PaloukiLuke vs Evender 300 ποντοι εμπειριας

  • Δημιουργός θέματος PaloukiLuke
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
wvooxz.jpg
 

DeletedUser

Guest
και νομιζεις τωρα οτι εχεις πιθανοτητες?? .... :cool:

χαχα πλακα κανω .. δυσκολο το 300!!
 

DeletedUser

Guest
για 89ρη ειναι πολυ λίγο:p
εδώ ο 50άρης μου στον 2 κόντεψε να φτάσει τους 400:p (οχι αυτή που πόσταρα, άλλη που δεν υπάρχει η αναφορά πια)
 

DeletedUser735

Guest
για 89ρη ειναι πολυ λίγο:p
εδώ ο 50άρης μου στον 2 κόντεψε να φτάσει τους 400:p (οχι αυτή που πόσταρα, άλλη που δεν υπάρχει η αναφορά πια)

δεν σκεφτηκες οτι ενας 80αρης δεν μπορει να παρει και πολυ μεγαλη εμπειρια απο μια μονομαχια γιατι ολοι οι παικτες ειναι ειναι κοντα στο δικο του επιπεδο μονομαχιας?
 

DeletedUser

Guest
Ναι το σκεφτηκα, γι αυτο κοιταξα και βρηκα πως το μεγαλυτερο επιπεδο μονομαχιας ειναι 148 και ο Palouki μπορουσε ανετα να παρει περισσοτερη εμπειρια απο εστω και 130αρη.
 

DeletedUser735

Guest
τωρα ειναι 148.
αλλα και τοτε να ηταν δεν κανεις μονομαχιες με αυτους που ξερεις οτι σε κερδιζουν.
μονο για αυτοκτονια.
 

DeletedUser

Guest
αν εννοεις ενα αιλουροειδες που εχει 149 επιπεδο μονομαχιας το εχω χτυπησει πριν απο καιρο,τωρα δεν μπορω γιατι ειμαστε στην ιδια πολη...
 

DeletedUser3436

Guest
ααα ναι θυμαμε οταν ησουν σε μια πολη και οι μονομαχιες ηταν καλυτερο χτυπημα 1 και μεγαλυτερη ζημια 6 και του αντιπαλου 4-20 αντιστοιχα :p
 

DeletedUser

Guest
ααα ναι θυμαμε οταν ησουν σε μια πολη και οι μονομαχιες ηταν καλυτερο χτυπημα 1 και μεγαλυτερη ζημια 6 και του αντιπαλου 4-20 αντιστοιχα :p

η τεκιλα και το ουισκι επηρεαζει την στοχευση και το σημαδι...μην μιλησω για το σθενος...
 
Κορυφή