[NEW ★★★★★] Παίκτες των ονείρων μας! ♥

  • Δημιουργός θέματος LoukiLoukGr
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
α ναι???????? ειμαι λιγο πισω.. μπηκα παιχνιδι και φορουμ ξανα μετα την τελευταια εκδοση!
 

DeletedUser

Guest
Πεφτουν drops αλλα ειναι αναλογα με τα λεφτα που κουβαλαει ο καθενας που πεφτει...Στο αριζονα μεχρι βδομαδες πιο πριν επεσε το τσεκουρι του boone και πριν απο μερικους μηνες επεσε το σπαθι του grand!
 

DeletedUser3436

Guest
δεν εχουν σημασια τα λεφτα.καθαρη τυχη ειναι
 

DeletedUser

Guest
δεν εχουν σημασια τα λεφτα.καθαρη τυχη ειναι

Δεν εχουν σημασια τα λεφτα που κουβαλαν τα ατομα στη μαχη?Εγω ετσι ηξερα εισαι σιγουρος για αυτο που λες?Γιατι παλια θυμαμαι που καναμε μαχες και κουβαλουσαμε ενα καρο λεφτα για να πεφτουν καλα drops...
 

DeletedUser3436

Guest
παλια.που δεν ηταν κουτια.ηταν κατευθειαν ντροπς
 

melenmaria

Μέλος
εγω παντως χωρις λεφτα εχω βγαλει ενα χερναντο και τις επιγονατιδες του μπιλλυ...
 

DeletedUser

Guest
εμενα μου ετυχε απο σκαψιμο ταφων μεξικανικη μπαντανα...
 

DeletedUser

Guest
εγω παντως χωρις λεφτα εχω βγαλει ενα χερναντο και τις επιγονατιδες του μπιλλυ...

Που τα εβγαλες αυτα ρε μαρια? :blk


εμενα μου ετυχε απο σκαψιμο ταφων μεξικανικη μπαντανα...

Εμεις μιλαμε για τα drop απο μαχη οχυρων!
 

DeletedUser

Guest
απο οχυρα τιποτα ακομα.....! (18 επιπεδο ειμαι, τι περιμενες?)
 

DeletedUser

Guest
Εγω πιστευω οτι τα βρηκε ενω ανοιγωντας τις θηκες :p

Για να παμε σε περισσοτερες λεπτομεριες ομως σε τι οχυρα ηταν οι μαχες μεγαλα?μεσσαια?μικρα? ηταν γεματες οι μαχες? τι ειδους ηταν η θηκη ξηλικη?σεντουκι?σφυρηλατη?
 

melenmaria

Μέλος
ως γνωστο τα χρυσοψαρα θυμουνται πολλα περισσοτερα πραγματα απο μενα οποτε μη ρωτας τοσες λεπτομεριες. το χερναντο ηταν απο σφυρυλατη. το παντελονι ηταν προ-σεντουκιων εποχη αλλα οχι σε μαχη για ντροπς. κανονικη ηταν και δεν ειχα λεφτα πανω μου...
 
Κορυφή