update

  • Δημιουργός θέματος Galadriel
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Αυτό λέω φίλε Anodine.
Μου κακοφαίνεται να κάνω 2 ώρες μάζεμα φασολιών ενώ θα μπορούσα να κάνω Ευαγγελισμό ή Εξόρυξη ασημιού ή εμπόριο με ινδιάνους.
Αλλά η ανταμοιβή αργότερα αξίζει τον κόπο!
 

DeletedUser

Guest
Η λογική των αποστολών είναι να τις ξεκινάνε οι παικτες από το δέκατο level και μετά που εχουν επιλέξει το χαρακτήρα τους.Για το επίπεδο αυτό οι αποστολές λοιπόν είναι πολύ φυσιολογικές. Απλά το update έγινε σε κόσμους που είναι προχωρημένοι και είναι λογικό να μας φαίνονται άχρηστες.
Μετά τις 15-20 πρώτες όμως όλα είναι πολύ καλύτερα.
Εγώ βλέπω πρόβλημα για τους στρατιώτες που έχουν όπλα γροθιάς.Θα είναι πολύ δύσκολο να ολοκληρώσουν κάποιες αποστολές όπως η πώληση όπλων στους ινδιάνους,ενώ και η ανταμοιβή που δίνει σε μια από τις τελευταίες είναι όπλο απόστασης αντί να υπάρχει επιλογή.
 

DeletedUser

Guest
η λογική των αποστολών είναι να τις ξεκινάνε οι παικτες από το δέκατο level και μετά που εχουν επιλέξει το χαρακτήρα τους.για το επίπεδο αυτό οι αποστολές λοιπόν είναι πολύ φυσιολογικές. απλά το update έγινε σε κόσμους που είναι προχωρημένοι και είναι λογικό να μας φαίνονται άχρηστες.
μετά τις 15-20 πρώτες όμως όλα είναι πολύ καλύτερα.
εγώ βλέπω πρόβλημα για τους στρατιώτες που έχουν όπλα γροθιάς.θα είναι πολύ δύσκολο να ολοκληρώσουν κάποιες αποστολές όπως η πώληση όπλων στους ινδιάνους,ενώ και η ανταμοιβή που δίνει σε μια από τις τελευταίες είναι όπλο απόστασης αντί να υπάρχει επιλογή.

σωστό αυτο για τους στρατιώτες... νομίζω μπορούσαν να ειναι λίγο καλύτερες οι αποστολες και οι ανταμοιβες μας...
 

DeletedUser

Guest
Eγώ πάντως δεν έχω καταλάβει από το west statς το πώς διακλαδίζονται οι αποστολές...(π.χ. στρατιώτη...η αποστολή με την στρατιωτική στολή ή εργάτη εκεί που λέει "Ας αναπαύονται εις ειρήνη" και μετά σκάει decision 1.decision 2 k από κάτω καπάκι decision 1,decision 2,decision 3----Παρόμοια κ για τις λοιπές κατηγορίες) Κάπου στην μέση χάνομαι...
 

DeletedUser

Guest
Eγώ πάντως δεν έχω καταλάβει από το west statς το πώς διακλαδίζονται οι αποστολές...(π.χ. στρατιώτη...η αποστολή με την στρατιωτική στολή ή εργάτη εκεί που λέει "Ας αναπαύονται εις ειρήνη" και μετά σκάει decision 1.decision 2 k από κάτω καπάκι decision 1,decision 2,decision 3----Παρόμοια κ για τις λοιπές κατηγορίες) Κάπου στην μέση χάνομαι...

οπου εχει decision αποφασίζεις εσυ τι θα κανεις... δεν κανεις και το 1 και 2, επιλέγεις. Και συνεχιζεις στην επομενη.
 

DeletedUser

Guest
Nαι προφανώς...αλλά πως επηρεάζει το decision που θα πάρεις στην μέση του "πακέτου" την εξέλιξη των αποστολών? Αυτό δεν καταλαβαίνω. Εσύ κατάλαβες τι εννοώ? Δε μπορώ να το διατυπώσω καλύτερα. Π.χ. στο πακέτο του στρατιώτη έχεις επιλογή μεταξύ καμμένης και ραμμένης φορμας...και μετά έχεις μια επιλογή για τον Δημαρχο Breagon.Πώς επηρεάζει αυτή η επιλογή την εξέλιξη των αποστολών...?Ποιες αποστολές από αυτές που ακολουθούν μπορείς/δεν μπορείς να κάνεις μετά? To west stats δεν τα απεικονίζει καλά αυτά..
 

DeletedUser

Guest
η ροή δεν επηρρεάζεται. μονο τα rewards ειναι διαφορετικά. Αυτο αντιλαμβάνομαι εγώ.
 

DeletedUser315

Guest
οι 2 αποστολες Κάνεις τον στρατό και Πώληση όπλων στους ινδιάνους θελουν σημαδι αλλα δεν νομιζω να ναι ευκολο και στους range στρατιοτες να τις κανουν
αλλα να σ πω και το αλο
σου ζηταει αν ειδες 30 ξυλα σε μια αποστολη
αυτα τα παιρνεισ εφκολα στην καθαρση δασους που θελει σθενος
ενω στις αλλες 2 εργασιες τα βγαζεις δυσκολα

τωρα για το οπλο που δινει
οντος επρεπε να χε 2 επιλογες
αλλα μεχρι τοτε μαλον θα θελουν και αυτοι καλυτερο οπλο απ το ρεβολβερ
 

DeletedUser

Guest
καποιοι αλλοι ομως λενε οτι αν στα κανονικα quests παρεις την αποφαση του σεριφη και οχι του waupee στην πρωτη αποφαση και στην δευτερη της maya αντι του waupee δεν θα μπορεις να απρεις το σαπθι του hernando
 

DeletedUser

Guest
καποιοι αλλοι ομως λενε οτι αν στα κανονικα quests παρεις την αποφαση του σεριφη και οχι του waupee στην πρωτη αποφαση και στην δευτερη της maya αντι του waupee δεν θα μπορεις να απρεις το σαπθι του hernando

Ακριβώς αλλά αυτό όπως είπες αφορά τα κανονικά quests.
Στα νέα quests, θα συμφωνήσω με την άποψη του Ripper παραπάνω.
 

DeletedUser

Guest
αααχα θα το εχω ιποσην μ. Φοινηκα κοιτα λιγο τα ngame pm s.
 

DeletedUser315

Guest
τα βελάκια μπροστά απο καποιες αποστολές τι ακριβός σημαίνουν?
 

DeletedUser

Guest
Ποια βελάκια εννοείς Anodine?
Αυτά που υπάρχουν στο Weststats?
 

DeletedUser8

Guest
my.php
[/URL] [/IMG]



auta malon enoei
 

DeletedUser

Guest
όπως το καταλαβαίνω, τα βελάκια πρέπει να σημαίνει ότι οι συγκεκριμένες αποστολές συμπεριλαμβανονται σε "πακέτο".
 

DeletedUser315

Guest
όπως το καταλαβαίνω, τα βελάκια πρέπει να σημαίνει ότι οι συγκεκριμένες αποστολές συμπεριλαμβανονται σε "πακέτο".

ναι οντος παιζει και αυτο αλλα δες εδω λιγο
http://gr.weststats.com/Questgroup/?group=31

την αποστολη Thomas
και ποιο κατω την Δήμαρχος Breagon
και αυτες εχουν βελακια αλλα γιατι?
 

DeletedUser

Guest
Στις παρακάτω αποστολές, υπάρχει βελάκι μπροστά:
α) Πώς λαμπιρίζει Έρευνα για πολύτιμους λίθους (7 hours) 35 XP
β) Πρέπει να είναι ευθύ Ευθυγράμμιση του ποταμού (10 hours) 45 XP
γ) Άφησε το να τρέξει Γκρέμισμα φράγματος (8 hours) 55 XP
δ) Πηγαίνετε όλοι έξω Αναζήτηση χρυσού (3 hours) 35 XP
ε) Ανατολή, δύση Completion of next quests
στ) Ανατολή
ζ) Δύση
Όλες αυτές όμως, είναι υποαποστολές της αποστολής "Ήρθε η ώρα της μεγάλης περιπέτειας"
 

DeletedUser

Guest
ναι οντος παιζει και αυτο αλλα δες εδω λιγο
http://gr.weststats.com/Questgroup/?group=31

την αποστολη Thomas
και ποιο κατω την Δήμαρχος Breagon
και αυτες εχουν βελακια αλλα γιατι?

Μήπως και εδώ η αποστολή "Δήμαρχος Breagon-Beat Deputy" είναι υποαποστολή της αμέσως προηγούμενης? (δηλ. της "Η κρυψώνα του Breagon" ?)
Καλύτερα να μας απαντήσει κάποιος στρατιώτης εδώ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή