Mετάλια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2863
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
χμμμμ,μην το αποκλειεις..
στον θαυμαστο κοσμο του west τα παντα ειναι δυνατα!!!

εχεις δικαιο.αλλα πιστευω πως στο λβλ που ειμαι στο κοσμο 3 και να βγαλω τα ρουχα μου δεν θα χασω απο ncp!!!!!
 

DeletedUser2677

Guest
εχεις δικαιο.αλλα πιστευω πως στο λβλ που ειμαι στο κοσμο 3 και να βγαλω τα ρουχα μου δεν θα χασω απο ncp!!!!!

η αληθεια ειναι οτι στον στρατιωτη δεν ξερω τι ncp εχει..
εγω σαν τυχοδιωκτης εχω κανα δυο δυσκολους αντιπαλους..
στον στρατιωτη ισως ειναι αλλιως,δεν γνωριζω..
 

DeletedUser

Guest
Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ

Και ομως μπορεις να χασεις 500 φορες απο npc.Θα σου φανει δυσκολο αμα εισαι παιχτης με σθενος,αλλα και για εκει υπαρχει λυση.
Ολοι ξερουμε πως αν δεν εχεις καθολου οπλο μετραει το σθενος καθως παλευεις με τα γυμνα σου χερια.Ετσι λοιπον,αμα εχεις αρκεουτσικο σθενος υπαρχει πιθανοτηα να νικησεις,για να το αποφυγουμε αυτο οπλοφορουμε με ενα τρισαθλιο "Πλασαρω" και κοβουμε πολυ λιγη ζημια.
Επιπλεον κολπα για πολυ n00bαδες που δεν μπορουν να χασουν:
Αλλαζουμε τις στασεις μονομαχιας σε ορθια (δλδ να μην αποφυγουμε τιποτα) και τα χτυπηματα μας στο κεφαλι.

Created by PaloukiLuke
 

DeletedUser2677

Guest
Ο ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ

Και ομως μπορεις να χασεις 500 φορες απο npc.Θα σου φανει δυσκολο αμα εισαι παιχτης με σθενος,αλλα και για εκει υπαρχει λυση.
Ολοι ξερουμε πως αν δεν εχεις καθολου οπλο μετραει το σθενος καθως παλευεις με τα γυμνα σου χερια.Ετσι λοιπον,αμα εχεις αρκεουτσικο σθενος υπαρχει πιθανοτηα να νικησεις,για να το αποφυγουμε αυτο οπλοφορουμε με ενα τρισαθλιο "Πλασαρω" και κοβουμε πολυ λιγη ζημια.
Επιπλεον κολπα για πολυ n00bαδες που δεν μπορουν να χασουν:
Αλλαζουμε τις στασεις μονομαχιας σε ορθια (δλδ να μην αποφυγουμε τιποτα) και τα χτυπηματα μας στο κεφαλι.

Created by PaloukiLuke



μαλλον κατι δεν καταλαβα...
εγω δεν εχασα επιτηδες απο τον mugridge για να παρω τα μεταλλια,ουτε καν ηξερα οτι υπηρχαν..
κ φυσικα οι μονομαχιες ηταν πολυ παραπανω απο 500..
 

DeletedUser

Guest
μαλλον κατι δεν καταλαβα...
εγω δεν εχασα επιτηδες απο τον mugridge για να παρω τα μεταλλια,ουτε καν ηξερα οτι υπηρχαν..
κ φυσικα οι μονομαχιες ηταν πολυ παραπανω απο 500..

Αυτο το ξερω γιατι και εγω στον κ2 αυτο επαθα.Ειχα μερικες 10αδες σελιδες απο αναφορες...
ο οδηγος ειναι για τον gmmo που δεν μπορει να χασει απο npc.

---------------------------
Να η νεα παρτιαδα με τα μεταλλια στον κ1.
35cqvbk.jpg
 

DeletedUser

Guest
μαλλον κατι δεν καταλαβα...
εγω δεν εχασα επιτηδες απο τον mugridge για να παρω τα μεταλλια,ουτε καν ηξερα οτι υπηρχαν..
κ φυσικα οι μονομαχιες ηταν πολυ παραπανω απο 500..

στον κοσμο 2 το λιποθιμισα προχτες!!
 

DeletedUser

Guest
βγάλε τα δύο ταξιδιώτη και πεζοπόρου...
αλήθεια στον 1 ποιος έχει τα περισσότερα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Και ναι!Συμπλήρωσα επίσημα την 1η σελίδα με μετάλλια! :D:D:D

2mg7d60.jpg
 
Κορυφή