pff

  • Δημιουργός θέματος eltoNyc
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Γεια σε ολουσ... επειδη το εψαξα και στην βοηθεια και δεν το βρησκω σκευτηκα να ρωτησω εδω...
αν λιποθιμισεις σε μια μονομαχια αλλα να κανεισ αποστολη δλδ για παραδειγμα μονομαχια με τον jacob στν αποτολη του τυχοδιοκτη, θα πασ στο ξενοδοχειο της δικια σου πολης ή της κοντινοτερης?

ευχαριστω...:confused:
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω...
και owen μηπωσ μπορεισ πωσ τα τον νικισω? εχω καλα ιτεμ για μονομαχιες απλα μηπωσ μπορεισ να μου ποσταρεισ καμια τακτικι γαι να νικισω? :)
 

DeletedUser

Guest
βάλε όσους ποντους μπορείς σε αποφυγή και εμφάνιση. συγκεκριμένη τακτική δεν υπάρχει από ότι καταλαβα από προσωπική εμπειρία. το παν είναι να μη σε χτυπησει καθόλου η σχεδόν καθόλου. εγώ έτσι τα κατάφερα
 

DeletedUser

Guest
α και δλδ να μν φορεσω καρο κιτρινο πουκαμισο που δινει σθενοσ? να φορεσς κιτρινο πουκαμισο που δινει +13 εμφανισι? αλλα ιδι εχω 50 και θα παει 63 :p
 

DeletedUser

Guest
Εμφάνιση + Αποφυγή + Επιμονή + Υπομονή = ΘΑΝΑΤΟΣ Jacob

Μην περιμένεις να τα καταφέρεις αμέσως αν και στο ευχομαι... εγώ έκανα καμια 20αρια προσπάθειες...
Και επίσης μην περιμένεις να γεμίσει η ενέργεια σου για να τον μονομαχήσεις ξανά. Μόλις έχεις 1-2 πόντους χτύπα τον. Είπαμε, το μυστικό είναι να μην σε χτυπησει καθόλου (άρα δεν χρειάζεσαι και πολύ σθένος). Και πάλι λέω οτι αυτα δούλεψαν για μένα... αν κάποιος άλλος τα κατάφερε αλλιώς μπορεί να μας το πει.
 

DeletedUser

Guest
22 αποφυγη... πφφ ειχα 2 λιφε και με λιποθιμισε :mad:
αλλα στο πρωτο χιτ μου εκανε πολυ λιγα νταμαgε... θα περιμενω τωρα καμια ωρα να ανεβει το λιφε :D
πωσ σε λενε στο Game?
 

DeletedUser

Guest
Δες την υπογραφή μου. Τα λέει όλα. Εξάλλου δεν νομίζω οτι μπορεί να έχεις διαφορετικό όνομα στο παιχνίδι από το forum.
 

DeletedUser

Guest
κ εγω εχω μπλεξει με τον jacob τωρα...!!!δεν παλευεται!!:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
δοκιμάστε να βγήτε απο την πόλη σας και να κάνεται μονομαχία έτσι δεν μετακινείστε...και χτυπάτε συνέχεια
 

DeletedUser

Guest
SOZ gia ta greek english xalase ton control kai dn patiete to aloooooo :mad:@@@
akou file ti 8a kaneis...
vgec apo tin poli sou... vale arketous pontous stin apofygh peripou 22-23 kai vale tin apofygh ekei pou se xtipaei... dld pane monomaxia kai kanto.. :)
meta pane ekei kai na patas sinexeia 'prokalese ton jacob' kai as se lipo8imisei... na to patas sinexeia kai kapia stigmi 8a kerdiseis... apla 8a xaseis ola ta leyta pou exeis gt kai 8a exeis vgei apo tin poli sou kai 8a se lipo8imisei... alla mn koimi8eis! na ton prokaleis sinexeia k 8a kerdiseis... :D
 

DeletedUser

Guest
kai mipws 3erete an o mudrige einai diskolos antipalos?
i apla ton kaneis monomaxia kai nikas??
oxx ama einai san ton jacob... :S
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή