opla

  • Δημιουργός θέματος jim.gr.com
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
παιδια κσερι κανεις πως περνω το peacemaker του billy η το lke's army revolver:sad
 

DeletedUser3436

Guest
τριπωσε σε κανα μαχη οχυρου που εχουν λεφτα κρυψου καλα και ελπιζε να εισαι κολοφαρδος
 

DeletedUser

Guest
λοιπον φιλε μαχη για ντροπς/με λεφτα ή οπως αλλιως τη λενε σημαινει:
στημενη μαχη (συνηθως μιας συμμαχιας) που πανε [σχεδον] 50-50 αμυνα-επιθεση σε ενα οχυρο. το ενα 50αρι θα εχει πανω του μπολικα φραγκα και μολις πεσει αυτο το 50αρι θα εχουν θυσιαστει μπολικα φραγκα τα οποιο θα διαιρεθουν δια του αριθμου των ζωντανων της αλλης ομαδας, της νικητριας δηλαδη. αν το αποτελεσμα βγει ξερω 'γω 5000, ο καθενας ζωντανος απο τους νικητες θα παρει ντροπ αξιας 5000 δολλαριων!
 

DeletedUser184

Guest
Με 5000$ μακαρί να παρεις το μαχαίρι bowie..Πολύ απλα κανονίζουν..5-10 άτομα..Πάνε τα ατομά στην μάχη ολοι με πάνω απο 10000$ π.χ και οταν πεθανουν τοτε το συνολικό ποσο που μαζευτήκε απο αυτους που πέθαναν διαιρείται με τον αριθμό των ζωντανών..Αν π.χ επέσαν 7 απο τους 10 και ο καθένας είχε πάνω του απο 5000$ τότε οι αλλοι 3 θα πάρουν drops μέχρι 11,000+...
 

DeletedUser3436

Guest
δεν παει ετσι ομως.εχει αλλαξει ανεπησημα.μπορει πχ να βρει ενας με 15000 και αλλοι 3 τιποτα,μπορει να μην βρει και κανεις τιποτα ομως
 

DeletedUser184

Guest
Ναι αυτο έγινε και σε μια μαχη που πήρα μέρος..Εγώ πήρα ενα καπελο cowbie,καπιος μια περιεργή γραβάτα,2 αλλοι τίποτα και ενας παίχτης 40 επιπεδο πήρε μυθικό..Εξαρτάται και απο την τύχη..
 

DeletedUser

Guest
ναι αυτο έγινε και σε μια μαχη που πήρα μέρος..εγώ πήρα ενα καπελο cowbie,καπιος μια περιεργή γραβάτα,2 αλλοι τίποτα και ενας παίχτης 40 επιπεδο πήρε μυθικό..εξαρτάται και απο την τύχη..

γιατι μου το θυμιζεις
??:p
 

DeletedUser

Guest
εχω μια ιδεα λεω να ρωτισω στους αγγλικους κοσμους μηπος μου πουν τιποτα δηλαδη οπος το deringer toy belle:dr:D
 

DeletedUser3788

Guest
για ποιον λόγο να ρωτήσεις σε ξένο φόρουμ αφού σου είπαμε πως μπορείς να το βρεις
 

DeletedUser

Guest
εχω μια ιδεα λεω να ρωτισω στους αγγλικους κοσμους μηπος μου πουν τιποτα δηλαδη οπος το deringer toy belle

περιμενε να δω αν εχω φαει ινφραξιον τελευταια...
ενταξει δεν εχω.
καλα ρε τι παιρνετε "ολοι" εδω μεσα? :blk:grr
αφου σου λεμε οτι δεν υπαρχει quest προς το παρον και ο μονος τροπος ειναι στημενες μαχες οχυρων και τυμβωρυχος του 99 λεβελ με φουλ εξαιρετικες κινητικες ικανοτητες! Ουτως ή αλλος ειμαστε το μονο φορουμ που "επιτρεπεται" να "διαρρεουν" οι απαντησεις :dr:hh
 

DeletedUser3057

Guest
αφου σου λεμε οτι δεν υπαρχει quest προς το παρον και ο μονος τροπος ειναι στημενες μαχες οχυρων και τυμβωρυχος του 99 λεβελ με φουλ εξαιρετικες κινητικες ικανοτητες! Ουτως ή αλλος ειμαστε το μονο φορουμ που "επιτρεπεται" να "διαρρεουν" οι απαντησεις :dr:hh

Που το ξερεις οτι δεν εχουν βγει τα Quest για τα οπλα:hh
Εγω εχω ακουσει οτι υπαρχουν ηδη ολες οι μυστικες αποστολες για να τα βρεις απλα κανεις δεν εχει βρει τον τροπο να τις ανοιξει μεχρι τωρα.
 

DeletedUser3788

Guest
και που υπάρχουν οι κρυφές αποστολές είναι σαν να μην υπάρχουν αφού κανείς δεν τις ξέρει
 

DeletedUser

Guest
Χμμμμμ

Χμμμ Ξερουμε για το ντεριγκνερ και το hernando τις αποστολες μονο
 

DeletedUser

Guest
ουτε καν το weststats δεν τις γραφει :eek:m φαντασου ποσο λιγοι της κσερουν.πχ εσεις ξερατε οτι υπαρχει ρουχο ροζ φορμα μπαλετου?φυσικα και οχι αφου κανεις δεν την εχει βρει παγκοσμιος.Οποτε καλο θα ηταν να μας εδιναν κανενα hint για της κρυφες.Οσο για το χρυσο οπλο ξεχαστε το.Απο οτι εμαθα ηταν για ενα event σε εναν αγγλικο server οπως η interactive περιπετεια στον κοσμο 1 :w
 

DeletedUser

Guest
εγω εχω δει τον hattory hanzo που εχει to colt buntline to fantaxtero
 

DeletedUser3788

Guest
κάνε αναζήτηση λίγο και θα δείς πως πέρνεις το σπαθί του χερνάντο
νομίζω ο hattory hanzo το έχει πάρει από την περιπέτεια του κ1 με τον ναθαν αν κάνω λάθος διορθώστε με.φίλε θα σε συμβούλευα να μην τριπλοποστάρεις αλλά να κάνεις εντιτ το μηνυμά σου...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή