Wwe

  • Δημιουργός θέματος stratos93
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Παιδιά δεν είναι τίποτα στημένο. Δεν στήνεις να σου σπάσουν το πόδι(βλέπε Batista vs Mark Henry). Παίζουν κανονικό ξύλο. Αλλιώς αν ήταν στημμένο δεν θα βλέπαμε την αγωνία, την προδωσία και παρόμοια συναισθήματα στα πρόσωπά τους! Δεν στήνεις να σου κοπανάν τη μούρη σε σίδερα και να σε κάνουν να ματώνεις μέχρι θανάτου(βλέπε Rick Flair vs Randy Orton). Δεν παίρνεις δόξα και χρήματα με στημένες φάσεις! Αλλιώς θα μπορούσαμε να πούμε ότι το ίδιο συμβαίνει με όλα τα αθλήματα. Οχι φίλοι μου! Ο καθένας είναι για τον εαυτούλη του και δεν πληρώνονται γιαν α χασκογελάν και να στήνουν φάσεις. Μια δυο ναι(όπου δεν παίζουν και ξύλο αν το παρατηρήσεις)και είναι αυτές πάντα στην αρχή. Ετσι κορυφώνεται η αγωνία.

και μετά μου λέτε ότι το WWE δεν αποβλακώνει κόσμο...
ρε φίλε τα ίδια και χειρότερα (κομένα πόδια, χέρια, κεφάλια και άλλα) βρίσκονται στην πιό φτηνή ταινία του Holywood σύμερα.
 

DeletedUser

Guest
εγω δεν σε εβρισα. το ότι έχω δει μερικά επεισόδια δεν με κάνει αποβλακωμένο. ξέρω πολυ καλα τι γίνεται και τα πιο πολλά τα έχω ακούσει από παιδιά που συζητούν συνεχώς για αυτό το θέμα.
 

DeletedUser

Guest
εγω δεν σε εβρισα. το ότι έχω δει μερικά επεισόδια δεν με κάνει αποβλακωμένο. ξέρω πολυ καλα τι γίνεται και τα πιο πολλά τα έχω ακούσει από παιδιά που συζητούν συνεχώς για αυτό το θέμα.

γιατί σε είπα εγώ αποβλακωμένο???
εγώ απλά κατηγόρισα αυτούς που λένε ότι το wwe δεν αποβλακώνει κόσμο, αλλά όποιος έχει την μήγα... :d:d
 

DeletedUser

Guest
καλά, όποιος τα πιστεύει αλήθεια αυτά μάλλον πρέπει να αρχίσει να αμφιβαλλει για την αντίληψη του...
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά δεν είναι τίποτα στημένο. Δεν στήνεις να σου σπάσουν το πόδι(βλέπε Batista vs Mark Henry). Παίζουν κανονικό ξύλο. Αλλιώς αν ήταν στημμένο δεν θα βλέπαμε την αγωνία, την προδωσία και παρόμοια συναισθήματα στα πρόσωπά τους! Δεν στήνεις να σου κοπανάν τη μούρη σε σίδερα και να σε κάνουν να ματώνεις μέχρι θανάτου(βλέπε Rick Flair vs Randy Orton). Δεν παίρνεις δόξα και χρήματα με στημένες φάσεις! Αλλιώς θα μπορούσαμε να πούμε ότι το ίδιο συμβαίνει με όλα τα αθλήματα. Οχι φίλοι μου! Ο καθένας είναι για τον εαυτούλη του και δεν πληρώνονται γιαν α χασκογελάν και να στήνουν φάσεις. Μια δυο ναι(όπου δεν παίζουν και ξύλο αν το παρατηρήσεις)και είναι αυτές πάντα στην αρχή. Ετσι κορυφώνεται η αγωνία.


pata sto youtube "wwe fake" kai 8a deis poso stimeno kai pseftiko einai.
alla ksanalew dn pavei na einai ena megalo show.
 

DeletedUser

Guest
Κλειδώνει λόγω παλαιότητας και μεταφέρετε στο αρχείο


threadclosedbf1.gif
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή