Red Dead Redemption ~ PS3

DeletedUser

Guest
παιδιά θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας ποιο είναι καλύτερο: το Gun ή το Red Dead REVOLVER:confused:
 

DeletedUser3436

Guest
το red dead revolver εχω ακουσει πως ειναι καλυτερο...αλλα ειναι κια τα δυο του 2004 που τα βρηκες?:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
αφού δεν μπορώ αυτή την στιγμή να πάρω το Red Dead Redemption προς το παρών ψάχνω διάφορα παιχνίδια που του μοιάζουν;)
 

DeletedUser

Guest
ερασιτεχνης...μαζεψε 2 χιλιαρικακια και προπονησου στο κλεψιμο...η προπονηση φερνει την τελειοτητα...

Που πρέπει να παω για να διδαχτω την τεχνη του κλεψίματος? :p
Το Liar's ξερει κανεις πως παίζεται? :confused:
Επίσης ξέρει κανεις που ακριβος ειναι το New Austin ?
Aν και εχω κανει αποστολή σίγουρα, αλλα δεν μου το εμφανίζει στο χάρτη
Και ένα ακομα, για να ξεκλειδώσω της στολές μου γράφει πχ Search Solomon's Folly η Search Sepulco
Παω στο μερος αλλα δεν βρίσκω κατι
 

DeletedUser

Guest
Που πρέπει να παω για να διδαχτω την τεχνη του κλεψίματος? :p
Το Liar's ξερει κανεις πως παίζεται? :confused:
Επίσης ξέρει κανεις που ακριβος ειναι το New Austin ?
Aν και εχω κανει αποστολή σίγουρα, αλλα δεν μου το εμφανίζει στο χάρτη
Και ένα ακομα, για να ξεκλειδώσω της στολές μου γράφει πχ Search Solomon's Folly η Search Sepulco
Παω στο μερος αλλα δεν βρίσκω κατι

1)Την τεχνη του κλεψιματος την κατεχεις απο οταν παρεις την ενδυμασια απο την χωρα των κλεφτων.
2)Στο Liar's απλα παιζεις μπλοφαρωντας,
οταν ερχεται η σειρα σου στοιχηματιζεις τον συνολικο αριθμο μιας συγκεκριμενης ζαριας σε ολο το τραπεζι ή χτυπας την μπλεοφα του προηγουμενου.Αν χτυπησεις την μπλοφα του και εχεις δικιο (εχει πει δλδ ψεματα) χανει ενα ζαρι ενώ αν κανεις εσυ λαθος χανεις εσυ ενα ζαρι.Οταν περναει η σειρα σου ο επομενος εχει τις ιδιες επιλογες.
3)Κοιτα τον χαρτη κανοντας λιγο ζουμ ή κοιτα τον χαρτη που ειχε μεσα στο κουτι με το παιχνιδι.
4)Πρεπει να βρεις ενα μπαουλο σε καθε περιοχη,κοιτα σε σκηνες,σπιτια,σοφιτες και υπογεια λη απλα ψαξε στο ιντερνετ για το που ειναι.
 

DeletedUser

Guest
Ωρε παλουκι,το παιχνιδι τελειωνει εκει που ψωφαει ο John στη φαρμα και δειχνει το γιο του πανω απ'τους ταφους οταν εχει μεγαλωσει?
 

DeletedUser

Guest
Ωρε παλουκι,το παιχνιδι τελειωνει εκει που ψωφαει ο John στη φαρμα και δειχνει το γιο του πανω απ'τους ταφους οταν εχει μεγαλωσει?

Οχι τελειως...ειναι και μερικες αποστολες απο strangers,μπορει ομως να τις εχεις κανει ολες με τον john...αλλα και παλι σου βγαζει μια τελευταια που την κανεις με τον μικρο που εχει μεγαλωσει και σκοτωνεις τον μπατσο με το μουστακι που ειναι υπευθυνος για τον θανατο του πατερα σου...
tip:Οταν θα τον μονομαχησεις μην σημαδεψεις κεφαλι ή χερι...αλλα αναμεσα απο τα ποδια...πιανει...
 

DeletedUser

Guest
Οχι τελειως...ειναι και μερικες αποστολες απο strangers,μπορει ομως να τις εχεις κανει ολες με τον john...αλλα και παλι σου βγαζει μια τελευταια που την κανεις με τον μικρο που εχει μεγαλωσει και σκοτωνεις τον μπατσο με το μουστακι που ειναι υπευθυνος για τον θανατο του πατερα σου...
tip:Οταν θα τον μονομαχησεις μην σημαδεψεις κεφαλι ή χερι...αλλα αναμεσα απο τα ποδια...πιανει...

Δηλαδη πρεπει να τελειωσω ολα τα strangers κτλ για να βγει η αποστολη με το μουστακαλη?? Super....
Kαλα τι μ****κας ηταν αυτος ο john,πηγε να φαει 30 ατομα σε dead eye mode.

Υ.Γ. Και μου αρεσαν οι αποστολες στη φαρμα με τα γελαδια και του ρουφους.
 

DeletedUser

Guest
Δηλαδη πρεπει να τελειωσω ολα τα strangers κτλ για να βγει η αποστολη με το μουστακαλη?? Super....
Kαλα τι μ****κας ηταν αυτος ο john,πηγε να φαει 30 ατομα σε dead eye mode.

Υ.Γ. Και μου αρεσαν οι αποστολες στη φαρμα με τα γελαδια και του ρουφους.

Δεν χρειαζεται να τελειωσεις ολους τους strangers,απλα να φτασεις το story mode στο τελος...απλα μερικες αποστολες απο strangers ουτε εγω τις ειχα τελειωσει και γινοταν να τις τελειωσω και με τον καινουργιο...
Εγω με dead eye θα πηγαινα αλλα αντι για οπλο με δυναμιτες...
 

DeletedUser

Guest
ελα ρε μας ειπατε το τελος! :mad:
παλουκι αμα τελιωσει το story mode μετα μπορεις και συνεχιζεις με τον γιο του john σαν free roam ενα πραμα?
 

DeletedUser

Guest
Eμενα δεν μου εχει βγει ο μουστακαλης ακομα...
εξαφανιστηκε!
 

DeletedUser

Guest
eμενα δεν μου εχει βγει ο μουστακαλης ακομα...
εξαφανιστηκε!

δεν ειναι κατευθειαν ο μουστακαλης,πρωτα τον ψαχνεις σε διαφορα μερη και στο τελος τον βρισκεις στο μεξικο...(εγω εσυρα καθε μελος της οικογενειας του που ρωτουσα αν ξερουν που ειναι πισω απο το αλογο μου μεχρι να τα τιναξουν)
 

DeletedUser

Guest
το βγαζει σαν απστολη καπου η τριγυρναω και ψαχνω μοναχος?
 

DeletedUser

Guest
το βγαζει σαν απστολη καπου η τριγυρναω και ψαχνω μοναχος?

Δες στον χαρτη για μωβ περιοχες...πηγαινε πανω σε καθε περιοχη και σου λεει ποιο quest ειναι,ψαξε ενα που λεει κατι για οικογενεια...δεν θυμαμαι καριβως το ονομα.
 

DeletedUser

Guest
Palouki ευχαριστω για της πληροφορίες......

Tα Duel πως ακριβος δουλεύουν:confused:
Γιατι χανω συνεχεια :mad:
Εχω κρατημένο το L2 με τo R1 σημαδεύω και με το R2 πυροβολώ
τι κανω λαθος:(
Εdit: Βρηκα λύσεις για αυτα που εψαχνα..... πας στο social club και σου λεει τι πρεπει να κανεις ;)
πχ 3 head shot ενω οδηγας την αμαξα κ.α.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παλουκι μου λεει για να ξεκλειδοσω μια outfit να κανω search sto thief landing.πως το κανω???
 
Κορυφή