μαχη οχυρου dead man - mexico

  • Δημιουργός θέματος Scocco93
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ωραία χάσαμε (δεν είμαι dead man) άλλα σύμμαχος
τώρα σειρά σας να επιτεθείτε και αν αποδείξετε ότι είστε καλύτεροι
 

DeletedUser

Guest
PaloukiLuke ειδες ομως?εδωσε μαχη,δεν εφυγε απο το οχυρο για να μην παρει μερος ;)
 

DeletedUser

Guest
η και ένα πολύ απλό πήγε καταλάθος επίθεση


μια φορά είχα βοηθήσει στην αρχή των μαχών έκδοσή 1.20 τους fg και δεν έφυγα και ούτε το έκανα επίτηδες
και μάλιστα το κακό έκανα πολλή ζημια


ηταν:
-τιμιος κατασκοπος
-μποτ

αν και νομιζω το πρωτο.


μποτ τι σημαίνει???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Για να μην πλανώνται εντυπώσεις.

Σήμερα ήταν άσκηση. Αυτό ας το επιβεβαιώσουν οι σύμμαχοι οι οποίοι κλήθηκαν να μη συμμετάσχουν.

Όταν θα πάμε για full-scale επιχείρηση, φορέστε τα καλά σας και ετοιμαστείτε για ωραία μάχη.

Καλό χειμώνα και ευχαριστώ όσους τίμησαν τη μάχη που οργάνωσα με τη μία ή την άλλη πλευρά.-

Καλούνται τα μέλη της DMU να μην απαντήσουν σε ερειστικά μηνύματα που ενδεχομένως θα γράψουν οι κύριοι ( ;;; ) που νομίζουν σήμερα ότι κέρδισαν τον πόλεμο.

Τα λέμε στην κανονική μάχη και ευχαριστούμε για τη συμμετοχή!
 

DeletedUser

Guest
κατασκοποι ccp 1 (οπως παντα καποιος θα υπαρχει) -κατασκοποι dmu 0 (οπως παντα αλλωστε)

2qmm240.jpg

τι λες μωρε παλουκι(ονομα και πραμα εισαι μου φαινεται!!!δεν ειναι κατασκοπεια οι αμυνομενοι ειχα ζητησει βοηθεια και πηγαμε)..μην ξανα πεις τιποτα χωρις να ξερεις!!και επειδη ο αλλος ειναι μ..... και πηγε στην επιθεση δεν φταιω εγω ή καποιος αλλος!
 

DeletedUser

Guest
εσύ δηλώνεις αυτό έχεις απτές αποδιξεις ότι δεν έγινε με δόλο?γιατί να σε πιστέψουμε? φαίνεται ξεκάθαρα πως ενώ η CCP αμύνθηκε αυτός έκανε επίθεση και σίγουρα όχι κατά τύχη,γιατί σίγουρα θα βγάλατε ανακοίνωση για να πάνε για support.Aν κλέβετε τόσο σε ένα game αναρωτιέμαι τι κάνετε στην real life :rolleyes:

ελπίζω να κόψετε τις κουτοπονηριές (γιατί δεν μασάμε κουτόχορτο) και να μάθετε τι είναι fair play ;)
 

DeletedUser

Guest
εσύ δηλώνεις αυτό έχεις απτές αποδιξεις ότι δεν έγινε με δόλο?γιατί να σε πιστέψουμε? φαίνεται ξεκάθαρα πως ενώ η CCP αμύνθηκε αυτός έκανε επίθεση και σίγουρα όχι κατά τύχη,γιατί σίγουρα θα βγάλατε ανακοίνωση για να πάνε για support.Aν κλέβετε τόσο σε ένα game αναρωτιέμαι τι κάνετε στην real life :rolleyes:

ελπίζω να κόψετε τις κουτοπονηριές (γιατί δεν μασάμε κουτόχορτο) και να μάθετε τι είναι fair play ;)

Είχα σκοπό να γράψω διαφορα,αλλα θα αφήσω την εικόνα να μιλήσει μόνη της καλύτερα...
Πρώτη μάχη που πήρα μέρος και μου έκανε εντύπωση που 1 μέλος σας ήταν ανάμεσα στους επιτιθέμενους ενώ εσείς αμυνόσασταν..η φωτογραφία:

11h6irq.jpg


Φυσικά όταν άρχισε η μάχη κατάλαβα τον λόγο..μετά το τελος φυσικά όποιος μιλούσε για κατάσκοπο τον βγάζατε τρελό..
Δεν είναι η μοναδική μάχη που έγινε αυτό απ'την πλευρά σας,αλλά επειδή φαινόταν συνηθισμένο πλέον δεν κράτησα φωτο..

