Red Dead Redemption ~ PS3

DeletedUser

Guest
το gun και το juarez τα εχω παιξει σε demo αλλα πιστευο απο video που ειδα πως το red dead ειναι καλυτερο...
 

DeletedUser

Guest
το εχω μια φορα το εχει ενας φιλος μου ειναι παρα πολυ ωραιο παιχνιδι και μοιζει και καπως με the west
 

DeletedUser

Guest
Το παιχνίδι είναι τέλειο το έχω παίξει σε έναν φίλο μου.....αφήστε τα suarez και τα άλλα!!!Είναι το καλύτερο που έχω παίξει σε αυτό το στίλ!!!Περιμένω να βγεί σε pc...........................μου φαίνετε όμως οτι θα ργήσει πολύ:mad::mad::mad:(μεχρι τότε το assasins creed είναι no1 για μενα...)
 

DeletedUser

Guest
Το παιχνίδι είναι τέλειο το έχω παίξει σε έναν φίλο μου.....αφήστε τα suarez και τα άλλα!!!Είναι το καλύτερο που έχω παίξει σε αυτό το στίλ!!!Περιμένω να βγεί σε pc...........................μου φαίνετε όμως οτι θα ργήσει πολύ:mad::mad::mad:(μεχρι τότε το assasins creed είναι no1 για μενα...)

ασε.νοεμβριο βγαινει το assasins το νεο!
 

DeletedUser3436

Guest
κατι σαν expansion ειναι...δεν ειναι "νεο"

Το παιχνίδι είναι τέλειο το έχω παίξει σε έναν φίλο μου.....αφήστε τα suarez και τα άλλα!!!Είναι το καλύτερο που έχω παίξει σε αυτό το στίλ!!!Περιμένω να βγεί σε pc...........................μου φαίνετε όμως οτι θα ργήσει πολύ:mad::mad::mad:(μεχρι τότε το assasins creed είναι no1 για μενα...)



κατεβασε το ν 2 και βαλε το κρακ ειναι πιο ωραιο :cool:
 

DeletedUser

Guest
παδια επιτελους εφτασε το παιχνιδι το πηρα πριν απο μια ωρα θα το βαλω σε λιγο να το δοκιμασω!
 

DeletedUser

Guest
ρε μαγκες πως μπορω να βαλω ιντερνετ στο πσ3?????με το καλωδιο εθερνετ????

εχω δει βιντεο στο γιουτιουμπ για το παιχνιδι εχει καλα γραφικα
 

DeletedUser

Guest
ρε μαγκες πως μπορω να βαλω ιντερνετ στο πσ3?????με το καλωδιο εθερνετ????

εχω δει βιντεο στο γιουτιουμπ για το παιχνιδι εχει καλα γραφικα

ethernet , WiFi , Bluetooth

και αν εχεις συνδεση στο κινητο μπορεις να κανεις κοινη χρηση ιντερνετ..
δηλαδη το playstasion να περνει internet απ'το δικτυο του τηλεφωνου.
Αλλα καιει πολυ πραμα..δεν ειναι για gaming,μονο να μπεις στο browser κανα μισαωρο
 

DeletedUser3436

Guest
σηνυθος εχουν το ιδιο trailer δεν βγηκε ακομα ομως θα βγεις οπως σου ειπα σε 5-6 μηνες
 

DeletedUser

Guest
το game μου ηρθε πριν απο 3 μερες.ειναι πολυ ωραιο.οπως το west ειναι.υπαρζουν οχυρα,κυνηγας πουλια,φιδια, κογιο,λυκους και πολλα αλλα ζωα.
μ
 

DeletedUser

Guest
ειναι το καλυτερο παιχνιδι για ps3 μαζι με το God Of War
 

DeletedUser

Guest
το game μου ηρθε πριν απο 3 μερες.ειναι πολυ ωραιο.οπως το west ειναι.υπαρζουν οχυρα,κυνηγας πουλια,φιδια, κογιο,λυκους και πολλα αλλα ζωα.
μ

τα πιο σημαντικα δεν ειπες...
εχεις λασο που μπορεις να πιασεις ανθρωπους και ζωα και να τα συρεις πισω απο το αλογο σου...μπορεις επισης να δεσεις ανθρωπους και να το παιξεις κακος βαζοντας τους στις ραγες του τρενου και να τους δεις να γινοται κομματια...κλεβεις και στο ποκερ...
 

DeletedUser

Guest
μια τέτοια παιχνιδάρα πώς γίνεται να μην την βγάλουν από την αρχή ΚΑΙ σε PC:eek:
 

DeletedUser

Guest
ωρε παλουκι..πως κλεβουμε στο ποκερ..παντα με πιανουν εμενα.
 
Κορυφή