Signature of the month

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Καλησπερα φορουμ girls&boys


Στο φορουμ του νετ, http://forum.the-west.net υπαρχει μια ενοτητα που επικεντρωνεται στην τεχνη γενικοτερα.

Συγκεκριμενα ειναι ενα θεμα που ασχολειται με την υπογραφη του μηνα. Δηλαδη, ενας αντμιν, συγκεκριμενα η Gem, βαζει ενα θεμα στην αρχη του μηνα και ετσι ολοι οι ενδιαφερομενοι εχουν 2-3 βδομαδες να παρουσιασουν εδω την δουλειας τους.

Πηρα μερος για τον μηνα Σεμπτεμβριο. Χτες-προχτες εκλεισαν οι συμμετοχες και βγηκε το Poll οπου και ψηφιζουν για το καλυτερο.

Εγω ειμαι το νουμερο 21.

εδω ειναι και η δουλεια μου

img3124.png



So, οποιος ασχολειται με τους κοσμους του νετ και πιστευει οτι το εργο μου αξιζει την ψηφο του(και μονο τοτε), ας με ψηφισει :D

Επισης υπαρχει και το 15, που ειναι και αυτο αξιοσεβαστο εργο του eksatmisis.

Α ναι, το θεμα του μηνα Σεπτεμβριου ηταν " The elements".


Εδω ειναι και το λινκ για το poll

http://forum.the-west.net/showthread.php?t=26869



Προς το παρων προηγουμε για 5 ψηφους :cool:


Ευχαριστω για την προσοχη σας
 

DeletedUser

Guest
Α ρε αφεντικό εγώ θα σου έδινα μια ψήφο αλλά βαριέμαι να κάνω Sign In :D:p
 

DeletedUser2131

Guest
To 15 είναι το καλύτερο...(χωρίς παρεξήγηση)

Έχει και έναν TOLH πάνω...:p
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχα
εγω σε ψηφισα και εβαλα ενα νουμπικο κομμεντ. το προτο ποστ στην 3τη σελιδα :p
 

DeletedUser

Guest
Εγώ αν έκανα Sign In θα έβαζα ψήφο στο 15 ή το 18

Βασικά το 15 λέω να το κλέψω για υπογραφή :):D:p:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
και βεβαια το 15 ηταν το καλυτερο, ο shaolin master eksatmisis με εμαθε να σχεδιαζω. Θελω λιγο καιρο ακομα να ξεπερασω τον δασκαλο μου :D

Και οπως ειπα. (δεν απευθυνομαι σε σενα)

So, οποιος ασχολειται με τους κοσμους του νετ και πιστευει οτι το εργο μου αξιζει την ψηφο του(και μονο τοτε), ας με ψηφισει

Δεν εκανα το ποστ για να ζητησω ψηφους, (γιαυτο αναφερω οτι, να το ψηφισετε μονο αν πιστευετε οτι το αξιζει) αλλα περισσοτερο για να ενημερωσω για την υπαρξη του διαγωνισμου, που θα μπορουσαμε να κανουμε και κατι παρομοιο και και δω ;)
 

DeletedUser

Guest
θα μπορουσαμε να κανουμε και κατι παρομοιο και και δω ;)

μπα εδώ δεν είμαστε κρυό..... από όλο τον κόσμο και δεν έχουμε πολλούς καλλιτέχνες :(
 

DeletedUser

Guest
το 18 & 21 δεν παιζονται, 8α προσπα8ησω να ψηφησο το 21....:D:p
 

DeletedUser

Guest
Το 15 ειναι καλυτερο αλλα ψηφισα τον Fox γιατι τον ξερω περισσοτερο :D
Ρε Shooter,με αντεγραψες!Πρεπει να κανω copyright to youfail για τα φορουμ του west τελικα :D
 

DeletedUser

Guest
εγω θα σου ειδννα ψιφο αν ιεμουν γραμμενος.ειναι πολη ωραιο.και πολη καλη ι ιδεα με το element of suprise.στο photoshop την εκανες;;
 

DeletedUser

Guest
εγω βρισκομουν σε διλλημα αναμεσα στο δικο σου κ του eksatmisis,αλλα τελικα διαλεξα το δικο σου!!!!!!!!good luck μεχρι το τελος1!!!!!!!!:D
 

DeletedUser

Guest
μου αρεσει το 18 αλλα ειναι και αλλα ωραια.
 

DeletedUser

Guest
το 15 ειναι καλυτερο αλλα ψηφισα τον fox γιατι τον ξερω περισσοτερο :d
ρε shooter,με αντεγραψες!πρεπει να κανω copyright to youfail για τα φορουμ του west τελικα :d

ναι το εκανα!
εσυ τι θα κανεις;
εντ ριμεμπερ!
γιου γουιλ αλγουειζ φέιλ! ιν λάιφ εντ εβρυθιγκ!
 

DeletedUser315

Guest
εγω δεν καταλαβα ρε συ φοξ
πως σχετίζετε η υπογραφή αυτη με την θεματολογία
 

DeletedUser

Guest
το θεμα ηταν "elements"

η θεματολογια ειχε προφανη χαρακτηρα για τα στοιχεια της φυσης, τα οποια ολοι πηραν υποψην τους. Το θεματακι ομως ειναι οτι "elements" ειναι μια τελειως γενικη εκφραση. Δεν ειναι αναγκη να προσδιοριζει την φυση. Εκει πατησα και απο τις ενδειξεις δεν με χαλασε :D
 

DeletedUser

Guest
DarkFox οφειλω να σου πω συγχαρητηρια πρωτον για την πολυ ωραια εικονα που εφτιαξες και δευτερον για την +16 διαφορα σου!! ;):rolleyes:;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή