USN Σόδομα vS OMONOIA

  • Δημιουργός θέματος avrianos
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2065

Guest
Καταρχην φιλαρακο, δεν ειμαι δικηγορος, ειμαι ιδρυτης της USN El Gran Chaparal & USN ElGran Chaparal2, ποιος εμπλεξε με ποιον θα φανεί στην πορεία... Το αν γεμισες το Μεσαίο (!!!) οχυρο που έχεις σαν πολη με 10-20 πολεις ειναι δικό σου θεμα και δεν με αφορά, ξερω να χάνω και να νικάω, και ξέρω να μιλάω πάντα με επιχειρήματα, οπως το οτι βγήκες να ΙΚΕΤΕΥΣΕΙΣ για βοηθεια στο φορουμ.. Τωρα δεν θα κατσω να σου αποδειξω οτι δεν είμαι ελέφαντας, αφου φένετε οτι μαζι σου άκρη δεν βγάζει άνθρωπος με ώριμη συζήτηση... Στο ξαναλέω δώσε κανένα 10χίλιαρο να κάνεις καμία επίθεση σε οχυρό και μην κρύβεσε πισω απο την "φρεσκια" συμμαχία σου.. Ciao...
 

DeletedUser

Guest
καταρχην φιλαρακο, δεν ειμαι δικηγορος, ειμαι ιδρυτης της usn el gran chaparal & usn elgran chaparal2, ποιος εμπλεξε με ποιον θα φανεί στην πορεία... το αν γεμισες το μεσαίο (!!!) οχυρο που έχεις σαν πολη με 10-20 πολεις ειναι δικό σου θεμα και δεν με αφορά, ξερω να χάνω και να νικάω, και ξέρω να μιλάω πάντα με επιχειρήματα, οπως το οτι βγήκες να ικετευσεισ για βοηθεια στο φορουμ.. τωρα δεν θα κατσω να σου αποδειξω οτι δεν είμαι ελέφαντας, αφου φένετε οτι μαζι σου άκρη δεν βγάζει άνθρωπος με ώριμη συζήτηση... στο ξαναλέω δώσε κανένα 10χίλιαρο να κάνεις καμία επίθεση σε οχυρό και μην κρύβεσε πισω απο την "φρεσκια" συμμαχία σου.. Ciao...

τορα σε καταλαβα, κυστηζεις επιδη χασατε ετσι??? ποιος κρυβετε ρε??? κοιτα τα μουτρα της δικιας σου ''υπερσυμαχιας'' και μετα μιλα...και το ξανα λεω οτι
δεν υκετευσαμε κανενα, αν το πιστευεις αυτο ελα πεσμου ποιος ειπε ''οκ εγο θα ερ8ω και 8α φερω και την πολη μου μαζι''...μαλλον μονο εσυ δεν βγαζεις συζητηση μαζι μου...επειδη ολη οι αλλοι βγαζουν.
 

DeletedUser2993

Guest
???Ποιος ελεγε?Τι ελεγε?
Αν εννοεις οτι τα Σοδομα δεν μπορουν να κανουν επιθεση μονα τους εισαι ακυρος.
Θα παει η CCP να κανει επιθεση μονο με μια πολη?η Dead Man Union ειναι μονο μια πολη?Ολες οι συμμαχικες πολεις USN εχουν και το αναλογο συμβολο μπροστα.Δεν ειμαστε 20 πολεις ασχετες μεταξυ τους που κανουνε οτι θελουνε.
Μαθε τι σημαινει συμμαχια και τι αδελφικη πολη και μετα ξαναμιλα.

συμφωνω !:cool: εγω ειμαι στην CCP και ειμαι σιγουρος οτι αν γινει μια μαχη και προκαλεσεις μια πολη τις προκαλεις ΟΛΕΣ !
 

DeletedUser

Guest
συμφωνω !:cool: εγω ειμαι στην ccp και ειμαι σιγουρος οτι αν γινει μια μαχη και προκαλεσεις μια πολη τις προκαλεις ολεσ !

δεν ηπα οτι θα ερθει μονη της, αλλα οτι ελεγε ο τολης ''οτι θα ερθουν ολη οι υπερσυμαχια'' (με σκοπο να καταλαβουμε πος θα μας νηκισουν...
 

DeletedUser

Guest
λοιπον, επειδη εχουμε επισκεπτες στο οχυρο, πρεπει να δοσουμε ενα μα8ημα...
οποιος 8ελει μπορει να ερ8ει να τους διαλυσουμε, και 8α μπορει να μπαινει στα μαγαζια της πολης μας δορεαν για ενα μηνα.οποιος ειναι να ερ8ει να το γραψει εδο, και οποιος δεν ειναι γραμενος στο φορουμ να επικοινονησει μαζι με εμενα στο παιχνιδι(στο κοσμο 2 με λενε ishmerinos) η με τον tommy gun.ακουω!!!

αντε βρε παιδια απαντηστε...

τορα σε καταλαβα, κυστηζεις επιδη χασατε ετσι??? ποιος κρυβετε ρε??? κοιτα τα μουτρα της δικιας σου ''υπερσυμαχιας'' και μετα μιλα...και το ξανα λεω οτι
δεν υκετευσαμε κανενα, αν το πιστευεις αυτο ελα πεσμου ποιος ειπε ''οκ εγο θα ερ8ω και 8α φερω και την πολη μου μαζι''...μαλλον μονο εσυ δεν βγαζεις συζητηση μαζι μου...επειδη ολη οι αλλοι βγαζουν.

για να μην μας βγαλεις τρελους φαινεται εδω καθαρα ποιος ηταν απεγνωσμενος και ζητουσε βοηθεια και στο τελος μας λες οτι δεν ζητησες απο κανεναν

εγω παντως τρελος δεν ειμαι αν θες να με βγαλεις τρελο εσυ ειναι αλλο θεμα
 

DeletedUser2993

Guest
ρε παιδια μην μαλονετε ! σιγα ,,, παιχνιδι ειναι .......:eek:;):rolleyes::)
 

DeletedUser

Guest
για να μην μας βγαλεις τρελους φαινεται εδω καθαρα ποιος ηταν απεγνωσμενος και ζητουσε βοηθεια και στο τελος μας λες οτι δεν ζητησες απο κανεναν

εγω παντως τρελος δεν ειμαι αν θες να με βγαλεις τρελο εσυ ειναι αλλο θεμα

μαλλον εσεις πρεπει να ζητατε βοηθεια που ηρθατε 102 πλασματα με 128+ και περιμενατε να νηκισετε...ναι οκ μπορει να ζητουσα βοηθεια αλλα δεν μας βοηθησε και κανενας, οπος βλεπεις στο προφιλ του οχυρου οπος ειπα και του αλλου του ''φιλαρακου'' θα καταλαβεις πος εχουμε πολλες συμμαχιες και τα καταφερναμε.απλα το ειπα και εδο για ακομα λιγη βοηθεια αλλα χορις κανενα αποτελεσμα...ικανοποιηθηκες?????
 

DeletedUser2065

Guest
Avriane, οπως σου είπα ξέρω να χάνω και επίσης ξέρω και να κερδίζω, οπως ξέρω να διαχειρίζομε τις ήττες και τις νίκες μου. Τα μουτρα της δικής μας υπερσυμμαχίας ειναι ΚΑΘΑΡΑ, και όποιος έχει αντίθετη άποψη μάλλον πιστεύει πως με αυτόν τον τρόπο θα κερδίσει κάτι, δικαίωμά του. Εμείς δεν ψάξαμε συμμαχίες και προστατευτικά "φουστανάκια" να μπούμε απο κάτω πριν 10 μέρες οπως εσείς, η δική μας συνομοσπονδία πόλεων υπάρχει ίσως κ πριν κάνεις εσύ register στον κόσμο 2. Οποτε καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς.. Δεν χαλιέμε που χάσαμε, ισα ισα πηραμε και xp, σπαταλήσανε και 5.000 τα αδερφια απο Σοδομα γιατι γουστάρουν και είναι κουβαρντάδες, γιατι έτσι είμαστε εμείς, δεν λογαριάζουμε αν θα σπαταλήσουμε 5-10-20 χιλιάρικα, η αν μετα τη μάχη θα πάρουμε εναν υπνάκο γιατι κάποιος δυνατότερος παίχτης (η ακόμα και πιο αδύναμος, δεν ειναι ντροπη) μας λυποθήμησε.... Αλλήθεια εσύ τι ακριβώς είσαι στην ΟΜΟΝΟΙΑ; Εισαι μηπως ιδρυτής; Γιατι τοση ώρα μας ρωτας ποιος είσαι εσύ και ποιος είσαι εσύ, αλλα δεν μας είπες ΕΣΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ;
χαχαχαχαχα αντε ciaooooo, πλακα έχεις
 

DeletedUser

Guest
ακου DaFFyNaSH η οπος αλλιος σε λενε

εγο ειμαι συμβουλος της πολης μου.μαλλον πρεπει να μαθεις οτι απο την προτη μερα μπηκα στον κοσμο 2.Μην κοροιδβεις τον εαυτο σου επειδη εγο στο νεκροταφειο ειδα πολους απο Αιώνια Πόλη, BLACK PIRATES κ.τ.λ., για αυτο μη λες οτι θελεις.
 

DeletedUser2065

Guest
Και τι παει να πει αυτο; Η Αιώνια πόλη, είναι μέλος της USN, για τους πειρατες δεν ξερω γιατι ηρθαν, μαλλον για xp.. Δεν κοροιδεύω καθόλου τον εαυτό μου, εγω ξερω μια χαρα τι μου γίνετε και είμαι Ιδρυτης και μπορω να εκφέρω την αποψη της πολης μου και επισης την αποψη της USN, εσυ είσαι ενας απλός σύμβουλος και μας εχεις ζαλίσει τα αυτιά για μια μαχη οχυρου που κερδισες ως αμυνόμενος, εγω λεω μπραβο στους αμυνόμενους γιατι ηταν μια ωραία μάχη, αλλα εσενα δεν σε υπολογίζω καν ως αντίπαλο γιατι οπως καταλαβαίνω δεν πρεπει να έχεις ενηλικιωθεί ακόμα, οποτε συγχωρήσε... Τελος παντων, αν καποια στιγμη μπορεις να μου αποδηξεις οτι δεν ειναι χασιμο χρονου να ασχολουμε μαζι σου ισως το κανω ως τοτε... Ciao...
 

DeletedUser

Guest
Και τι παει να πει αυτο; Η Αιώνια πόλη, είναι μέλος της USN, για τους πειρατες δεν ξερω γιατι ηρθαν, μαλλον για xp.. Δεν κοροιδεύω καθόλου τον εαυτό μου, εγω ξερω μια χαρα τι μου γίνετε και είμαι Ιδρυτης και μπορω να εκφέρω την αποψη της πολης μου και επισης την αποψη της USN, εσυ είσαι ενας απλός σύμβουλος και μας εχεις ζαλίσει τα αυτιά για μια μαχη οχυρου που κερδισες ως αμυνόμενος, εγω λεω μπραβο στους αμυνόμενους γιατι ηταν μια ωραία μάχη, αλλα εσενα δεν σε υπολογίζω καν ως αντίπαλο γιατι οπως καταλαβαίνω δεν πρεπει να έχεις ενηλικιωθεί ακόμα, οποτε συγχωρήσε... Τελος παντων, αν καποια στιγμη μπορεις να μου αποδηξεις οτι δεν ειναι χασιμο χρονου να ασχολουμε μαζι σου ισως το κανω ως τοτε... Ciao...

μονο Ciao μας λες????τορα δεν ξερεις για τους πειρατες ε???? πος η Αιώνια Πόλη ειναι μερος σας αφου δεν ειναι υ.σ.ν??? μηπος ειναι συμμαχια?οχι εγο δεν σας λεω μπραβο, οχι επειδη εισασταν λιγη ουτε επειδη ειχατε κακο σχημα αλλα επειδη ησουν εσυ, που μας παιζεις το μαγκα συνεχος.
 

DeletedUser2065

Guest
μα δεν σου ειπα μπραβο, στους υπολοιπους 127 το λεω... η αιωνια πόλη είναι usn απλα δεν εχει το διακριτικο για λογους που εννοειτε δεν σε αφορούν και εννοείτε δεν θα σου δωσω λογαριασμό γιαυτο..
 

DeletedUser

Guest
μα δεν σου ειπα μπραβο, στους υπολοιπους 127 το λεω... η αιωνια πόλη είναι usn απλα δεν εχει το διακριτικο για λογους που εννοειτε δεν σε αφορούν και εννοείτε δεν θα σου δωσω λογαριασμό γιαυτο..

ετσι το λεμε τορα???? παραδεχτου οτι χρησιμοποιησατε βοηθεια συμμαχιον,και σταματα να μας κοροιδεβεις...
 

DeletedUser

Guest
ετσι το λεμε τορα???? παραδεχτου οτι χρησιμοποιησατε βοηθεια συμμαχιον,και σταματα να μας κοροιδεβεις...

εγω συμφονω με τον avriano.σιγα μην ειρθαν μονο για xp.και ποιοι λογοι μπορει να μην επιτρεπουν σε μια πολη να βαλει ενα usn μπροστα.ακομα ειρθαν τοσα ατομα να βοηθισουν την ομονια ετσι οστε να μην εχει χωρο για πολλους(οπος και εμενα που ειρθα αμινα)
 

DeletedUser2065

Guest
το πως λειτουργει η usn ειναι δικο μας θεμα και σιγουρα όχι δικο σας... το αν ζητησε καποιος βοηθεια φενετε και ποιος ικετευε..
 

DeletedUser

Guest
εγω συμφονω με τον avriano.σιγα μην ειρθαν μονο για xp.και ποιοι λογοι μπορει να μην επιτρεπουν σε μια πολη να βαλει ενα usn μπροστα.ακομα ειρθαν τοσα ατομα να βοηθισουν την ομονια ετσι οστε να μην εχει χωρο για πολλους(οπος και εμενα που ειρθα αμινα)

οπος βλεπεις δεν ειμαι μονο εγο που το πιστευω αυτο, δεν ειναι και πολυ να βαλετε ενα υ.σ.ν. μπροστα.μπορει να μην με αφορα οπος λες αλλα η αληθεια να λεγετε.πος το εξηγης πος οι περατες ηρ8αν και μαλιστα με της ακαδημιες τους???
 

DeletedUser8

Guest
ενα θα πω ελεοσ......
θελεται να δειξετε το ποσο <<δυνατοι>> ειστε..?
απλος ελατε μια βολτα απο το οχυρο μας και αφηστε τις αερολογιες περι συμμαχιας και περι πειρατων...
 

DeletedUser

Guest
οπος βλεπεις δεν ειμαι μονο εγο που το πιστευω αυτο, δεν ειναι και πολυ να βαλετε ενα υ.σ.ν. μπροστα.μπορει να μην με αφορα οπος λες αλλα η αληθεια να λεγετε.πος το εξηγης πος οι περατες ηρ8αν και μαλιστα με της ακαδημιες τους???
avriane ή οπως αλλιως σε λενε γιατι στον κ2 δεν σε εχω βρει με αυτο το ονομα
ερχεσαι στο φορουμ με το ονομα avrianos (με αλλο ονομα) δεν μας λες ποιο ειναι το ονομα σου στο game ισχυριζεσαι οτι εισαι συμβουλος και εκφερεις την γνωμη σου για την ομονοια και μας πρηζεις τα @@@ τοσες μερες με αερολογιες περι δυναμης δικιας σας που ηρθατε απο αλλη ηπειρο να παρετε οχυρο εδω επειδη οπως φαινεται δεν ειχατε εσεις την απαιτουμενη δυναμη η οποια μπορει να προερχεται και απο τις συμμαχιες της και απο οπου αλλου θελετε δεν ειναι εκει το προβλημα αλλα και το οτι πηρατε οχυρο σε αλλη ηπειρο σχετικα μακρια απο την ομονοια δειχνει μια αδυναμια

επειδη εσυ μπορει να εισαι και κανας ακυρος που απλα ηθελες να σπαμαρεις εδω και να μην εχεις σχεση με την πολη δεν θα περιμενω μια απαντηση απο σενα αλλα απο καποιον σοβαρο και υπευθυνο

υγ περιμενω το ονοματακι σου στο game για να αναφερθω και προσωπικα σε σενα και να δουμε αν εχεις καποια επισημη θεση στην πολη ή απλα σου αρεσει να σπαμαρεις
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή