www.tw-db.info

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3157
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5084

Guest
Χρησιμοποιω firefox και κάθε φορα που κανω log-in μου εμφανιζει το παραθυρο για να κανω ξανα εγκατασταση το script που εχω ηδη εγκαταστημενο. Πως μπορω να το διρθωσω αυτό?
 

DeletedUser4530

Guest
Χρησιμοποιω firefox και κάθε φορα που κανω log-in μου εμφανιζει το παραθυρο για να κανω ξανα εγκατασταση το script που εχω ηδη εγκαταστημενο. Πως μπορω να το διρθωσω αυτό?

μπορει να το εχεις εκγατεστημενο αλλα ισως εχουν βγαλει πιο καινουργια εκδοση απ αυτην που εχεις οποτε να σου ζηταει να κανεις αναβαθμιση. κανε μια εγκατασταση για να μπει κι η τελευταια εκδοση που τυχον εχει βγει.
 

melenmaria

Μέλος
Χρησιμοποιω firefox και κάθε φορα που κανω log-in μου εμφανιζει το παραθυρο για να κανω ξανα εγκατασταση το script που εχω ηδη εγκαταστημενο. Πως μπορω να το διρθωσω αυτό?

απεγκαταστησε το παλιο σκριπτ και κανε παλι την ιδια διαδικασια με το καινουργιο.
αυτο εκανα και λειτουργησε αλλα για περισσοτερες πληροφοριες στους ειδικους του tw... ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6632

Guest
Καλησπέρα από το πρωί δεν ανοιγει το tw. συμβαίνει σε όλους αυτό?
 

DeletedUser6563

Guest
ναι και εγω εχω το ιδιο προβλημα.ξερετε κατι;
 

DeletedUser6317

Guest
γιατι οταν παω να το κατεβασω μου βγαλει ο chrome ''δεν ηταν δυνατη η προσθηκη εφαρμογων,επεκτασεων και σεναριων χρηστη απο αυτον τον ιστοτοπο'';;;;
 

DeletedUser4530

Guest
γιατι οταν παω να το κατεβασω μου βγαλει ο chrome ''δεν ηταν δυνατη η προσθηκη εφαρμογων,επεκτασεων και σεναριων χρηστη απο αυτον τον ιστοτοπο'';;;;

πατωντας στο κουμπι κατεβασματος κατεβαζει μια χαρα αν εισαι απο μοζιλα.
 

DeletedUser5084

Guest
TW Gold Jobs Finder

Εδω και μερικες μερες το script για της χρυσες και ασημενιες εργασιες, σταματησε να ανταποκρινεται για τους χρηστες του firefox.
Υπαρχει καποια λυση στο προβλημα? :dr
 

DeletedUser

Guest
Εδω και μερικες μερες το script για της χρυσες και ασημενιες εργασιες, σταματησε να ανταποκρινεται για τους χρηστες του firefox.
Υπαρχει καποια λυση στο προβλημα? :dr

σε chrome σου δουλευει?γτ εμενα παλι ουτε εκει
 

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5084

Guest
Εγω να ρωτησω κατι αν ξερει κανενας.
Στα εργαλεια του tw εχει και τα καλυτερα ρουχα για οχυρο. Πλεον εχουν περασει και την νεα φορμουλα μεσα. Αλλα στη ζημια μου λεει 1.11? Γνωρισουμε τπτ για αυτο, γιατι ο τυπος της εξτρα ζημιας ειναι λιγο περιεργος και θελει και τη ζωη του αντιπαλου... αυτο το 1.11 ειναι στα 100hp τα 1.000? Εγω προσπαθοντας να βρω ακρη δεν βρηκα :hh

Μπορεις σε παρακαλω να περιγραψεις που ακριβως το βλεπεις αυτο?
 
Κορυφή