Kloph account

  • Δημιουργός θέματος ancelor
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
O **** kai o ****klepsane xtes to account mou poulhsane ola ta items mou ginane idrytes tis polhs mou pou legotan myrmidones kai twra legetai HELL DORADO PEIREAS2 an mporei enas diaxeirisths as epikoinwnisei mazi mou...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser735

Guest
μην ανησυχεις!
ειμαι εγω εδω.

στειλε μου μηνυμα στο νεο μου χαρακτηρα στον κ4 και ολα θα διορθωθουν!
 

DeletedUser

Guest
να του στειλεις εσυ.οπως θα του στειλει ο game admin να του στειλεις και εσυ.τι νομιζεις οτι εισαι εξαιρεση?
 

DeletedUser

Guest
σου αλλαξαν και τις ικανοτητες?και πως ξερεις πως ειναι αυτοι΅?
 

DeletedUser

Guest
dioti aytoi einai twra stin polh m idrytes kai otan tous esteila mynhma mou lene kai na kaneis post sto forum pws tha to apodeikseis
 

DeletedUser

Guest
δεν θα κανουν τιποτα οι admin απλα θα σου πουν προσεχε το account σου

και εσυ ρε φιλε τι pass ειχες? "123456789"
 

DeletedUser

Guest
O savvas1998 kai o thanasisle13 klepsane xtes to account mou poulhsane ola ta items mou ginane idrytes tis polhs mou pou legotan myrmidones kai twra legetai HELL DORADO PEIREAS2 an mporei enas diaxeirisths as epikoinwnisei mazi mou...

Φίλε θα σε συμβούλευα να μην γράφεις με greeklish γιατί απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ...Λοιπόν κάνε μία αίτηση υποστήριξης και περίμενε απάντηση,,, στο φόρουμ δεν γίνετε ποτέ τίποτα.....Επίσης μην βάζετε εύκολους κωδικούς και εσύ πως ξέρεις ποιοι σου έκλεψαν τον λογαριασμό?
 

DeletedUser

Guest
dioti aytoi einai twra stin polh m idrytes kai otan tous esteila mynhma mou lene kai na kaneis post sto forum pws tha to apodeikseis

Αβριανε σου απανταει εδω...Μην λετε ολοι τα ιδια ρε παιδια...Ενταξει ειπαμε να μην βαζουμε ευκολους κωδικους αλλα αφου τωρα τον εχασε τον λογαριασμο και την πολη...Στειλε μου μηνυμα ινγκειμ αν μπορεις...

Και να πω οτι η πολη δεν εχει καμια σχεση με την συμμαχια μας...Δεν ειναι απο την συμμαχια των Hell Dorados και ειναι πολη μαιμου...That's all...
 

DeletedUser

Guest
δεν θα επικοινωνήσουν οι διαχειριστες μαζί σου αλλά εσύ με αυτούς. οπως σου είπαν και οι συμπαίχτες σου θα πρέπει να κάνεις αίτηση στην υποστήριξη.

το θέμα κλειδώνει γιατι βλέπω να πέφτουν οι προειδοποιήσεις για σπαμ βροχή.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή