Συζήτηση κι ερωτήσεις: Χριστουγεννιάτικος Διαγωνισμος the-west.gr

  • Δημιουργός θέματος Crazy Shooter
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Kαθε παιχτης μπορει να συμμετεχει στον διαγωνισμο ειτε με συνταγη ειτε με γραμμα προς τον Αγ. Βασιλη. Ενα απο τα δυο.
Και στις δυο περιπτωσεις οι διαγωνιζομενοι μπορουν να γραψουν οτι θελουν.
Η συνταγη ειναι καλο να περιεχει οσα περισσοτερα υλικα απο αυτα που υπαρχουν και στο παιχνιδι (π.χ. ζαχαρη, πορτοκαλια κ.τλ.) αλλα δεν ειναι δεσμευτικο, και βεβαια ο τροπος με τον οποιο θα γινει η ολη περιγραφη ειναι σημαντικος γιατι ακομη και η πιο "αθλια" συνταγη μπορει να ειναι πολυ διασκεδαστικη αν εχει την αναλογη περιγραφη.
Ο καθενας μπορει να γραψει οτι συνταγη θελει την οποια εννοειται οτι δεν θα την δοκιμασουμε γιατι θελουμε να ειμαστε παροντες οταν θα βγει η νεα εκδοση :dd
Οσο για το γραμμα προς τον Αγ. Βασιλη δεν εχει τοσο σημασια τι θα ζητησει κανεις, αλλα πως θα το ζητησει...

εγω εβαλα και τα 2 πειραζει?
 

DeletedUser

Guest
αλλη 1 ερωτηση
μπορω να κερδισω και τα 2 δωρα μονο με το 1?
 

cord

Ex-The West Team
Οι οροι του διαγωνισμου ειναι σαφεις.
Ειτε συνταγη ειτε γραμμα στον Αγ. Βασιλη.
Δεν χρειαζεται να λεμε συνεχεια τα ιδια.
Οποιος/α αφησει 2 συμμετοχες δεν θα ληφθει υποψη καμια!
 

DeletedUser

Guest
οκ

αν γινετε να βγι 1 απο τα 2 βγαλτε την σινταγι παρακαλω...:rl
 

DeletedUser

Guest
παιδια τα αποτελεσματα για τους νικητες ποτε βγαινουν?
 

DeletedUser

Guest
ουφφφφφφφφφφφφφ

ποτε βιενουν παιδες να ξερω ανιπομονω εχω και στροτα που ανιπομονη να πιρολαβισι:sh



:south:νικι εγω φεος ο παναθηναικος:south:
αστο ελπισουμε διλαβι:))
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4999

Guest
παιδια απορία ξέρετε την ζημιά του κάθε όπλου?
 

DeletedUser4999

Guest
τοτε γιατι παλευουμε να το κατακτήσουμε?
 

DeletedUser

Guest
Γιατί είναι τα σπανιότερα αντικείμενα που υπάρχουν στον ελληνικο σερβερ
 

DeletedUser4999

Guest
αα οκ εγω νομιζα οτι είχαν καλή ζημιά και ότι τα χρεισημοποιείς σε μονομαχίες
 

DeletedUser

Guest
λολ απο οτι βλεπω δεν δινουν και ικανοτητες...εχω μια απορια το αλλο το σπαθακι με τα +66 σε ολα υχησει ή απλα εκανε καλλυτεχνιες αυτος που εφτιαξε το σιτε?
 

DeletedUser

Guest
????

καπιος μου εστιλε ενα μινιμα στο τσιμειλ αφτο μου εστηλε
Αγαπητό astrapogiannos2,
τρελλό Shooter έχει ζητήσει να γίνετε φίλοι. Μπορείτε να εγκρίνετε ή να αρνηθείτε αυτό το αίτημα με την επίσκεψη:
οπιος μου το εστηλε να μου στιλι προσοπικο μινιμα στο φορουν :gl
αμεσος
 

DeletedUser

Guest
αα οκ εγω νομιζα οτι είχαν καλή ζημιά και ότι τα χρεισημοποιείς σε μονομαχίες
Οχι αφού λέμε ότι το μιρκό παιδάκι δεν ήθελε τα όπλα να προκαλούν ζημιά αλλά να φέρνουν μόνο ευτυχεία. Αν είχαν ζημιά 100-150 δεν θα έφερναν κι πολλή ευτυχεία ε?

λολ απο οτι βλεπω δεν δινουν και ικανοτητες...εχω μια απορια το αλλο το σπαθακι με τα +66 σε ολα υχησει ή απλα εκανε καλλυτεχνιες αυτος που εφτιαξε το σιτε?
το σπαθί υπάρχει μόνο στον beta κι το έχουν μόνο οι devs. Ναι τα οπλάκια δεν δίνουν ικανότητες αλλά είναι συλλεκτικά αντικείμενα....

καπιος μου εστιλε ενα μινιμα στο τσιμειλ αφτο μου εστηλε
Αγαπητό astrapogiannos2,
τρελλό Shooter έχει ζητήσει να γίνετε φίλοι. Μπορείτε να εγκρίνετε ή να αρνηθείτε αυτό το αίτημα με την επίσκεψη:
οπιος μου το εστηλε να μου στιλι προσοπικο μινιμα στο φορουν :gl
αμεσος

λολ αυτό που κολλάει? Πήγαινε στον πίνακα ελέγχουν -> contacts & friends (Φίλοι κι επαφές) κι αποδέχτου τον νουμπ που σου έστειλε πρόσκληση για φιλία. Αααα κάτσε μόλις είπα τον εαυτό μου νουμπ :blk (κι L0L τσιμειλ? δλδ το g στην ελλαδα δεν το προφερετε τζ?)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή