premioum?

  • Δημιουργός θέματος super-mantoukos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ρε παιδια αν σε καπια δουλεια εχει 50+ τυχη και παρεις premiοum Ο μισθός αυξήθηκε κατά 50% και τα αντικείμενα που θα βρεις κατά την διάρκεια της εργασίας θα έχουν μεγαλύτερη αξία. Η δυνατότητα να βρεις ένα αντικείμενο αυξάνεται επίσης κατά 50%

τοτε ξεπερνα τα 100% δλδ με 2 ωρες θα βρησκω σιγουρα αντικειμενο;
 

DeletedUser8

Guest
οχι...
αμα διαβασεις προσεκτικα την βοηθεια θα καταλαβεις...

η τυχη συμβολιζει το ποσο καλα θα ειναι τα αντικιμενα
 

DeletedUser

Guest
η δυνατότητα να βρεις ένα αντικείμενο αυξάνεται επίσης κατά 50%

αυτο το διαβασες;;;
 

DeletedUser

Guest
Mε λίγα λόγια αν έχει 50% πιθανότητα να σου δώσει ένα αντικείμενο η εργασία,με πρέμιουμ θα έχει 50 + 50%του 50 δηλαδή 75%

διορθώστε με αν κάνω λάθος..
 

DeletedUser

Guest
ναι αν η τυχη ειναι πανω απο 66,66 δλδ 67+ με πρεμιουμ τοτε τη γινετε οταν ξεπερνα το 100%;;;;;
 

DeletedUser

Guest
H πιθανότητα να βρεις ένα αντικείμενο δεν έχει σχέση με τον αριθμό στο τριφυλλάκι. Αυτός ο αριθμός δείχνει πόσο καλό (αξίας) θα είναι το αντικείμενο που θα βρεις. Οπότε το αντικείμενο σου θα αξίζει 2 πλάσια από ένα συγκεκριμένο ποσό $,αν ξεπεράσεις το 100%.
Το να βρεις παραπάνω αντικείμενα αυξάνει κατα 0,3 με το premium,μηδαμινό ποσοστό....εκτός κ αν είσαι premium τυχοδιώκτης με ενεργοποιημένο κ το τελευταίο premium ( x2 bonus χαρακτήρα) οπότε πας τον συντελεστή στο 0,5. Δλδ ο χωρίς premium χαρακτήρας θα βρίσκει 2 αντικείμενα π.χ. σε 20 ώρες, o premium τυχοδιώκτης θα βρίσκει 3. Κ οι άλλοι premium χαρακτήρες 2,6 αντικείμενα. Κάπως έτσι πάει. Παρόμοια ο χωρίς premium τυχοδιώκτης θα βρει 2,2 αντικείμενα...κ.ο.κ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ξερει κανεις αν αγορασω premium με τραπεζικη συναλλαγη ποσο θα περιμενω μεχρι να παρω τους σβολους και δευτερο μπορει να μου πει καποιος που το χρεισημοποιη πως ακριβως γινεται?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Φίλε αυτό που ρωτάς δεν το γνωρίζω, ξέρω όμως ότι ο καλύτερος τρόπος είναι το paysafe card. Έχουν τα περίπτερα και διάφορα άλλα μαγαζιά. Αν πατήσεις αυτή την επιλογή μέσα στο παιχνίδι σου βγάζει μέχρι και χάρτη με το πιο κοντινό σημείο πώλησης σε 'σένα. Επίσης ενεργοποιείται άμεσα, δεν χρειάζεται να περιμένεις καθόλου. Είναι σαν να ανανεώνεις το χρόνο στο κινητό σου. Δοκίμασε το και θα με θυμηθείς
 

DeletedUser

Guest
φίλε αυτό που ρωτάς δεν το γνωρίζω, ξέρω όμως ότι ο καλύτερος τρόπος είναι το paysafe card. έχουν τα περίπτερα και διάφορα άλλα μαγαζιά. αν πατήσεις αυτή την επιλογή μέσα στο παιχνίδι σου βγάζει μέχρι και χάρτη με το πιο κοντινό σημείο πώλησης σε 'σένα. επίσης ενεργοποιείται άμεσα, δεν χρειάζεται να περιμένεις καθόλου. είναι σαν να ανανεώνεις το χρόνο στο κινητό σου. δοκίμασε το και θα με θυμηθείς

σθμφωνω,και εγω αυτο χρησιμοποιω
 

DeletedUser1997

Guest
ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ .ΑΥΤΟ
Eisai ena ppoushtopaido.ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ
 

DeletedUser

Guest
τι γνωμες να ακουσεις,καν'τον block και λιποθυμησε τον με επιθεσεις!!!
 

DeletedUser

Guest
Τι σχεση έχουν αυτά με το θέμα του thread που είναι το premium? Και μετά διαμαρτύρεστε που παίρνετε Infraction για spam...
 
Κορυφή