[Premium]Αδικία

  • Δημιουργός θέματος sakisds
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    premium

DeletedUser

Guest
Στης φυλετικές μάχες το Premium απλά σε βοήθουσε να αναβαθμίσεις τα κτίρια πιο γρήγορα π.χ.:Το βράδι μπόρεις να βάλεις 4+ κτίρια να αναβαθμίζωνται χωρίς να πρέπει να παίζεις στις 3:00 το βράδυ. Στο The West το Premium αναιβάζει τις ικανότητες και κάνει το παιχνίδι πιο έυκολο εναντίον παιχτών χωρίς Premium.
Μου φαίνεται κάπως άδικο. Θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σας.

sakisds
 

DeletedUser

Guest
an thes mporeis na valeis kai edw to premium gia na vazeis 4is douleies stin seira.Den theoro ta ta premium pou exei adika...An kapoios valei kai ta prwta 3 premium einai sigouro oti tha anevei poio grhgora apo tous allous..Pws aliws na vgalei lefta i etairia?:D
 

DeletedUser

Guest
Μεγάλη κουβέντα ανοίξαμε... Μακάρι να πάει καλά...

Προσωπικά θεωρώ όντως ότι είναι άδικο το να δίνει το Premium μεγαλύτερο ρυθμό αύξησης της ενέργειας. Όπως και να το δει κανείς είναι άδικο και προσωπικά δεν θέλω να δεσμευτώ και να βάλω, καθώς αν το κάνω θα είναι για μεγάλο διάστημα και ήδη σε 1 χρόνο περίπου ενασχόλησης με τo TW έχω ήδη αρχίσει να ξενερώνω (πάνω που απέκτησα εμπειρία :p)

Aπό την άλλη είναι ξεκάθαρο από την πλευρά της εταιρείας (και σεβαστό από πλευράς μου) το ότι με το Premium οι παίκτες θα έχουν μεγαλύτερη ανάπτυξη.

Γνώμη μου λοιπόν:

Αν είστε πολύ ενεργοί, βάλτε premium στην αρχή. Στη συνέχεια, όταν το ξενοδοχείο στην πόλη σας θα γίνει 5άρι, δεν θα το έχετε ανάγκη. Το ζόρι είναι στην αρχή βέβαια, τότε που καιγόμαστε για lvl και ικανότητες.

Από κει και πέρα το θεωρώ λάθος να μπαίνεις σε ένα παιχνίδι όπου σου ξεκαθαρίζεται από την αρχή ότι έχεις κάποια πλεονεκτήματα και μετά να ζητάς να αλλάξει αυτή η κατάσταση. Αν αλλάξει, θα είναι αδικία για αυτούς που πλήρωσαν για να το έχουν.

Είναι λοιπόν ένας φαύλος κύκλος που ελπίζω να μην εκτροχιαστεί με flaming κτλ...
 

DeletedUser

Guest
Nai re mixalaki alla den eimaste oloi kapitaloi san esena...!!!!!!!!!!:eek:
 

DeletedUser

Guest
Εκτός από όλα αυτά μου φαίνετα πως το πρόγραμμα για τον μισθό είναι ιδιέτερα άδικο. Είναι πολύ μεγάλη διαφορά 50% ο μισθός πανω.
Και αυτό με τα bonus Χαρακτήρα είναι σαν να σου διπλασιάζε την δυναμη στο παιχνίδι(όχι σαν, αυτό κάνει).



sakisds
 

DeletedUser

Guest
εχω ανοιξει ενα παραμοιο θεμα.

αλλα ειναι αερα κουβεντα οτι λεμε..



απλα δεν ξανανοιγετε το παιχνιδι οσοι δεν ειστε διατεθημενοι να πληρωνετε τα κερατα σας.
 

DeletedUser

Guest
όντως, δεν πρόκειτε να αλλάξει κάτι.
 

DeletedUser

Guest
den bgainei tipota re paidia...
den diabazoun oi ipeuthoinoi to elliniko forum...
 

DeletedUser

Guest
H υπογραφή σου υπονοεί κάτι για τον The Boss...
Γιατί αν ναι σε έσφαξα...


Που λέει ο λόγος μην τα παίρνεις... :p:p:p:eek:
 

DeletedUser

Guest
e olo kai kati epinoei.....eimai o agapimenos xristis ton diaxiriston tou ellinikou forum:)D)!mexri na me afisoun eleuthero me to onoma diplomat rixname ena gelio:)D blepe sto forum ton fyletikon:virus1,battle cry kai alla)...
 
Κορυφή