Update 1.23

DeletedUser

Guest
ΟΙ Μονες Πληροφοριες που εχουμε για Update 1.23,coming live from xtremepc!


town.png


new town profile with additional data (click to raise)


Και


new_ranking.png


new ranking interface (click to raise)


Τα Αυτογραφα Μετα
 

DeletedUser2737

Guest
α οκ παντως καλουτσικες και δεν χρειαζονται και τοσο μεγαλεσ αλλαγες
:d
 

DeletedUser

Guest
αλλαγες στα interface και πρασινα αλογα...

Εδω ειναι show biz,las vegas.

To update Θα το αλλαξουμε,
Ο κοσμος θελει αγωνια...δεν θελει αλλαγες στα Interface!!

Εγω θελω να...να..να καταπινεις καλωδια
να..να..να..να τρωως ξυραφακια
να μπαινεις ολοκληρος στα εγκατα του κροκοδειλου
να..να..να..να..να..να..να..να..να..να..να..να..να..να..να
 

DeletedUser

Guest
εγω θελω να σκαβεις ενα ολοκληρο ορυχειο ασημιου μεσα σε 2 ωρες :p
να σκαβεις και ενα ολοκληρο ορυχειο μεταλλου σε 1 ωρα :p
να.. να... να... καθαριζεις ενα ολοκληρο δασος σε 30 λεπτα :p
να... να... να... να πουλας ολα σου τα οπλα στους Ινδιανους σε... 10 λεπτα! :eek:
 

DeletedUser2737

Guest
να μονομαχεις τα μελη ολης της πολης σε 10'
και να περνεις και κανενα ρουχαλακι τους:p

να...να...να...να...να...να..
 

DeletedUser

Guest
να μονομαχεις τα μελη ολης της πολης σε 10'
και να περνεις και κανενα ρουχαλακι τους:p

να...να...να...να...να...να..

και να... να... να... να σπαταλας 1 ενεργεια ανα 10 ωρες δουλειας! οποιας δουλειας και να' ναι!:p:p:p
 

DeletedUser184

Guest
Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν αλλα κάνετε μεγάλο λάθος..Ο falegk είπε ότι τις ανακοίνωσης τις κάνει μονο ο Ντίμε..Όταν ηπα εγώ μια φορα ήταν επειδή ο Ντίμε δεν μπήκε για 3 μήνες...Αν υπάρχει κάτι θα μας το ανακοίνωση ο ίδιος..Έτσι πιστεύω καλύτερα να αποφεύγουμε τέτοια post...
 

DeletedUser

Guest
Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν αλλα κάνετε μεγάλο λάθος..Ο falegk είπε ότι τις ανακοίνωσης τις κάνει μονο ο Ντίμε..Όταν ηπα εγώ μια φορα ήταν επειδή ο Ντίμε δεν μπήκε για 3 μήνες...Αν υπάρχει κάτι θα μας το ανακοίνωση ο ίδιος..Έτσι πιστεύω καλύτερα να αποφεύγουμε τέτοια post...


Φιλε,Μα Αυτο Που Κανω δεν εχει καμια Σχεση με αυτο που λες εσυ...

1.Δηλαδη,εσυ δεν το ξερεις οτι θα βγανουνε Συνεχεια Updates??

2.Αν ηθελαν να τα ανακοινωνουν μονο οι admin,δεν υα υπηρχε η ιστοσελιδα που τα βρηκα...

3.Δεν εβαλα ουτε το Ποτε,Ουτε το Γιατι,Ουτε Πιες ειναι ολες Οι Αλλαγες,Γιατι Αυτα,ναι ,ειναι για admin...


falegk η καπιος αλλος admin,αν εχουν τα πραγματα οπως τα λεει ο anorthosi4ever,να το πειτε τωρα...
 

DeletedUser

Guest
Έτσι ακριβώς έχουν τα πράγματα xtremepc, όπως τα λέει ο anorthosi4ever πίστεψέ με :cool:
Εκτός αν σ' αρέσει να ζεις επικινδύνως :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
σε λιγο θα μου πειτε οτι τρως και μπαν...
 

DeletedUser

Guest
δεν το καταλαβαίνω τι θα πει οτί πρέπει να το ανακοινώνουν οι διαχειριστές
ισα-ισα τους διευκολύνουμε κιόλας .αλλωστε τις περισσότερες φορές αργούν να βγάλουν ανακοίνωση
 

DeletedUser

Guest
δεν το καταλαβαίνω τι θα πει οτί πρέπει να το ανακοινώνουν οι διαχειριστές
ισα-ισα τους διευκολύνουμε κιόλας .αλλωστε τις περισσότερες φορές αργούν να βγάλουν ανακοίνωση

τους διευκολυνουμε μονο αν "βγαλουμε ανακοινωση" με τον πιο σωστο και ακριβες τροπο..οπως αρμοζει να ειναι μια ανακοινωση :)
 

DeletedUser

Guest
αρα για να μην υπαρχουν τετοια προβληματα να μπαινετε εδω http://devblog.the-west.net/ ειναι το site που οι developers του beta λενε τι θα βαλουν στον beta αρα και τι θα μπει μετα σε μας

αλλα ο xtrempc δεν εκανε καμια ανακοινωση για το τι θα μπει στους ελληνικους αυτο που ειπε ηταν απο τον beta αρα δεν νομιζω να του δωσουν μπαν
 

DeletedUser

Guest
τους διευκολυνουμε μονο αν "βγαλουμε ανακοινωση" με τον πιο σωστο και ακριβες τροπο..οπως αρμοζει να ειναι μια ανακοινωση :)

κι αυτούς τι τους νοιάζει ας βγάλουμε εμείς αυτό που είναι κι όσοι θέλουν πιστεύουν...
 

DeletedUser315

Guest
καλα οκ ο Phοinikas ειχε γραψει τοτε ολα τις νεες αναβαθμισεις
εσυ απ οτι βλεπω μονο εικόνες εβαλες
δεν εγινε κατι
 
Κορυφή