--> Mad18 <--

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser1797
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser1797

Guest
ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟΣ?? Η ΚΑΚΟΥΤΣΙΚΟΣ?? :p:cool::eek::)

ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΔΥΝΑΜΙΚΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ?? (ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ INFRACTION) ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ..
 

DeletedUser

Guest
φίλε θα φας ban.... δεν γίνεται να ανοίγουμε θέματα για διαχειριστές!!:);)
 

DeletedUser3409

Guest
Να το μάθεις... και να προσέχεις ορίστε οι κανόνες
http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=1

Τα μέλη δεν επιτρέπεται να παριστάνουν τους moderators. Η προσπάθεια να κάνεις τον moderator θα οδηγήσει σε προειδοποίηση. Μην δημιουργείτε "flames" και μην γράφετε θέματα που είναι προφανές ότι θα κλειδωθούν. Θέματα τύπου "Προτού κλειδωθεί το θέμα" απαγορεύονται.
Απαγορεύετε ο ερεθισμός των moderators και όλες οι προσπάθειες θα τιμωρούνται. Θέματα που προσπαθούν να δημιουργήσουν διαμάχες μεταξύ μελών και πόλεων απαγορεύονται επίσης και θα τιμωρούνται.
... μήπως παριστάνω τον Μοντ τώρα?
Θέματα
Επιτρέπονται μόνο οι απαντήσεις που ταιριάζουν το θέμα του θέματος. Αν δεν μπορείς δημοσιεύσεις μια σοβαρή απάντηση μην απαντήσεις. Αυτό ισχύει ιδικά απαντήσεις τύπου "lol" και "rofl". Για την αποφυγή μια απάντησης που ήδη έχει δοθεί σου προτείνουμε να διαβάσεις πρώτα όλο το θέμα πριν απαντήσεις.


Πάντως η γνώμη μου είναι ότι κάνει καλά την δουλειά του και έχει διαβάσει τους κανόνες...
 

DeletedUser

Guest
ε τη δουλεια του κανει, το ποσο καλα την κανει δεν ειμαστε σε θεση ουτε μπορουμε/πρεπει να το κρινουμε.

εγω παντως διαφωνω με την αποψη 'δεν με ενοχλει να εχω ενα φορουμ με 5 ατομα μεσα' anyways βαριεμαι να κατσω να το αναλυσω.

inb4thelock
 

DeletedUser

Guest
καινούριο κοσκινάκι μου και που να σε κρεμάσω...λέει η παροιμία...

τωρα τα εχετε βάλει με τον mad18, πριν λίγους μήνες ανάλογα άκουσα και εγώ...πριν απο εμένα άλλοι...

δεν με εκπλήσει βέβαια μιας και αρκετοί νομίζατε ότι μπορείτε να κάνετε στο φόρουμ ότι θέλετε...όποτε θέλετε...

δεν υπάρχει καλός ή κακός διαχειριστής. όταν είμαστε πιο ελαστικοί ειμαστε καλοί όταν σας μπανάρουμε είμαστε κακοί.

δεν θα αφήσω κανένα σχολιασμό περι οποιουδήποτε μέλους της ομάδας. ούτως ή άλλος οι αποφάσεις μας δεν είναι προς σχολιασμό.

οποιοδήποτε πρόβλημα έχετε μπορείτε να κάνετε αίτηση στην υποστήριξη.

Λοιπά
Κρατάμε το δικαίωμα αποκλεισμού μελών ακόμα και αν δεν έχουν καταπατήσει αυτούς εδώ τους κανόνες.

Η ομάδα διαχείρισης μεριμνά για την εφαρμογή των κανονισμών καθώς και για τις ποινές που θα επιβάλλονται σε κάθε παραβίασή τους. Η επικοινωνία μαζί τους για θέματα του παιχνιδιού γίνεται αποκλειστικά μέσω αιτήσεων υποστήριξης. Οι αποφάσεις των διαχειριστών δεν είναι αντικείμενο δημόσιας συζήτησης, σχολιασμού ή διαπραγμάτευσης, και δεν είναι υποχρεωμένοι να απολογούνται για αυτές. Με την εγγραφή στο παιχνίδι αποδέχεστε αναντίρρητα τους παραπάνω κανόνες, καθώς και την εξουσία της ομάδας διαχείρισης.

το θεμα κλειδώνει και αν θέλει ο mad18 μπορεί να σας απαντήσει.

το αν σας αρέσει ή όχι είναι δικό σας θέμα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή