Quest - Εργάτες (Η φάρμα)

  • Δημιουργός θέματος neoromeo
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Το συγκεκριμένο thread μπορεί να χρησιμοποιηθεί για απορίες σχετικά με το quest του εργάτη. Απλά θα ήθελα να μάθω αν στην αποστολή που ζητάει να είσαι μια συγκεκριμένη ώρα σε ένα σημείο, αν η ώρα που ζητείται είναι η πραγματική ώρα ή η ώρα server.
 

DeletedUser

Guest
Όλες οι ώρες που αναφέρονται στις αποστολές είναι ώρες server.
 

DeletedUser

Guest
συνεβη

όλες οι ώρες που αναφέρονται στις αποστολές είναι ώρες server.

και εγω αυτο πιστευα αλλα σε μια αποστολη του τυχοδιωκτη μου ζητουσε να παω μια συγκεκριμενη ωρα αλλα οταν μπηκα εκανα την αποστολη αν και ο σερβερ ηταν μια ωρα πισω
 

DeletedUser

Guest
και εγω αυτο πιστευα αλλα σε μια αποστολη του τυχοδιωκτη μου ζητουσε να παω μια συγκεκριμενη ωρα αλλα οταν μπηκα εκανα την αποστολη αν και ο σερβερ ηταν μια ωρα πισω

ποια αποστολή ήταν αυτή?
 

DeletedUser

Guest
Μαύρα βουνά (Εκβιαστής)

Maya Roalstad: Συγνώμη που σε έβαλα σε μια τόσο επικίνδυνη κατάσταση. Με απειλούσαν. Ήταν αυτός ο τύπος με τα μαύρα ρούχα που ήταν εδώ όταν σου έδωσα το γράμμα. Μπορεί να τον έχεις δει; Μου είπε μόνο ότι θα έπρεπε να σου δώσω το γράμμα και να σου πω να το δώσεις στον Gui-Kate στην διακλάδωση. Με απείλησε να με σκοτώσει αν δεν το κάνω. Αλλά αν θέλεις μπορείς να εκδικηθείς. Πρέπει να είναι κάπου εδώ. Το όνομα του είναι Plummer. Έχω ακούσει αυτό το όνομα αρκετά στην πόλη τελευταία. Είναι εδώ κάθε βράδυ, μεταξύ 16:00 και 21:00. Έλα εδώ εκείνη την ώρα και θα σου δείξω που είναι.
 

DeletedUser

Guest
συνεβη

δεν ειναι ωρα για αποστολη:p

γιατι δεν ειναι ωρα για αποστολη?αφου τη στιγμη που το πατησα δεν με αφηνε να την κανω ενω την επομενη μερα στις 16:00 μπορουσα.και επειδη ο σερβερ πηγαινει μια ωρα πισω ειχα μπει με ωρα σερβερ στις 15:00,ενω σε πραγματικο χρονο ηταν 16:00
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Είναι εδώ κάθε βράδυ, μεταξύ 16:00 και 21:00.

Αυτό σημαίνει από τις 17.00 έως 22.00 ώρα Ελλάδος.
Αν κάποιος μπεί στις 16.00 ώρα Ελλάδος (άρα 15.00 ώρα server) επόμενο είναι να
μην εμφανιστεί η αποστολή.
 

DeletedUser

Guest
Αυτό σημαίνει από τις 17.00 έως 22.00 ώρα Ελλάδος.
Αν κάποιος μπεί στις 16.00 ώρα Ελλάδος (άρα 15.00 ώρα server) επόμενο είναι να
μην εμφανιστεί η αποστολή.


Πως όχι Napo?
Τώρα είναι ώρα Ελλάδος 13.36 και ώρα server 12.36
Άρα ο server πάει πίσω 1 ώρα (και είναι λογικό αφού είναι γερμανικό παιχνίδι)
 

DeletedUser

Guest
Εννοώ ότι αν μπεις 16:00 ώρα Ελλάδος(όπως έκανα εγώ),μπορείς να κάνεις την αποστολή και ας είναι 15:οο ώρα server
 

DeletedUser

Guest
Πες το έτσι ρε Napo να το καταλάβουμε!
Μόνο "όχι" και γκριμάτσες έβαζες :confused:
 

DeletedUser

Guest
Μάπως όμως επιδη πρόκειτε για τις αποστολές του χτ΄στη να μιλήσουμε για αυτές?? :p. Λοιπόν παιδιά, στον Αγγλικό σέρβερ έχω φτάσει στο τέλος της αποστολής όπου διαλέγεις μία αποφαση. ΤΟ πρόβλημα είναι ότι στο weststats δείχνει 3 αποφάσεις οι 2 είναι μονομαχίες και η τρίτη: The decision bridge construction όπου σου ζητάει με λίγα λόγια να κατασεασεις μια γέφυρα. Όμως μου δείχνει μονο τις 2 αποστολες (τα duels) και όχι την τρίτη. Και διστυχώς ο παίκτης μου έχει μαύρα μεσάνυχτα στις μονομαχίες και δεν παίζει να νικήσω τον Mr Brown. Ξέρει κανείς που την έχει ολοκληρώσει άν είναι απαρέτητο να νικήσεις τον Mr Brown και μετά να κατασκευάσεις την γέφυρα :confused:.. Υπάρχει κάποιος που να την έχει ολοκληρώσει να μου πεί??
 

DeletedUser

Guest
Νομίζω κάτι έχεις μπλέξει φίλε ναρούτο.
Έχω ολοκληρώσει τις αποστολές του εργάτη.
Τον MrBrown τον νικάς σε ξεχωριστή αποστολή από αυτή της κατασκευης γέφυρας.

1) Ανοίγεις την αποστολή του σερίφη (ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ MR BROWN) και ζητάει ένα γράμμα.

2) Πηγαίνεις στο σημείο του χάρτη από τις 19:00-23:00 αν θυμάμαι καλά. Μέχρι τις 21:00 θα μονομαχήσεις με τον "παγωμένο MrBrown" ενώ μετά τις 21:00 με τον "μεθυσμένο MrBrown" (εγώ δεν μπορούσα να κερδίσω τον παγωμένο ενώ δεν είχα πρόβλημα να κερδίσω τον μεθυσμένο - μπορεί όμως να είναι και τυχαίο). Κερδίζεις τη μονομαχία και παίρνεις το γράμμα ολοκληρώνοντας και την αποστολή του σερίφη.

3) Σου λέει τις ιστοριούλες του ο αγρότης και μετά μπορείς να διαλέξεις ανάμεσα σε 3 αποστολές. Του σερίφη, της χορεύτριας, του μπάρμαν.
Η πιο δύσκολη αλλά και η πιο επικερδής είναι αυτή του μπάρμαν "Κατασκευή γέφυρας".

Επομένως, θέλεις 3 αποστολές ακόμα για να ολοκληρώσεις αυτές του εργάτη.
 

DeletedUser

Guest
κ φιλε μου σε ευχαριστω πολυ. Το weststats α λεει μπερδεμενα. Θα δοκιμασω τον μεθυσμενο κυριο μπραουν γιατι ο αλλος με εχει κανει σουροτηρι.. :/
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή