neos doths apostolhs

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser1080

Guest
gt dn mporw na paw stn neo doth apostolhs pou einai dipla sto sirius city? mou lene oti 8elw kapoio paketo to opoio dn mou exei dwsei kaneis!! {dn to blepw to dwtei oi alloi mou eipan oti yparxei enas!
 

DeletedUser

Guest
διαβασες καλα τις οδηγίες της αποστολης?
 

DeletedUser

Guest
saloun

phgaine stis apostoles.ekei sou dinoun to paketo.an den sto dwsoun phgaine sto dwth apostolwn.
 

DeletedUser1080

Guest
dn tn blepw tn doth oute mou exei dwsei kaneis kanena paketo
 

DeletedUser

Guest
να πας στο σαλουν πρωτα...εχει ερθει ο κουριερ κι εχει φερει το πακετο.
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλε μας δουλευεις? αφού εισαι εργάτης τι μας λες για το πακετο..? αυτο ειναι για τυχοδιωκτες!!! εσυ κανεις τις αποστολες του εργάτη...
 

DeletedUser

Guest
ωραια... θα ελεγχθει και θα φαει ban και στα 2 αν εχει...
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα παληκαρια........εδω και δυο 24ωρα ψαχνω μια μωβ κουκιδα και δεν την βρισκω.......ειμαι ετοιμος να παρατησω το παιχνιδι........χεεεεε:)λπ
 

DeletedUser8

Guest
1)pane ekei pou leei apostoles
2)diabase prosektika tis odigies
3)kane tin apostoli
4)prepei na eise 10lvl gia na sou emfanisti i apostoli
 

DeletedUser

Guest
πραγματι,για μια αποστολη τυχωδιωκτη ειδικα πρεπει να πας στις ακρες του server.εχω παει ανατολη αλλα χρειαζομαι τη δυση που ειναι 11 ωρες μακρια(και εχω αλογο μαστανγκ):rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
πραγματι,για μια αποστολη τυχωδιωκτη ειδικα πρεπει να πας στις ακρες του server.εχω παει ανατολη αλλα χρειαζομαι τη δυση που ειναι 11 ωρες μακρια(και εχω αλογο μαστανγκ):rolleyes:

Εγώ που έχω γαϊδουράκι θέλω 16+ ώρες :p
 

DeletedUser

Guest
Μαύρα βουνά (Που είναι ο αγγελιαφόρος;)Μπάρμαν Henry Walker: Θέλεις να βιώσεις μεγάλες περιπέτειες; Δεν μοιάζεις με τυχοδιώκτη. Τέλος πάντων... Έχω ένα πακέτο για εσένα. Παρακαλώ πήγαινέ το στον Steve Chuck, είναι ο κουνιάδος μου. Δεν μπορώ να το πάω μόνος μου, και υπάρχουν πολλοί κίνδυνοι. Μπορείς να το πας αντί για εμένα; Σε παρακαλώ!

Συμβουλή: Η τοποθεσία του Steve είναι σημαδεμένη με μια μοβ τελεία στον μικρό χάρτη. Πρέπει να τελειώσεις αυτήν την αποστολή και να πας το πακέτο στον Steve στον χάρτη.


Στον χάρτη ο Steve είναι σημαδεμένος με ένα κυκλικό σύμβολο, σαν αυτά που έχουν οι δουλειές.


το διαβασα καλα........εδω και 48 ωρες ψαχνω να βρω τη ρημαδα τη μωβ κουκιδα
 

DeletedUser

Guest
Πάτησες αποδοχή και ολοκλήρωση όταν σου έδωσε την αποστολή ο Barman?
O Steve δεν εμφανίζεται αν δεν πατήσεις πρώτα ολοκλήρωση.
 

DeletedUser

Guest
πατησα μονο αποδοχη........θεωρησα οτι πρεπει να πατησω ολοκληρωση μολις πει η πετρουλα τον καιρο:p........ευχαριστω
 

DeletedUser

Guest
ο κουνιαδος ειναι παντα για τυχοδιώκτεσ ετσι??/
πωπω τα χειροτερα τα εχουν οι μονομαχοι! κανα καλο ρούχο δεν σου δινει μονο 2 οπλα και αφτα ψιλοχαλια!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή