xaxaxaxa

  • Δημιουργός θέματος FOTO
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
sakis z Σήμερα η ώρα 1:53 μ.μ.
ακου θα σου πο τον κοδικο μου και εσι τον δικο σου
αν μου τον πεισ και εγω δεν θα φειγω απο τι πολη

sakis z Σήμερα η ώρα 1:47 μ.μ.
ναι στον κοσμο3 εχω μια πολη που τι λενε θουριο

sakis z Σήμερα η ώρα 1:46 μ.μ.
ναι στον κοσμο3 εχω μια πολη που τι λενε θουριο

FOTO Σήμερα η ώρα 1:25 μ.μ.
Ωραια.Τωρα που εισαι μελος της πολης θελω να σιγουρευτω οτι ξερεις τα βασικα για τις πολεις.Απο οτι βλεπω ηδη αγορασες καποια αντικειμενα.Ξερεις πως καταθετεις λεφτα για την αναπτυξη της πολης;;;

ωραιοι κυκλοφορουν:D:D:D.προσοχη μην σας την φερει.

εχω κανει βελτειωσεις στα σημαντικα απο την ορθογραφια του.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν παίζεται ο τυπάκος.άλλο ένα 3χρονο είναι εδώ.
 

DeletedUser

Guest
πόσα θέματα... πόσοι μ@λ@κ3ς?

ο τίτλος μου τα λέει όλα... όποιος διαβάζει το φόρουμ ξέρει να προστατευτεί...
 

DeletedUser

Guest
Είσαι ρε πολύ έξυπνος.Ναι ρε έχουμε μια κόντρα in-game με είχες πει εμένα και τον atimo και τον kitrinomauro 3χρονα που παίζαμε με τα παπάκια στις μπανιέρες και άλλες τέτοιες μ@λ@κιες που στις είπε ο μπαμπάκας σου εκείνη τη στιγμή που έκλεγες όταν έχανες από τον kitrinomauro,αλλά ρε greekbowman μην το συνεχίζεις εδώ.Στείλε την όποια π@π@ρι@ σου έρθει με pm.Άντε γιατί πολύ ήρεμος είμαι και δεν το'χω σε τίποτα να αρχίσω τα καντήλια και τα μπινελίκια,απλά έχω λίγο πιο πολύ ήθος από σένα
 

DeletedUser

Guest
αν ηξερες την εννοια της λεξης ηθος θα το δεχομουν
 

DeletedUser

Guest
αν ηξερες την εννοια της λεξης ηθος θα το δεχομουν

εχει δικαιο.δεν ειναι εδω μερος.αυτος εκανε ενα σωστο σχολειο και εσυ αμεσος ειρωνευτικες.

ο τυπάκος φαίνεται να μας περναει ολους για βλακες.
 

DeletedUser

Guest
κοιτα εγω δεν σε εβαλα μεσα στην λιστα...μονος σου μπηκες
 

DeletedUser

Guest
ξαναπες τιποτα στον Greekbow Μan και γυριζω κατευθειαν west για να σε λιποθυμισω...that is a statement!
 

DeletedUser1475

Guest
Οποιος ξαναπειραξει τον MAN και εννοω τον greekbow man εκτος απο τον casavir θα εχει να κανει και μαζι μου :p:p:D
 

DeletedUser

Guest
Οποιος ξαναπειραξει τον MAN και εννοω τον greekbow man εκτος απο τον casavir θα εχει να κανει και μαζι μου

Εννοουσες εκτος απο τον κασα, τον τζουνιορ, το προβατακι εεεεε... τον κουπερ κι εμενα ετσι?:D

Τωρα που διαβασα τι γινεται, καλα εκανε ο τζι μπι μαν και τον pwnαρε. Δεν ξερω γιατι, απλα φαινεται κουλ να pwnαρεις νουμπαδες.:confused::pxD
 

DeletedUser

Guest
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεπ!!!!!!!!!!!!!!!!! εκτος απο την βαγια, εχουμε και καινουργιο τυπακο ο οποιος παρενοχλει τον greek bow?????? που ειναι το buntline, λεω που ειναι το buntline????:D:D
 

DeletedUser

Guest
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεπ!!!!!!!!!!!!!!!!! εκτος απο την βαγια, εχουμε και καινουργιο τυπακο ο οποιος παρενοχλει τον greek bow?????? που ειναι το buntline, λεω που ειναι το buntline????:D:D

Να φερω και τον Χερναντο?:confused::confused:
 
Κορυφή