ti na kano?

  • Δημιουργός θέματος Niolli
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
paidia vazo to password mou mesa sto the-west kai den mpenei leei oti einai lathos ti na kano twra ??:(
 

DeletedUser

Guest
1) γράφε ελληνικά
2) θυμήσου τον σωστό κωδικό και προσπάθησε ξανα.
 

DeletedUser2131

Guest
Το ίδιο πρόβλημα είχαν αρκετά άτομα. Όταν μπήκανε από άλλο pc,όλα λέιτουργούσαν μια χαρά.

Δες εδώ.
 

DeletedUser

Guest
Δες εδώ



Αν δεν τα καταφέρεις,σβήσε τα μπισκότα του υπολογιστή σου και δοκίμασε πάλι...
 

DeletedUser

Guest
μπορει να ειναι και τιμωρια απο ψηλα(μου ηρθε ο ουρανος σφοντηλι που λεμε)!!ποτε εκανες τελευταια φορα προσευχη???15 λεπτα εινα χαθηκε ο κοσμος να κατσεις 15 λεπτα στην εκκλησια?????δεν τ εχω κανει ποτε αλλα μηπως να κανεις αιτηση για νεο κωδικο ενεργοποιησης?η αλλο αυτο?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
paidia vazo to password mou mesa sto the-west kai den mpenei leei oti einai lathos ti na kano twra ??:(

πρωτα απ'ολα ξερεις τι να κανεις; να μην γραφεις γκρικλις.
μετα, κανε αλλαγη κωδικου απο την αρχικη σελιδα. βαλε το ονομα σου στο παιχνιδι και το ι-μειλ σου. θα σου σταλει ενα ι-μειλ. να διαβασεις τις οδηγιες και θα ανακτησεις τον κωδικο. τωρα να δεν θυμασαι το ι-μειλ σου η αν δεν θυμασαι και τον κωδικο του μειλ σου δεν φταιω εγω.
 

DeletedUser

Guest
paidia vazo to password mou mesa sto the-west kai den mpenei leei oti einai lathos ti na kano twra ??:(




μηπως αλλαγη κοδικου ;:);) .the west.gr-------ξεχασα τον κωδικο μου --------(σου ζηταει e-mail(εκινο που εγραψες οταν εκανες παικτη στο the west πρεπει να βαλεις) και απο κατω σου λεει νεος κωδικος.
 

DeletedUser

Guest
μηπως αλλαγη κοδικου ;:);) .the west.gr-------ξεχασα τον κωδικο μου --------(σου ζηταει e-mail(εκινο που εγραψες οταν εκανες παικτη στο the west πρεπει να βαλεις) και απο κατω σου λεει νεος κωδικος.

προσεχε μην βγαλεις κανα ραμφος και πολυχρωμα φτερα!:eek: οποιος καταλαβε καταλαβε!

αν δεν επικυρωσες το ι-μειλ σου δεν μπορεις να τον ανακτησεις, εκτος κι αν θυμηθεις τον σωστο κωδικο (αν τον κανεις λαθος τωρα, που δεν ξερω αν τον κανεις λαθος, αλλα τεσπα)
 

DeletedUser

Guest
help

r paidia pigainw na katathesw xrimata st trapeza tis polis mu k mu vgazei mia kokkini tabela p leei "prepei n episkeutis tin poli su prwta"..pws t kanw auto????afou eimai idi st poli m!!
 

DeletedUser

Guest
αν δεν επικυρωσες το ι-μειλ σου δεν μπορεις να τον ανακτησεις, εκτος κι αν θυμηθεις τον σωστο κωδικο (αν τον κανεις λαθος τωρα, που δεν ξερω αν τον κανεις λαθος, αλλα τεσπα)

το έχω κανει εδω και δύο μερες και δεν μου εχει έρθει ακομα:(:mad:
 

DeletedUser

Guest
ο φίλος ο xini είχε το ίδιο πρόβλημμα αλλά την επόμενη από τύχη βρικε τον κωδικό και μπηκε!!:eek:
 

DeletedUser2131

Guest
Ξαναρωτάω,από άλλο pc μπήκες;

edit: :S Aκολούθα τη συμβουλή του gogoulinos21...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μπορει αυτα τα αλλα να ειχαν ιους spyware ή αλπως μπορει να ξεχασες να γιαγραψεις τα cookies.
 

DeletedUser2993

Guest
ή απλα μπορει να σου εκλεψαν τον κωδικο και τον χρηστη σου ...............................:(:(:(:(
 
Κορυφή