To Στέκι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser280
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser280

Guest
Το ανοίγω μόνο για να δω πόσοι από τη παλιά παρέα είναι ενεργοί στο παιχνίδι, για να ξαναμαζευτούμε βρε αδερφέ. δηλώστε λοιπόν παρόντες και στην πορεία βρισκουμε όλοι μαζί τι ακριβώς θα συζητάμε στο συγκεκριμένο θέμα

Ειλικρινα εύχομαι να ειμαι off topic giati αυτό θα σημαινει πως άνοιξα το θέμα στο κατάλληλο μέρος.

Εχω μιλησει μόνο με τον αλεπού και τον απάλευτο οι υπόλοιποι για να δούμε σας μείνανε πυρομαχικά;

Α και το σπαμ, ξέρετε, απαγορεύεται δια ροπάλου ( σάπιου ), και δια σφεντόνας (ξελαστιχωμένης ) :w:w:w
 

DeletedUser280

Guest
ξέρεις ποιοι άλλοι παίζουν ακόμα, έχω δει στο φόρουμ το serra, ton anodino... ο αλεπουδιάρης πήρε προαγωγή, οι άλλοι τι απέγιναν
 

DeletedUser

Guest
ο serra και ο anodinos να δεις τι προαγωγες πηραν :w
 

DeletedUser

Guest
Χμ...τον οβερμαιντ δεν τον έχω πετύχει πουθενά...ο δε λιντερ νομίζω τον πήρε το μάτι μου στο φόρουμ πριν; (???) Ο ντιμε πήρε πόδι (καλά αυτό το ξέρεις :lf¨) Χμμμ οι περισσότεροι που σπαμμάραν στο φόρουμ εξαφανίστηκαν....:dr
 

DeletedUser280

Guest
έλα τώρα αλεπού, και εσύ δεν πας πίσω, στα μέσα και στα έξω είσαι έμαθα, τι μάγος του οζ και μ.λ.κίες, εδώ, ο μάγος του βικι. ο βίκι ποιος είναι; χαχαχαχα
 

DeletedUser

Guest
πραγματικα εγω ηθελα το WikiLeaks
αλλα μου το αλλαξαν για να μην μας κοψουν τις δοσοληψιες απο paysafe και paypal
 

DeletedUser280

Guest
Χμ...τον οβερμαιντ δεν τον έχω πετύχει πουθενά...ο δε λιντερ νομίζω τον πήρε το μάτι μου στο φόρουμ πριν; (???) Ο ντιμε πήρε πόδι (καλά αυτό το ξέρεις :lf¨) Χμμμ οι περισσότεροι που σπαμμάραν στο φόρουμ εξαφανίστηκαν....:dr

τι έγινε με τον ντιμε, ιδέα δεν έχω. και ο greeniaris?

οι πειρατές και οι λαρισαίοι ακόμα φαγώνονται; :grr:grr
 

DeletedUser

Guest
τι έγινε με τον ντιμε, ιδέα δεν έχω. και ο greeniaris?

οι πειρατές και οι λαρισαίοι ακόμα φαγώνονται; :grr:grr

Τους έφαγε η μαρμάγκα!

Οι λαρισαίοι δεν ξέρω που πηγαν....οι πειρατές δεν ξέρω τι κάνουν...
Στον κόσμο 2 που είμαι τώρα δεν έχουν και πολύ δυναμική παρουσία...και η 20ή πόλη δεν μπορεί να είναι ίδια με την πρώτη :p
 

DeletedUser280

Guest
ο φοινικας; παιζει ακόμα; ο θεοντορ, ο ριπερ
 

DeletedUser

Guest
Εχουν σταματησει να ασχολουνται με το φορουμ, σπανια να μπουν μεσα :\
 

DeletedUser280

Guest
εσεις τι κάνετε ρε παιδιά, μπήκατε σε καμια σχολή της προκοπής;
 

DeletedUser

Guest
επιτέλους φτιάξατε και ένα θέμα για μένα βρε παιδιά! καλώς με και καλώς σας βρήκα! :rl
 

DeletedUser

Guest
Εγώ σπαμμάρω από το καλοκαίρι του 2009 αν δεν κάνω λάθος... μετράω?
 
Κορυφή