Legendary constraction team

  • Δημιουργός θέματος killboy
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
δεν εχω το χρονο Ace :D
Οτι ειμαι pro το ξερουν οσο θελω να το ξερουν :D

δεν ειπα οτι δεν εισαι...αλλα εξω απο το χορο ολοι καλοι και ωραιοι ειμαστε...και εμεις μεχρι τωρα που δεν εχουμε φτιαξει πολη μια χαρα ειμαστε οταν φτιαχτει ομως η πολη τοτε τι γινετε???Τοτε θα τα ξαναπουμε...Να τον ακουτε ομως τον κασα ειναι πολυ προ...ελατε ολοι κοντα μας...Γουι γιλ στευ :cool: νο ματτερ γουατ!

Ace..βρες ρεμουλιμενντο,

εγω μια ζωη πρωτος ειμαι με τη desperados..
εσυ κοιτας τα κακαρα μου

ΟΚ γογουλινε εισαι κι εσυ ανωτερος!Εγω δεν κοιταω την πλατη σου γιατι παιζω μονο κ3 και τωρα κ4!!!Ενημερωνομαστε καλυτερα την επομενη φορα...;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν μιλαω για σενα..γενικα για τη συμμαχια σου.

και εσενα ποιος σου ειπε πως εγω παιζω κοσμο1?
 

DeletedUser

Guest
ουτε εγω παιζω κοσμο1 μεγαλε..το εχω παρατησει..παιζω 2,4 μονο
 

DeletedUser

Guest
τοτε θα τα πουμε στον 4 γιατι εγω με τον 2 δεν πολυασχολουμαι!σι για δεαρ μαι φρεντ!;)
 

DeletedUser

Guest
Γεια χαρααααααα,

οκ παιδια θα το αποδειξουμε στο γηπεδο ... ουπς εννοω στο παιχνιδι. Παντως αυτο που λετε για τους HELL DORADOS στον κοσμο 1 ειναι αδικο καθως η υπερσυμμαχια δημιουργηθηκε μηνες αργοτερα απο τους CCP. Μολις φτασουμε και εμεις τους τωρινους μηνες ''ζωης'' σας ας μας κρινετε αν και δεν νομιζω πως αλλη υπερσυμμαχια μεσα σε τοσους λιγους μηνες να εφτασε στην 4η θεση με πολυ περισσοτερες προοπτικες. Οσο για το αν ειμαστε ο Αστερας Τριπολης προτιμω την Αεκ την φετινη.... ΝΙΚΑΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΖΩΝΕΣ... και εχουμε πολυ καλες προοπτικες για το μελλον..... Αλλα οπως ειπα τερμα τα λογια.. Θα τα πουμε σε κοσμους 1 και 4.

Με αγαπη :p:p
Scocco93

Σμουτςςςς
 

DeletedUser

Guest
σε ένα πράγμα συμφωνούμε εγώ και εσύ αεκ
 

DeletedUser

Guest
Μη σπαμμαρεις! Και οπως ειπε κι ο κασα, το construction γραφεται με u!:p
 

DeletedUser

Guest
και όπως ξαναείπα εμείς κάνουμε την διαφορά!!!
;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή