weststats

  • Δημιουργός θέματος TROOPERAS
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Σχεδον απο την αρχη του παιχνιδιου αντιμετοπιζω αυτο το προβλημα.. Οταν ανοιγω το weststats και το αναγκαζω να φορτοσει αρκετες εικονες π.χ. στα job κολαει δεν συνεχιζει να κατεβενει ... Εχω δοκιμασει ολα τα broswers σχεδον mozzilα,chrome,ie,οπερα φυσικα εχω διαγραψει απο ολα τα κουκιες μηπως και εφταιγαν αφτα....Να επισημανω μερικα πραγματα οτι στην αρχη ειχα ξεκινησει με μοζζιλα και ολα τα επαιζε μια χαρα ακομα και το γουεσττσατς αλλα καπια στιγμι λογικα το ειχα φορτοσει και δεν εβγαζες ουτε τις ικανοτητες απο το παιχνιδι ...Μονο ο παλιος ο ιντερνετ εχπλορερ επεζε τελεια το γουεστατσς αλλα δεν εχω τον παλιο τωρα..:confused: Παρακαλω διατηρηστε το καθαρο και οπιοιος δεν εχει κατι να πει μην το πει...
 

DeletedUser

Guest
μπορεις να το εξηγησεις λιγο ?? να διαγραψω το ιστορικο τα κουκιες η κατι αλλο και απο που??
 

DeletedUser

Guest
η τον 7 η τον 8... Παντως και στα αλλα broswers δεν πεζει..!
 

DeletedUser

Guest
σχεδον απο την αρχη του παιχνιδιου αντιμετοπιζω αυτο το προβλημα.. οταν ανοιγω το weststats και το αναγκαζω να φορτοσει αρκετες εικονες π.χ. στα job κολαει δεν συνεχιζει να κατεβενει ... εχω δοκιμασει ολα τα broswers σχεδον mozzilα,chrome,ie,οπερα φυσικα εχω διαγραψει απο ολα τα κουκιες μηπως και εφταιγαν αφτα....να επισημανω μερικα πραγματα οτι στην αρχη ειχα ξεκινησει με μοζζιλα και ολα τα επαιζε μια χαρα ακομα και το γουεσττσατς αλλα καπια στιγμι λογικα το ειχα φορτοσει και δεν εβγαζες ουτε τις ικανοτητες απο το παιχνιδι ...μονο ο παλιος ο ιντερνετ εχπλορερ επεζε τελεια το γουεστατσς αλλα δεν εχω τον παλιο τωρα..:confused: παρακαλω διατηρηστε το καθαρο και οπιοιος δεν εχει κατι να πει μην το πει...


και εμένα μου συμβαίνει αυτο αλλα με μια ανανεωση φτιαχνει μετα.βασικα δεν φωρτωνει τις εικονες πιστευω οτι θες να πεις.
 

DeletedUser

Guest
Mήπως δεν έκανες καποια ενημέρωση του java?

Αλιώς θα πρέπει να πάς απο τα options και να πατήσεις delete history....ή κατι παρόμοιο.....εγς παντςσ με το firefox kai to opera οταν μου κάνει πρόβλημα αυτό κανω και διωρθώνετε
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή