Thomas Herson

  • Δημιουργός θέματος Cyprianus
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Στην αποστολή "εκδικητής" (μόνο για στρατιώτες) μου ζητήθηκε να βρω τον Thomas Herson. Θα μπορούσε κάποιος που έχει ήδη ολοκληρώσει την αποστολή να μου πει σε ποιο ακριβώς από τα 4 σημεία είναι; Ευχαριστώ!
 

DeletedUser

Guest
εγω σπιτι του τον βρηκα (νομιζω μενει με την μανα του).αν ειναι σε ολους το ιδιο μερος.
 

DeletedUser

Guest
εγω ξερω νοτια.εκει τον βρηκα και μου το εχει πει και αλλοσ
 

DeletedUser

Guest
παιδια συγνωμη για το πρηξιμο αλλα θελω να ρωτησω κατι.

στην αποστολη για τον τομας δεν μπορς να ωρς κανενα απο τα 4 μερη που μπορει να ειναι.δειχνει οτι πρεπει να μου βγαλει ενα ροζ μπιλακι αλλα εχω ψαξει ολο τον κοσμο και δεν εχς βρει κανενα ροζ.καποιοσ να με βοηθησει λιγο......:confused:
 

DeletedUser1003

Guest
είναι ασπρο και θα τον βρεις στα νότια!
 

DeletedUser

Guest
παιδια καλησπερα! μηπως ξερει καποιος πως θα κερδισω τον μονομαχο του κοκκινου χεριου?? τον εχω μονομαχησει πανω απο δεκα φορες και δεν καταφερα τιποτα....:mad::mad:
 

DeletedUser2675

Guest
εγώ έχω βρει τα δύο από τα μέρη που μπορείς να τον συναντήσεις, ελπίζω να είναι ένα απο τα δύο κοντά σου γιατί εγώ πρέπει να ταξιδέψω για ώρες...

21euk35.jpg


 

DeletedUser

Guest
Φιλε μου ευχαριστω πολυ αλλα δεν ψαχνω τον thomas herson...τον βρηκα αυτον...ειμαι στην αποστολη του William Herson, μετα απο τον thomas, που μου λεει να νικησω τον μονομαχο του κοκκινου χεριου...Η αποστολη λεγεται : Ο εκδικητης (Η δευτερη επιθεση).....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΝΙΚΗΣΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Υπαρχει καποιο κολπο για να νικησω?? Αυτο δεν καταλαβαινω..:confused:
 

DeletedUser

Guest
εγω προσωπικα δεν βρήκα ποτε προβλημα εκει:(..απλα υπομονή να ανέβεις μερικά επιπεδα κ βάζε τους ποντους σου σε skill μονομαχιας..
 

DeletedUser

Guest
ψαχνω και γω τον τομας και ειμαι με γαιδουρακι. τωρα βρισκομαι τερμα δεξια στον χαρτι. βρηκα τα 4 σημεια αλλα θα ηθελα να ρωτησω αυτους που την εχουν κανει αν ειναι τυχαιο το σημειο ή ειναι για ολους στανταρ. ειναι πονος να κανω τοσες ωρες γυρω γυρω τον χαρτη. ακουσα οτι μπορει να ειναι στην κουκιδα τερμα αριστερα που ειναι και το σπιτι του. αξιζει να δοκιμασω πρωτα εκει?
 

DeletedUser

Guest
εγώ τον έχω βρει δύο φορές στην φιλενάδα του!;)
(σε ξένους κόσμους)
 

DeletedUser

Guest
ψαχνω και γω τον τομας και ειμαι με γαιδουρακι. τωρα βρισκομαι τερμα δεξια στον χαρτι. βρηκα τα 4 σημεια αλλα θα ηθελα να ρωτησω αυτους που την εχουν κανει αν ειναι τυχαιο το σημειο ή ειναι για ολους στανταρ. ειναι πονος να κανω τοσες ωρες γυρω γυρω τον χαρτη. ακουσα οτι μπορει να ειναι στην κουκιδα τερμα αριστερα που ειναι και το σπιτι του. αξιζει να δοκιμασω πρωτα εκει?

Υπαρχει ανταμοιβη για τα αλλα μερη που δεν τον βρισκεις.20 ποντοι εμπειριας.Φυσικα δεν αξιζει.Παντως σε 3 κοσμους (k1.gr.k3.gr,k10.net) τον εχω βρει νοτια.Βασικα εκει ειναι,ειδικα αμα εισαι με το γαϊδουρι πηγαινε καρφι εκει γιατι αλλιως δεν συμφερει.
ΥΓ.Να εχεις μαζι σου ενα πονι και μια σφεντονα ακριβειας για την αποστολη γιατι αλλιως τζαμπα δρομο θα κανεις.
 

DeletedUser

Guest
Εγω ειχα την εντυπωση οτι βρισκεται παντα στο ιδιο σημειο, γιατι 3 φιλοι μου που επαιζαν παλια west μου ειπαν οτι τον βρηκαν στο νοτο και οι 3... :confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
ψαχνω και γω τον τομας και ειμαι με γαιδουρακι. τωρα βρισκομαι τερμα δεξια στον χαρτι. βρηκα τα 4 σημεια αλλα θα ηθελα να ρωτησω αυτους που την εχουν κανει αν ειναι τυχαιο το σημειο ή ειναι για ολους στανταρ. ειναι πονος να κανω τοσες ωρες γυρω γυρω τον χαρτη. ακουσα οτι μπορει να ειναι στην κουκιδα τερμα αριστερα που ειναι και το σπιτι του. αξιζει να δοκιμασω πρωτα εκει?

Εγώ με έναν προηγούμενο παίκτη τον είχα βρει εκεί που είναι το τωρινό τετράγωνο "Supernatural" ή "Spurred Horse" στον κόσμο 1...
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι καπου συγκεκριμενα πρεπει να ψαξεις και εγω τη 1η φορα δεν τον βρηκα
 

DeletedUser

Guest
στο νοτο ειναι παντα... δε γινεται να τον εχετε βρει καπου αλλου....
 
Κορυφή