SOS

  • Δημιουργός θέματος *ROSI*
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Καλημέρα, δεν ξέρω αν δεν πρέπει να το γράψω εδώ αλλά δεν μπορώ να κάνω αίτηση υποστήριξης γιατί μου λέει δεν υπάρχει ο χρήστης. Ενώ στο φόρουμ
μπαίνω κανονικά, δεν μπορώ να ενωθώ στο παιχνίδι, δεν μπορώ ούτε αίτηση υποστήριξης να κάνω γιατί και εκεί μου λέει δεν υπάρχει ο χρήστης!!!!

Τί να κάνω?
 

DeletedUser

Guest
Καλημέρα, δεν ξέρω αν δεν πρέπει να το γράψω εδώ αλλά δεν μπορώ να κάνω αίτηση υποστήριξης γιατί μου λέει δεν υπάρχει ο χρήστης. Ενώ στο φόρουμ
μπαίνω κανονικά, δεν μπορώ να ενωθώ στο παιχνίδι, δεν μπορώ ούτε αίτηση υποστήριξης να κάνω γιατί και εκεί μου λέει δεν υπάρχει ο χρήστης!!!!

Τί να κάνω?
 

DeletedUser4509

Guest
Την αρχικη σελιδα του West τη βλεπεις?
 

DeletedUser3047

Guest
καλημερα και εγω το ιδιο προβλημα εχω με τον αριζονα ενω μπηκα κανονικα το πρωι τωρα μου λεει οτι δεν υπαρχη ο χρηστης??
η αρχικη ανοιγει κανονικα!
 

DeletedUser

Guest
πιθανον να ειναι καπιο προταπριλιατικη πλακα απο το the west........
δεν κσερο σιγουρα παντος γιατι κ εμενα δεν με αφινι να σινδεθο......
 

DeletedUser4509

Guest
Βρε παιδια λιστε μου την απορια! Την αρχικη σελιδα τη βλεπε?
 

DeletedUser

Guest
A, λέτε, ναι βλέπω και εγώ την αρχική σελίδα.

Ας περιμένουμε τότε
 

DeletedUser3047

Guest
και στους αλλους κοσμους δεν μπορω να μπω!!!

τη βλεπουμε ειπαμε κανονικα!
 

DeletedUser

Guest
σας ειπα οτι ποιο πιθανον ειναι να ειναι ενα προταπριλιατικο αστιο
κ περισι το ιδιο πρεπει να εγινε αν τηιμαμε καλα........
 

DeletedUser

Guest
Πάντως αυτό δεν είναι καθόλου αστείο, σε ένα παιχνίδι πραγματικού χρόνου
το να μην σε συνδέει είναι μάλλον παρακώλυση
 

DeletedUser4509

Guest
Αφου τη βλεπετε τη πρωτη σελιδα γτ δεν διαβαζεται τι λεει απο κατω στις ειδοποιησης...
 

DeletedUser

Guest
ουτε εγω μπορω να μπω στο παιχνιδι . δεν μου βγαζει καθολου την επιλογη συνδεσης
 

DeletedUser3047

Guest
και εσυ Dionissis τωρα δεν καταλαβα μας εκανε τεστ και εκανες 3 ποστ για να μας πεις στο τελος οτι πρεπει να δουμε παρακατω!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Για πές μας ρε μεγάλε τί λέει από κάτω??
 

DeletedUser

Guest
Μεταφορα διακομιστων
(Στις 9/12/2010 η ώρα 5:08 μμ)
Την Παρασκευή 10 Δεκεμβρίου λόγω μεταφοράς διακομιστών, μεταξύ 11:30' με 13:00' θα υπάρξει μία μικρή διακοπή περίπου 10 λεπτών.


αυτο λεει αλλα ουτε δεκεμβριος ειναι ουτε 10 του μηνος ουτε και 2010 .
τι να πω
 

DeletedUser3047

Guest
Μεταφορα διακομιστων
(Στις 9/12/2010 η ώρα 5:08 μμ)
Την Παρασκευή 10 Δεκεμβρίου λόγω μεταφοράς διακομιστών, μεταξύ 11:30' με 13:00' θα υπάρξει μία μικρή διακοπή περίπου 10 λεπτών.


αυτο λεει αλλα ουτε δεκεμβριος ειναι ουτε 10 του μηνος ουτε και 2010 .
τι να πω

δικιο εχεις δεν το ειχα προσεξει αυτο αρα δεν ησχυει!!!
εμενα παντως δεν μου ανοιγει καθολου τη σελιδα του γουεστ τωρα!!πριν δεν μπορουσα να μπω και στον αριζονα δεν με βρισκει τωρα δεν ανοιγει και καθολου!! αν ειναι πρωταπριλιατικο τοτε δεν εχοθν καθολου χιουμορ!!
 

DeletedUser4509

Guest
Μεταφορα διακομιστων
(Στις 9/12/2010 η ώρα 5:08 μμ)
Την Παρασκευή 10 Δεκεμβρίου λόγω μεταφοράς διακομιστών, μεταξύ 11:30' με 13:00' θα υπάρξει μία μικρή διακοπή περίπου 10 λεπτών.

Προφανως ειναι λαθος η ημερομηνια της ιδοποιησης αλλα αμμα περαση η ωρα 1:30 οπως λεει τοτε να καντε 1 post με παραπονα και οχι 3-4 σε καθε κοσμο που υπαρχει!!!(που να ηταν 10 οι κοσμοι :p)

Και καλο θα ηταν να μπαινουν ολα στο thread Ιδέες και bugs, νομιζω ειναι ποιο σωστο εκει.

Δεν κανω τον εξυπνο ουτε ξερω κατι παραπανω απο εσας, απλα πιστεβω οτι δεν χρειαζεται πανικος!

Επισης αν ειναι αυτο το πραγμα πρωτΑπριλιατικο αστιο ειναι τελιος αστοχο γτ καποιοι πληρωνουν και 1 ωρα πλακα δεν κανουν...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή