mazema fasolion k apoleia ponton ergasias

  • Δημιουργός θέματος pithikas
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser280

Guest
λοιπόν.... κάθε εργασία έχει 5 εικονίδια π.χ. για τα φασόλια οι αντίστοιχες ιδιότητες είναι:
αντοχή
εξαιρετικές κινητικές ικανότητες
ηγεσία
τακτικές
ζωώδες ένστικτο

το άθροισμα αυτών μείον την δυσκολία μας δίνουν τους πόντους εργασίας...
για κάθε εργασία πρέπει να έχεις τουλάχιστον 1 πόντο για να μπορείς να την κάνεις!

πιο απλα δεν μπορουσε να το πει
+ 1000
 

DeletedUser

Guest
helpppp

φιλαρακια εχω μια αποστολη να μαζεψω φασολια. ξερω που θα παω αλλα το προβλημα ειναι οτι στον χαρτη δεν εμφανιζονται πουθενα. δοκιμασα με καθε τροπο αλλα δεν βγαζει εικονιδιο .μηπως ξερετε τι συμβαινει?
 

DeletedUser

Guest
φιλαρακια εχω μια αποστολη να μαζεψω φασολια. ξερω που θα παω αλλα το προβλημα ειναι οτι στον χαρτη δεν εμφανιζονται πουθενα. δοκιμασα με καθε τροπο αλλα δεν βγαζει εικονιδιο .μηπως ξερετε τι συμβαινει?

μπορεί να είναι πρόβλημα του server, του browser σου ή και της σύνδεσής σου... στείλε μήνημα στους τεχνικούς από το ρυθμίσεις -> κέντρο υποστήριξης.
 

DeletedUser

Guest
pas sto koumpi mikros xarths katw aristera sthn o8wnh sou kai epilegeis mazema fasoliwn kai 8a sou vgalei ola ta meroi pou mporeis na mazepseis fasolia
 

DeletedUser

Guest
τα εχω κανει ολα αυτα αλλα και παλι δεν υπαρχει κανενα εικονιδιο με φασολια. στον χαρτη εχω κουκιδες αλλα οταν ανοιγω βλεπω και παλι το κενο.
 

DeletedUser

Guest
τα εχω κανει ολα αυτα αλλα και παλι δεν υπαρχει κανενα εικονιδιο με φασολια. στον χαρτη εχω κουκιδες αλλα οταν ανοιγω βλεπω και παλι το κενο.

τί browser έχεις??? ο firefox παίζει καλήτερα με το παιχνίδι...
 

DeletedUser

Guest
εγώ χρησιμοποιώ ie7 και δεν έχω προβλήματα!
 

DeletedUser

Guest
εγώ χρησιμοποιώ ie7 και δεν έχω προβλήματα!

ώστε και εσύ προοθείς την καπιταλιστηκή τακτική των ''φτωχών'' microsoftιανών που μοναδικό σκοπό έχει την πλήση εγκεφάλου των καταναλοτών ανα τον κόσμο ώστε κάποια μέρα να μπορεί ο Billάκος να πει <<Ναι είμαι ο ιδιοκτήτης της Γης>>... LOL
 

DeletedUser280

Guest
ώστε και εσύ προοθείς την καπιταλιστηκή τακτική των ''φτωχών'' microsoftιανών που μοναδικό σκοπό έχει την πλήση εγκεφάλου των καταναλοτών ανα τον κόσμο ώστε κάποια μέρα να μπορεί ο billάκος να πει <<ναι είμαι ο ιδιοκτήτης της γης>>... Lol

ωπα ρε μεγαλε χαλαρωσε λιγο...

το καπιταλιστική το εγραψες με δυο η. ας ειμαστε λιγο σοβαρει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή