world of worcraft

  • Δημιουργός θέματος KLID ISTHOOD10
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ρε παιδια μπορεις κανεις να μου δοσει πληροφοριες γι αυτο το παιχνιδι?τι γινετε νομιζω πρεπει να πληρωνεις και κατι τετια
 

DeletedUser3157

Guest
αν θα ξεκινήσεις αυτό το παιχνίδι να ξέρεις πως πρέπει να ξεχάσεις την ζωή σου όπως την ξέρεις τώρα, ότι θα χάσεις σχέσεις και φίλους και θα στερηθείς τον ύπνο. μπορεί να υπερβάλω αλλά είναι γνωστό ως το πιο παιχνίδι που παθαίνεις περισσότερο εξάρτηση και πέθαναν μωρά και άνθρωποι που επαίζαν. έπαιζα κι εγώ πριν 2-3 χρόνια μέχρι που ευτυχώς κάποια μέρα δεν έπαιζε στον υπολογιστή μου. ναι, πληρώνεις το αρχικό πακέτο, κάπου στα 40-60 ευρώ πρέπει να είναι. καλύτερα ασχολήσου με κάτι που θα προσφέρεις στους γύρω σου και στην κοινωνία.
 

DeletedUser3436

Guest
κατεβασε το απο ενα torrent site.θα εχει μεσα και κανεναν private server.ισα ισα να περνας κανα ωρα περιμενωντας.δεν αξιζει αλλιως ;)
 

DeletedUser

Guest
Τακανολα αυτα ειναι για το Leveling. Αν ξεκινησεις σε Private Server με 80αρη παιχτη τοτε δεν χρειαζεται τοσο καψιμο.

Στους Private Servers δε χρειαζεται να πληρωνεις. Το μονο προβλημα ειναι με τα Patch που εχει γινει πολυ μπερδεμα τελευταια.
Κοιτα τωρα, θα ηταν καλυτερα αν το επαιρνες απο CD, ειτε απο φιλου σου, ειτε απο δικο σου. Μετα για να παιξεις δωρεαν σε Private θα πρεπει να κατσεις για 3-4 ωρες να κατεβασεις καμια 20αρια patch με συγκεκριμενο ονομα φυσικα που πρεπει να τα ξερεις. Φυσικα εγω επειδη ειμαι μεσα σ' ολα και επειδη ετυχε να φτιαξω εναν πολυ Pro Shaman σημερα με 2-3 λαθακια στα Trinkets (οσοι δεν ξερετε μην προβληματιστειτε, πηγαιντε παρακατω) σε εναν ωραιο Private Server που προσφατα επειδη ειχα κανει βλακεια και ειχα κανει Delete απο το PC μου το WoW το πηρα απο CD, δεν εκανα το Update και μεσω του WinRAR κατεβασα τα Patch τα οποια τα εχω ΟΛΑ σε εναν φακελο, οποτε pm me εδω με το Skype σου και θα στα φτιαξω.
 

DeletedUser3473

Guest
ρε δεν πατε να βρειτε καμια γκομενα λεω γω....
 

DeletedUser

Guest
ουγκ εχεις να μας προτεινεις καμια;
εχτος απο του john
 

DeletedUser

Guest
ok ok παιδια ηρεμηστε τα χασα δεν καταλαβα τιποτα τεσπα δεν θελω να αρχισω το παιχνιδι αφου πρωτα πρωτα πληρωνεις και τορα που το σιγουρεψα δεν το αρχιζω με τιποτα!εγω εχω το γουορκραφτ το 3 που δν πληρονεις

τακανολα μεγαλε με κατατρομαξες σοβαρα μιλας?τοσο καψιμο θελει
η ιδεα του ουγκ ειναι καλητερη στανταρ
ε ανσερ δεν εχω σκαιπ οποτε δεν πειραζει αστο

και ευχαριστω που με βοηθησατε :))
 

DeletedUser

Guest
ok ok παιδια ηρεμηστε τα χασα δεν καταλαβα τιποτα τεσπα δεν θελω να αρχισω το παιχνιδι αφου πρωτα πρωτα πληρωνεις και τορα που το σιγουρεψα δεν το αρχιζω με τιποτα!εγω εχω το γουορκραφτ το 3 που δν πληρονεις

τακανολα μεγαλε με κατατρομαξες σοβαρα μιλας?τοσο καψιμο θελει
η ιδεα του ουγκ ειναι καλητερη στανταρ
ε ανσερ δεν εχω σκαιπ οποτε δεν πειραζει αστο

και ευχαριστω που με βοηθησατε :))

om*g! ρε τι σιγουρεψες ακριβως? στο προηγουμενο ποστ δεν εγραψα οτι στουσ private δεν πληρωνεισ? -.-
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα μου ειπες και κατι περιεργα και δεν καταλαβα τιποτα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή