Red Dead Redemption ~ PS3

DeletedUser3436

Guest
στο gameinforer μαιου(περιοδικο) εγραφε Red Dead Redemption XBOX360-PS3-PC οποτε το κοβω σε 6-7 μηνες να βγαινει (μπορει να το τιμησω και να το παρω original)
 

DeletedUser

Guest
ρε αδερφε γκαρου..εμπα να καουμε και ασε το φορουμ..
 

DeletedUser

Guest
αγορασα το red dead redemption απο ebay και ερχεται αυτην την βδομαδα.να δουμε τι παιχνιδι ειναι αυτο :p
 

DeletedUser

Guest
σου προτεινω να παρεις το gun στην αρχη για να μαθεις τι ειναι western game και στη συνεχεια το call of suarez οπου μολις το τελειωσεις (ειδικα το 2) σου εγγυωμαι οτι θα κανεις αναζητηση για το 3(βεβαια δεν εχει βγει ακομη)
 

DeletedUser

Guest
σου προτεινω να παρεις το gun στην αρχη για να μαθεις τι ειναι western game και στη συνεχεια το call of suarez οπου μολις το τελειωσεις (ειδικα το 2) σου εγγυωμαι οτι θα κανεις αναζητηση για το 3(βεβαια δεν εχει βγει ακομη)

Καλο το juarez...το εχω καψει 2,3 φορες..αλλα δεν συγκρινεται με το Red dead.
 

DeletedUser

Guest
βασικα ειναι αλλοι τυποι παιχνιδιων...το ενα ειναι σε τριτο προσωπο ενω το αλλο σε πρωτο...
 

DeletedUser

Guest
παντως απο υποθεση gun και suarez 2 ειναι πολυ ωραια.το red dead προσπαθω να το βρω σε torrent αλλα πουθενα.με βλεπω να το αγοραζω!
 

DeletedUser

Guest
παντως απο υποθεση gun και suarez 2 ειναι πολυ ωραια.το red dead προσπαθω να το βρω σε torrent αλλα πουθενα.με βλεπω να το αγοραζω!

Δεν υπάρχει σε torrent γιατί απλά το PS3 δεν παίζει αντιγραφές...και ακόμα δεν έχει βγει σε PC...
Δεν ξέρω για το XBOX360...
 

DeletedUser

Guest
Αγορασε το για να εχεις και multiplayer..ειναι ολα τα λεφτα
 

DeletedUser

Guest
Δεν υπάρχει σε torrent γιατί απλά το PS3 δεν παίζει αντιγραφές...και ακόμα δεν έχει βγει σε PC...
Δεν ξέρω για το XBOX360...

εγω διαβασα οτι βγηκε.gogoulinos με ενα πατσακι και δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα
 

DeletedUser

Guest
ισως βγει αργοτερα για υπολογιστη,τωρα δεν εχει βγει ακομα...
 

DeletedUser

Guest
Και να βγει για Pc πιστευω δεν θα εχει καμια σχεση με το gameplay του ps3 ή του Xbox
 

DeletedUser3436

Guest
στο pc αμα δεν εχει bugs θα ειναι πολυ πιο καλο απο ps3 k xbox360.Στην αρχη τι gta iv στο pc ειχε λαγκ και μπαγκς μετα το πρωτο update ηταν αριστουργημα
 
Κορυφή