κ το βίντεο της μάχης που είχες ποσταρει τοτε είναι αυτό

άν πιστέψουμε οτι αυτός μπήκε καταλάθος,τότε μην αποκλείουμε την πιθανότητα οτι κ στο παιδί για το οποίο μιλάτε ίσως συνέβη το ιδιο(που έχει γίνει κ με μέλος της πόλης μου στο παρελθόν)

δεν έχω ούτε τον σκοπό ούτε την όρεξη να τσακωθώ με κάποιον γι'αυτό δεν πρόκειται να πω κάτι άλλο..απλά ήθελα να τα παραθέσω για να μην δημιουργούνται εντυπώσεις..
 

DeletedUser

Guest
εσύ δηλώνεις αυτό έχεις απτές αποδιξεις ότι δεν έγινε με δόλο?γιατί να σε πιστέψουμε? φαίνεται ξεκάθαρα πως ενώ η CCP αμύνθηκε αυτός έκανε επίθεση και σίγουρα όχι κατά τύχη,γιατί σίγουρα θα βγάλατε ανακοίνωση για να πάνε για support.Aν κλέβετε τόσο σε ένα game αναρωτιέμαι τι κάνετε στην real life :rolleyes:

ελπίζω να κόψετε τις κουτοπονηριές (γιατί δεν μασάμε κουτόχορτο) και να μάθετε τι είναι fair play ;)


προσεχε τι λες μ****α anubi γιατι δεν θα τα παμε καλα...δεν μπορεις να μιλας για τη ζωη οποιουδηποτε και να το αποκαλεις κλεφτη και οτιδηποτε αλλο..δεν σου εχουν δωσει κανενα τετοιο δικαιωμα...
τραβα τωρα στα 60 και 40 level σου και κοιτα την πλατη μου..αντε γεια


και οσο για το αν ηταν κατασκοπος η οχι φαινεται απ'τον τελικο σχηματισμο της αμυνας μας
 

DeletedUser317

Guest
μια επιθεση εχει κανει η ccp σαν συμμαχια
και εχει παει σε 2,3 για βοηθεια!
δεν εχει χασει καμια!!
πιστευω πως στα οχυρα το κονε fg-ccp τα σπαει αγρια


mετά από τόση εμπειρία που έχετε όπως λέτε για τα οχυρά δεν είναι λίγο παράξενο να γίνονται λάθη στην επιλογή άμυνας ή επίθεσης;
 

DeletedUser

Guest
ΕΛΕΟΣ

Το ότι έχουμε εμπειρία δεν σημαίνει
ότι δεν κάνουμε λάθη ερήμην μας!!!:eek:
Αυτό τι είναι τώρα κατηγορία???!
Έλεος δηλαδή και ο πιο έμπειρος
παίχτης μπορεί να κάνει λάθος σε
μία στιγμή!!!:eek:
Και συμφωνώ με τον iglow αν εσείς
τότε λέγατε ότι δεν ήταν κατάσκοπος
αυτός μες στο οχυρό τότε και το παιδί
δεν είναι κατάσκοπος καταλάθος μπήκε
στην επίθεση πολύ απλά!!!

Τώρα τι θέλετε να κάνουμε????!:mad:
Να τον περάσουμε από ανάκριση τρίτου
βαθμού να του βάλουμε ίσως και κανένα
αβγουλάκι στις μασχάλες για να δούμε
αν λέει αλήθεια???!
Τι το σκαλίζετε τώρα το θέμα???!
Άμα θέλετε να βγείτε από πάνω
βρείτε άλλο τρόπο όχι να κατηγορούμε
συνέχεια στο φόρουμ ο ένας τον άλλον!!!:mad:
 

DeletedUser

Guest
είχα σκοπό να γράψω διαφορα,αλλα θα αφήσω την εικόνα να μιλήσει μόνη της καλύτερα...
πρώτη μάχη που πήρα μέρος και μου έκανε εντύπωση που 1 μέλος σας ήταν ανάμεσα στους επιτιθέμενους ενώ εσείς αμυνόσασταν..η φωτογραφία:

11h6irq.jpg


φυσικά όταν άρχισε η μάχη κατάλαβα τον λόγο..μετά το τελος φυσικά όποιος μιλούσε για κατάσκοπο τον βγάζατε τρελό..
δεν είναι η μοναδική μάχη που έγινε αυτό απ'την πλευρά σας,αλλά επειδή φαινόταν συνηθισμένο πλέον δεν κράτησα φωτο..

κ το βίντεο της μάχης που είχες ποσταρει τοτε είναι αυτό

άν πιστέψουμε οτι αυτός μπήκε καταλάθος,τότε μην αποκλείουμε την πιθανότητα οτι κ στο παιδί για το οποίο μιλάτε ίσως συνέβη το ιδιο(που έχει γίνει κ με μέλος της πόλης μου στο παρελθόν)

δεν έχω ούτε τον σκοπό ούτε την όρεξη να τσακωθώ με κάποιον γι'αυτό δεν πρόκειται να πω κάτι άλλο..απλά ήθελα να τα παραθέσω για να μην δημιουργούνται εντυπώσεις..

αυτο που δεν ξερετε ειναι οτι αυτος ο κατασκοπος (στην χθεσινη μαχη) ξεφυγε των μετρων ασφαλειας.ηταν και αλλοι κατασκοποι που απλως φαγανε χ απο την διοικηση.
 

DeletedUser

Guest
παιδια ηρεμηστε σας παρακαλω. το θεμα το ανοιξα για να δουμε την μαχη και οχι να λυσετε τις διαφορες σας. τελικα ηταν μια καλη μαχη η οποια κρατησε σχεδον μια ολοκληρη ωρα. βεβαια το μονο απογοητευτικο για εμενα ηταν το οριο. δεν υπαρχει ουτε μια περιπτωση να κερδισει ο επιτηθεμενος σε μαχη 128-128... τι τους πειραζε να ηταν οι παιχτες οσα και τα τετραγωνα? ελεος!!!! βεβαια δεν θα μπορουσαν να κουνηθουν ευκολα θα μου απαντησει καποιος αλλα πρεπει να λυθει αυτο το προβλημα!
 

DeletedUser

Guest
H διπολική διαταραχή είναι σοβαρή πάθηση κύριοι... Καθάρματα anub1s, psykoman, PaloukiLuke, γιατί κοροδεύετε τα παιδιά; :D
 

DeletedUser

Guest
προσεχε τι λες μ****α anubi γιατι δεν θα τα παμε καλα...δεν μπορεις να μιλας για τη ζωη οποιουδηποτε και να το αποκαλεις κλεφτη και οτιδηποτε αλλο..δεν σου εχουν δωσει κανενα τετοιο δικαιωμα...
τραβα τωρα στα 60 και 40 level σου και κοιτα την πλατη μου..αντε γεια


και οσο για το αν ηταν κατασκοπος η οχι φαινεται απ'τον τελικο σχηματισμο της αμυνας μας

σου έχω ξαναπεί όταν επιτίθεσαι λεκτικά σε κάποιον φανερώνεις αδυναμία-ταραχή γιατί δεν μπορείς να αντικρούσεις αυτά που λέει και με ύβρεις προσπαθείς να ανεβείς για να δείξεις πως δεν είσαι τόσο ρόμπα.
επίσης εγώ στην εμπειρία μπορεί να είμαι πίσω σου αλλα μην ξεχνάμε πως εσύ είσαι ένας καρπαζοεισπράκτορας που σε κάθε μάχη λιποθυμάει κύριος στον κόσμο 2 ούτε σε πόλη δεν μπαίνεις βλέπε τώρα εκτος πόλης να σφαγιάζω τους δικούς σου.

Cpt.iglow

όσον αφορά εμάς αυτόν όπως είπες ήταν η πρώτη μάχη οχυρού και τότε πιθανότατα δεν ήξερε τι να κάνει μπορεί να είχε γεμίσει η άμυνα και πάτησε επίθεση μετά από 1+ μηνα πλέον δεν θεωρείτε για εμενα λάθος αλλα για μια άνανδρη πολιτικη των αδύναμων πόλεων :)

neoromeo

μιχάλη ξέρεις πως όταν εκνευρίζομαι με κάτι τετοιους τους κράζω λίγο αλλα με το γάντι χωρίς χυδαιότητες το αντίθετο δηλαδή που κάνουν αυτοί οι κύριοι(;;; ;))
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Σταματαω να ασχολουμαι πλεον.Δεν βγαινει ακρη.Ολοι ξερουμε βαθια μεσα μας οτι η Dead Man Union ειναι η καλυτερη συμμαχια στον κοσμο 1.Η γνωμη των περισσοτερων δεν αλλαζει.Δεν πα να παρουν ολα τα μεγαλα,μεσαια και μικρα οχυρα σε ολες τις ηπειρους.Η γνωμη μου θα ειναι παντα η ιδια.

Στο θεμα μας:
Η μαχη ηταν ωραια να και 128 vs 128 ειναι 99.99% αδυνατο να παρθει το οχυρο.Αλλα παντα υπαρχει μια πιθανοτητα 00.01%.Περιμενω την καινουργια εκδοση μπας και τα πραγματα γινουν καλυτερα για τους επιτηθεμενους.
 

DeletedUser

Guest
σου έχω ξαναπεί όταν επιτίθεσαι λεκτικά σε κάποιον φανερώνεις αδυναμία-ταραχή γιατί δεν μπορείς να αντικρούσεις αυτά που λέει και με ύβρεις προσπαθείς να ανεβείς για να δείξεις πως δεν είσαι τόσο ρόμπα.
επίσης εγώ στην εμπειρία μπορεί να είμαι πίσω σου αλλα μην ξεχνάμε πως εσύ είσαι ένας καρπαζοεισπράκτορας που σε κάθε μάχη λιποθυμάει κύριος στον κόσμο 2 ούτε σε πόλη δεν μπαίνεις βλέπε τώρα εκτος πόλης να σφαγιάζω τους δικούς σου.

καλα ετσι ειμαι εγω και δεν ξερω αμα φανερωνει αδυναμια ή οτιδηποτε αλλο..
αν πιστευεις πως εισαι καλυτερος ελα να το δουμε.
και τοτε πραγματικα θα φανει ποιος τις αρπαζει.
 

DeletedUser

Guest
εσύ δηλώνεις αυτό έχεις απτές αποδιξεις ότι δεν έγινε με δόλο?γιατί να σε πιστέψουμε? φαίνεται ξεκάθαρα πως ενώ η CCP αμύνθηκε αυτός έκανε επίθεση και σίγουρα όχι κατά τύχη,γιατί σίγουρα θα βγάλατε ανακοίνωση για να πάνε για support.Aν κλέβετε τόσο σε ένα game αναρωτιέμαι τι κάνετε στην real life :rolleyes:

ελπίζω να κόψετε τις κουτοπονηριές (γιατί δεν μασάμε κουτόχορτο) και να μάθετε τι είναι fair play ;)


ρε Anub1s έχω πάθει το ίδιο ειχα βγάλει ανακοίνωσή ο αρχηγός της πόλης στο φόρουμ με μεγαλα γράμματα να αμυνθούμε και εγώ μπερδεύτηκα και πάτησα επίθεση και μάλιστα δεν έφυγα άλλα έκατσα και έσκασα 2000 dmg και λιποθύμησα 3 άτομα αυτό ήταν 800 χρ+ (άλλα ήταν έκδοσή 1.20)

δεν με καταδίκασαν οι fg ως κατάσκοπο (μπορεί γιατί συνείσφερα πάρα πολύ)
 

DeletedUser

Guest
gogoulinos21 το έχω ξαναπεί εγώ βαράω μονο σοβαρούς αντιπαλους και στον κόσμο 2 δεν αξίζει καν να ασχοληθώ μαζί σου με το που φτερνιστώ θα έχεις λιποθυμήσει
.μαντούκος αυτός που ηρ8ε σε εμάς όμως έκανε 3 χτυπήματα όλα και όλα και εκεί που ήταν πίστεψε με δεν βοη8ησε ;)
 

DeletedUser

Guest
gogoulinos21 το έχω ξαναπεί εγώ βαράω μονο σοβαρούς αντιπαλους και στον κόσμο 2 δεν αξίζει καν να ασχοληθώ μαζί σου με το που φτερνιστώ θα έχεις λιποθυμήσει
.μαντούκος αυτός που ηρ8ε σε εμάς όμως έκανε 3 χτυπήματα όλα και όλα και εκεί που ήταν πίστεψε με δεν βοη8ησε ;)

χτες η σε εκείνη την μάχη???
 
Κορυφή