Legendary constraction team

  • Δημιουργός θέματος killboy
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
απο κατω προς τα πανω

παντως δεν σας βολευει να ερθετε διπλα μας....
 

DeletedUser

Guest
δεν πειραζει...θα κανεις ενα ταξιδακι να μας μονομαχησεις και μετα ξαναφευγεις...;)
 

DeletedUser

Guest
Κ2 τετράγωνο, εκεί που βρίσκομαι αυτήν την στιγμή εγώ και ο Cs
 

DeletedUser

Guest
άλλες πόλης θα υπάρχουν ρε παιδιά???
ε ε ε?
 

DeletedUser

Guest
Θα σας παρακαλούσα να μη λέτε μεγάλα λόγια:rolleyes:
(για τους συμπαίχτες μου το λέω..)
Ας φτιάξουμε την/τις πολη/εις μας ήρεμα χωρίς πολλά λόγια..:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
αν ειστε οσο καλοι εισασταν οταν επαιζα ενεργα,προτεινω σε ολους να φτιαξουν την πολη τους διπλα στους Helldorados
 

DeletedUser

Guest
τι να κανουμε ρε κασα...δεν ειμαστε ολοι λευταδες να τα πεταμε στο πριμιουμ και να παιζουμε τους καμποσους...παντως εγω μια χαρα χτιστης ημουν μεχρι τωρα και αν εχεις κατι να πεις ευχαριστως να το ακουσω...ολες οι κριτικες ευπροσδεκτες...και μην μιλας χωρις να ξερεις μικρε μου φιλε...;)
 

DeletedUser

Guest
τι να κανουμε ρε κασα...δεν ειμαστε ολοι λευταδες να τα πεταμε στο πριμιουμ και να παιζουμε τους καμποσους...παντως εγω μια χαρα χτιστης ημουν μεχρι τωρα και αν εχεις κατι να πεις ευχαριστως να το ακουσω...ολες οι κριτικες ευπροσδεκτες...και μην μιλας χωρις να ξερεις μικρε μου φιλε...;)

οχι ρε,εγω στο φορουμ ποσταρω για να γελαω :D
αλλα μην το παιρνετε 'ειμαστε οι καλυτεροι και αντε γεια'(οπως το πηρε ο Ολυμπιακος) και ετσι γιατι μπορω να σας πω τις 5 πολεις του τοπ απο τωρα :p
οι καμμενοι-καμμενοι ειναι γνωστοι xD
 

DeletedUser

Guest
για πεσ τες να ξερουμε κι εμεις τι μας περιμενει...;)
 

DeletedUser

Guest
αν ειστε οσο καλοι εισασταν οταν επαιζα ενεργα,προτεινω σε ολους να φτιαξουν την πολη τους διπλα στους Helldorados

Παντως κασα αν ειμαστε τοσο νουμπς γιατι δεν μπαινεις στον κ4 να φτιαξεις πολη διπλα απο μας να μας δειξεις την ανωτεροτητα σου στο γκειμ?Do you have the guts my friend?:cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
προσκυνω hell dorados..
ειστε οι χαρα των μικρων συμμαχιων..!

5η θεση,6η θεση,7η θεση αλλα μεχρι εκει...
κατι σαν τον αστερα τριπολης ειστε!
 

DeletedUser

Guest
χμμ μιλας κι εσυ γογουλινε...???


63 CCP - Deadwood
:cool::cool:

Λοιπον οποιος αλλος εχει να πει κατι για την πολη μας στον κ4...θα τα πουμε ιν γκειμ...Τελος τα λογια ωρα για πραξεις για να δουμε ειστε οσο καλοι ειστε και στα λογια;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν εχω το χρονο Ace :D
Οτι ειμαι pro το ξερουν οσο θελω να το ξερουν :D
 

DeletedUser

Guest
Ace..βρες ρεμουλιμενντο,

εγω μια ζωη πρωτος ειμαι με τη desperados..
εσυ κοιτας τα κακαρα μου
 
Κορυφή