν μπορειτε να βρειτε ατομο μπορειτε να στηριχτειται πανω μου...ειμαι γνωστος για την τιμιοτητα μου και το ηθος μου:cool:
θα με πνιξεις βρε......!!!
 

Charlie prince

Νέο Μέλος
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα τωρα το ειδα!!! σωστοσ ο θειοσ!!!
 

DeletedUser3747

Guest
???

τι εγινε παιδια?δευτερη φαση του διαγωνισμου και βλεπω οτι υπαρχουν ατομα που δεν πηραν μερος στην πρωτη,εχουμε και επιτιμους προσκεκλημενους?αποψη μου ειναι οτι απο την στιγμη που δηλωσαν κανονικα συμμετοχη επρεπε να παρουν μερος απο τον πρωτο γυρο(οποιος γνωριζει ας μας πει γιατι δεν εγινε κατι τετοιο) τωρα πιστευω πως ειναι αδικο και για αυτους που προκριθηκαν αλλα και για οσους αποκλειστηκαν.ποιος μου λεει οτι θα ειχε περασει τον πρωτο γυρο ο φιλος μου ο ailoyros(αντιπαλος μου στον δευτερο γυρο)?
 

DeletedUser3436

Guest
παιδια ο ailoyros θα νικισει το πιο πιθανο (ενοω το τουρνουα).Και ποιος ξερει οτι αν με ακουγε ο παλουκι τωρα θα περνουσε αυτος και οχι εσυ?:p
 

DeletedUser

Guest
τι εγινε παιδια?δευτερη φαση του διαγωνισμου και βλεπω οτι υπαρχουν ατομα που δεν πηραν μερος στην πρωτη,εχουμε και επιτιμους προσκεκλημενους?αποψη μου ειναι οτι απο την στιγμη που δηλωσαν κανονικα συμμετοχη επρεπε να παρουν μερος απο τον πρωτο γυρο(οποιος γνωριζει ας μας πει γιατι δεν εγινε κατι τετοιο) τωρα πιστευω πως ειναι αδικο και για αυτους που προκριθηκαν αλλα και για οσους αποκλειστηκαν.ποιος μου λεει οτι θα ειχε περασει τον πρωτο γυρο ο φιλος μου ο ailoyros(αντιπαλος μου στον δευτερο γυρο)?

να πω οτι δεν εχεις δικαιο? θα ελεγα ψεματα. ας σου απαντησει καποιος που πηρε την δουλεια μου και χωρις ειδοποιηση την εκανε δικη του και αλλαξε με το ετσι θελω ζευγαρια και κατηγοριες... και δημιουργηθηκαν ακριβως τα προβληματα που ειχα καταφερει να λυσω...
 

DeletedUser3787

Guest
θα συμφωνήσω και γω με τα παιδιά..
1)είδα άτομο που δεν είχε περάσει στον πρώτο γύρο να ναι και στον δεύτερο..
και 2)άτομα που δεν έπαιξαν στον πρώτο γύρο τώρα είναι ον...
δλδ αυτό θεωρείται δίκαιο τώρα???
 

DeletedUser3747

Guest
να ξεκαθαρισω οτι εγω εχω σκοπο να μονομαχισω με τον ailoyros.

“Για να γίνεις βασιλιάς της ζούγκλας πρέπει να κερδίσεις το λιοντάρι. Όχι την αλεπού”
 

DeletedUser

Guest
τι εγινε παιδια?δευτερη φαση του διαγωνισμου και βλεπω οτι υπαρχουν ατομα που δεν πηραν μερος στην πρωτη,εχουμε και επιτιμους προσκεκλημενους?αποψη μου ειναι οτι απο την στιγμη που δηλωσαν κανονικα συμμετοχη επρεπε να παρουν μερος απο τον πρωτο γυρο(οποιος γνωριζει ας μας πει γιατι δεν εγινε κατι τετοιο) τωρα πιστευω πως ειναι αδικο και για αυτους που προκριθηκαν αλλα και για οσους αποκλειστηκαν.ποιος μου λεει οτι θα ειχε περασει τον πρωτο γυρο ο φιλος μου ο ailoyros(αντιπαλος μου στον δευτερο γυρο)?


ας απαντήσει κάποιος σε αυτό το ερώτημα γιατί έτσι είναι άδικο!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
θα βγει ενας νικιτις απο καθε κατιγορια η ενας απο ολους μας?
 

DeletedUser

Guest
Η ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΠΕΣΕ ΣΤΟ ΜΗΔΕΝ.Η ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΧΤΥΠΗΣΕ ΜΥΟΝ 100% .ΑΠΟΡΩ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ Η ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΤΥΜΕΝΟ ΚΟΛΠΟ.
ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΕΝΑΝ 50 ΕΠΙΠΕΔΟ ΝΑ ΜΟΝΟΜΑΧΗΣΕΙ ΜΕ ΕΝΑΝ 82 .30 ΕΠΙΠΕΔΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ... 100 ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ 30 ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ 30 ΕΠΙΠΕΔΑ ΟΠΛΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΙΟΤΗΤΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΑ ΤΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ.

ΛΥΠΑΜΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΗΒΑΣΤΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΝΩΤΕΡΟ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΗΝΟ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.

2η κατηγορία:

1. RISC (στρατιώτης) vs sou1980 (Στρατιώτης)
2. Hnioxos (μονομάχος)vs alars (Τυχοδιώκτης)
3. PreZwNi (Μονομάχος) vs NIKOS45 (τυχοδιωκτης)
4. Violator (Μονομάχος) vs john fish (στρατιωτης)
5. nikosv27 ( στρατιωτης) vs the west master (μονομάχος)
6. k0nstantin0s (τυχοδιώχτης)vs Midakos (στρατιωτης)

k0nstantin0s ΕΡΓΟΤΑΞΙΟ
Κατηγορία
Επίπεδο 82
Επίπεδο μονομαχίας 99
Κατάταξη 30

HNIOXOS 300-LOST_CITY II
Κατηγορία
Επίπεδο 50
Επίπεδο μονομαχίας 84
Κατάταξη 1203
 

DeletedUser735

Guest
Προς Tatanka και λοιπους

Η απαντηση δοθηκε στο θεμα οπου ανακοινωθηκαν τα ζευγαρια
 
Κορυφή