Συζήτηση κι ερωτήσεις: Χριστουγεννιάτικος Διαγωνισμος the-west.gr

  • Δημιουργός θέματος Crazy Shooter
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser933

Guest
τζ το προφερουμε...
γιατι που σαι συ;


και για να μαι οντοπικ , κανουν κατι αλλο τα οπλα ή θα ναι διακοσμητικα ; -_-
 

DeletedUser

Guest
τζ το προφερουμε...
γιατι που σαι συ;


και για να μαι οντοπικ , κανουν κατι αλλο τα οπλα ή θα ναι διακοσμητικα ; -_-

εγιώνη είμαι τζύπριος :p
αλλά κατά τύχη μένω αγγλία

τα όπλα είναι δι-α-κο-σμη-τι-κααααα
 

DeletedUser4999

Guest
Οχι αφού λέμε ότι το μιρκό παιδάκι δεν ήθελε τα όπλα να προκαλούν ζημιά αλλά να φέρνουν μόνο ευτυχεία. Αν είχαν ζημιά 100-150 δεν θα έφερναν κι πολλή ευτυχεία ε?
σε καποιους φέρνει όταν πάιζει γουέστ ακι γράφει με κόπο μια αστεία συνταγή νομίζω ότι πρέπει να ανταμειφθεί:dr
 

DeletedUser

Guest
οι συνταγες δεν πρεπει να ειναι αληθινες??...το λεω γτ βλεπω καποιους,ονοματα δεν λεω(πχ. anorthosi4ever) που φαινεται απο χιλιομετρο οτι την εβγαλαν μονοι τους...
 

DeletedUser

Guest
οι συνταγες δεν πρεπει να ειναι αληθινες??...το λεω γτ βλεπω καποιους,ονοματα δεν λεω(πχ. anorthosi4ever) που φαινεται απο χιλιομετρο οτι την εβγαλαν μονοι τους...

οι συνταγες πρεπει να ειναι απο προϊοντα που υπάρχουν στο παιχνιδι (οσα πιο πολλα μπορουμε φυσικα γτ το game δεν εχει αυγα π.χ.)
 

DeletedUser184

Guest
οι συνταγες δεν πρεπει να ειναι αληθινες??...το λεω γτ βλεπω καποιους,ονοματα δεν λεω(πχ. anorthosi4ever) που φαινεται απο χιλιομετρο οτι την εβγαλαν μονοι τους...

Οντως φιλε μονος μου την εβγαλα..Η συνταγη επρεπε ασχετα με το τι υλικα εχει να εχει οσο πιο πολλα του παιχνιδιου..
 

DeletedUser

Guest
Προσωπικά ανόρθωση μου άρεσε περισσότερο από όλες η δικιά σου γτ την έγραψες έτσι την συνταγή ώστε να μπορείς να την φτιάξεις χρησιμοποιώντας μόνο τα δεδομένα του παιχνιδιού (σλουρπ [πλακα χαχα])
όλες οι άλλες συνταγές έχουν φανταστικά υλικά που είναι λίγο αδύνατον να βρεις στο game :)
 

DeletedUser3763

Guest
για ξαναδες τη δικη μου συνταγη που ειναι με πραγματικα υλικα και ειναι ΟΛΑ μεσα απο το παιχνιδι ! :)) εδω επινοησα ολοκληρο σεναριο για να βρω μαγια μπυρας στο παιχνιδι !! και ειναι και αληθινη συνταγη και δοκιμασμενη !! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή