west stats

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

kosrs

Νέο Μέλος
Καλησπερα ,εχω μια απορια ,ενω κανω copy και ενω μου λεει οτι εχω εισαγει τα στοιχεια μου σωστα ,στο west stats οταν κοιταω πχ τα αποθεματα μου δεν μου δειχνει κατι ,εχετε καμμια συμβουλη...ευχαριστω
 

DeletedUser

Guest
να ακολουθησεις τις οδηγιες,και μολις εισαγεις τα αποθεματα,κανε ανανεωση της σελιδας στο stats ...
 

kosrs

Νέο Μέλος
Kαλημερα αν και εχω κανει και ξανακανει οσα μου λεει ,δεν εχω ακομα καταφερει να συνδεθω ,καμμια βοηθεια ρε παιδια....:))
 

melenmaria

Μέλος
Καλησπερα ,εχω μια απορια ,ενω κανω copy και ενω μου λεει οτι εχω εισαγει τα στοιχεια μου σωστα ,στο west stats οταν κοιταω πχ τα αποθεματα μου δεν μου δειχνει κατι ,εχετε καμμια συμβουλη...ευχαριστω

το γουεστ στατς δεν σου δειχνει κατι στα αποθεματα σου οπως τα αλλα σκρτιπτακια, αλλα οι πληροφοριες για το χαρακτηρα σου βρισκονται στη σελιδα του (γουεστ στατς).
 

DeletedUser

Guest
δεν του εμφανιζει τη λιστα αποθεματων στο west stats αν καταλαβα καλα...η μονη λυση που ξερω,ειναι αυτη που σου ειπα...ξερω γω...μηπως να φτιαξεις αλλο,με διαφορετικο κωδικο και ονομα? και να ξαναδοκιμασεις? τι να πω...
 

melenmaria

Μέλος
λουσουντου απλως το ειπα μηπως και μπερδευτηκε... γιατι να δεις τη λιστα των αποθεματων σου εκει?
kosrs ξανα ανοιξε ικανοτητες και αποθεματα, τσεκαρε οτι εισαι στον σωστο κοσμο (πανω δεξια καπου), κανε ιμπορτ εβριθινγκ και ολα θα πανε καλα.
 

DeletedUser

Guest
Ελεος παιδιά... είναι πολύ δύσκολο?
Φίλε σιγουρεύτου ότι πάνω δεξιά έχεις επιλέγξει τον σωστό κόσμο!
Τόσο απλή η λύση!
 

DeletedUser

Guest
μπορει να φταιει ο browser σου εγω παλια με explorer και opera ειχα προβλημα στο west stats...δοκιμασε chrome....
 

DeletedUser6466

Guest
μπορει να μου πει καποιος πως θα κανω import στο west stats;δεν βγαζω ακρη

ευχαριστω
 

DeletedUser

Guest
Η συγκεκριμένα σελίδα δεν είναι επίσημη του παιχνιδιού και ως εκ τούτου δεν μπορούμε να γνωρίζουμε την λειτουργία της.
Το θέμα κλειδώνει

 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή