φρουριο........

  • Δημιουργός θέματος priest1989
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
οι μαχες πως θα γινονται?


Περιμενετε ρε παιδια και θα δουμε οτι ξερουν οι αλλοι το βαζουν σε screen κυριολεκτικα δεν εχουν κανει ακομα μαχες.Μην βιαζεστε ολοι θα μαθουμε πως θα γινονται οι μαχες.Δεν βοηθαει με το να πηγαινετε σε καθε τοπικ και να γραφετε ερωτησεις που δεν κολανε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οι μαχες απο οτι καταλαβα θα γινονται ως εξης:
θα οριζουν οι ιδρυτες της πολης που επιτηθετε μια μερα και
υπαρχουν χωροι που ειναι οι κτιστες,οι μονομαχοι και
οι στρατιωτες και επιτεθουντε στο τειχος αρχικα και
μετα στους αλλους..δεν ειμαι σιγουρος οταν σε 2-3 μερες
θα γινουν οι πρωτες μαχες θα σας πω!!!
 

DeletedUser

Guest
εγω παντως ειμαι κατα!

Αμα βαλεις εναν να το διαβασει δεν θα καταλαυει και δεν θα θυμαται τιποτα:mad:
 

DeletedUser

Guest
Βασικά τώρα που το ξαναδιάβασα μου ήρθε στο μυαλό τα κάστρα που είχαμε στο Lineage2 (παλιές καλές ημερες αχ). Το όλο concept ήταν ότι κάποιες clan (εδώ θα είναι Πόλεις) μάζευαν όλα τα μέλη τους για 2 προκαθορισμένες ώρες κάθε σαββατοκύριακο και αλληλοσφάζονταν μέχρι να το πάρει κάποια τελικά. Αυτό θέλεις να προτείνεις εδώ?
se katalabainw me to l2 katalabainw ton pono sou exw paei se ena siege
alla otan teleiwne :(


πάντως εγώ είμαι υπέρ
θα έχει πολύ φάση και "πτοτεινω" να βάλουμε στου στρατιώτες διαφορα bonus οτα υείναι στα φρούρια και στους εργάτες ας πούμε αν οι στρατιώτες υπερασπίζονται ένα φρούριο
παίρνουν μπόνους τακτικής και αποφυγή
ενώ οι εργάτες που θα βρίσκονται στο φρούριο να μπορούν να επισκευάζουν διαφορες ζημιες ας πούμε να βάζουν διαφορα στηρίγματα στην πουλί , να υπάρχουν και κανόνια και να τα γεμίζουν με μπαρούτι η με kanoniompales πάντως εγώ είμαι υπέρ των φρουρίων αλλα όχι στις περιορισμένες ώρες επιθέσεις dld να μπορεί κάποιος να οργανώσει από τις 11:00 με "χρι" τις 23:00
να υπάρχει ένα μεγάλο χρονικό διάστημα για μεγαλύτερη αγωνια και να μην προειδοποιούνται οι επιθέσεις dld etswi όπως θα είσαι να μετά poa 10 λεπτά να βλέπεις ενώ σωρό παίκτες διπλα παο το φρούριο σου


από ποιον server είναι το screenshot με το φρούριο?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1596

Guest
¨τι σημαινει να επισκευαζουν διαφορα πραγματα στην ''πουλι''?????:confused::p
 

DeletedUser2065

Guest
λογικά ο ανθρωπος εννοεί στην πόλη και επειδή έχει κάνει μετατροπη με online tool απο greeklish σε ελληνικα του το έκανε κάπως όπως νά'ναι... Σορρυ για το σπαμ!

Παντως εγω αυτο που έχω να πώ είναι να περιμένουμε να μπουν και εδώ τα φρούρια και μετα να το συζητησουμε γιατι μεχρι στιγμης μονο εικασίες και σπαμ γινετε, οι μονοι που ψιλογνωρίζουν ειναι τα παλικάρια που προλαβαν να γράφτουν στον δοκιμαστικό σερβερ..
 

DeletedUser

Guest
ΒΕΤΑ

στον beta εχουν μπει ιδη τα forts!εγω που προλαβα να γραφτω(με αλλο ονομα) τα εχω δει και ειναι τελεια!:):):d:




and lets burn green
 

DeletedUser

Guest
απ' ότι διάβασα στο αγγλικό φόρουμ και κατάλαβα, οι δυνατοί θα γίνουν δυνατότεροι και οι μικροί δεν θα έχουν καμιά ελπίδα.χάλια.
 

DeletedUser

Guest
οι δυνατοι θα γινουν δυνατοτεροι αλλα οι μικροι θα εχουν ευκαιριες να ανεβουν αφου τα οχυρα θα μπορουν να περνουν ατομα και απο αλλες πολεις εκτος απο τα μελη των πολεων που τα διοικουν
 

DeletedUser

Guest
κανενας δεν θα γινει χειροτερος! οποιος δεν ειναι για μονομαχιες πολυ απλα δεν θα ειναι μελος σε πολη , θα ειναι τυχοδιοκτης!
 

DeletedUser

Guest
Σύμφωνα με πράγματα που ειπώθηκαν στο φόρουμ του beta τα φρούρια θα είναι για όλους ανεξαιρέτως κατηγορίας.
 

DeletedUser

Guest
και απαντώ στον φίλο μου που λέει πως θα είναι μόνο για μονομάχους..
για να ξέρεις υπάρχει μέρος στο οχυρό ένα για κάθε κατηγορία που δίνει μπονους..
 

DeletedUser

Guest
φίλε σίγουρα είναι καινούργια δουλειά γιατί έχει όλα τα πράγματα που έχει και το "κτίσιμο οχυρού"?
 

DeletedUser

Guest
ε επειδη μπηκαν τα οχυρα οπως ειπες θα του αλλαξαν ονομα για να μη μπερδευονται οι παικτες.
 

DeletedUser315

Guest
έχει κανείς ιδέα πόσα ειναι τα συνολικά προϊόντα που χρειάζονται για να γίνουν ολες οι αναβαθμίσεις στο οχυρο?
δλδ ποσα ξύλα σιδερά παγίδες κτλ κτλ
 
Κορυφή