J-j-v

DeletedUser

Guest
Λιγο πριν παρατησω το παιχνιδι αποφασισα να φτιαξω μια πολη για ολους εκεινους που επιαξαν καποιο ρολο στο παιχνιδι για μενα...Εφτιξα ετσι την πολη στην αρχη με ονομα ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ και τωρα με ενα ονομα που το χρωσταγα σε 2 δημαρχους μου και σε μια πολυ καλη φιλη...

Ειναι καταρχην ο Junior 7 ο Χαρης ο δημαρχος οπως τον φωναζω συνεχεια...Ηταν ο καλυτερος δημαρχος για μενα...εβαζε παντα το καλο της πολης πανω απο το δικο του...Τερματησε μια πολη μαζι με την τρελοπαρεα αν και προς το τελος που εκανε ισως το λαθος να καταμερισει ευθυνες εγω εφυγα λογω παρεξηγησεων αλλα παρεμεινε αυτη η ωραια εμπειρια του εργατη στο ΕΡΓΟΤΑΞΙΟ...:)

Αμεσως μετα ειναι το δευτερο J ο κυριος Jack Cooper του οποιου το ονομα ακομα κι αν εχω ρωτησει αρκετες φορες δεν το θυμαμαι ποτε γιατι τον αποκαλω Τζακ(συγγνωμη τζακ...) ηταν ο συνιδριτης και Δημαρχο κι αυτος στο ΕΡΓΟΤΑΞΙΟ...Παντα ησυχος αλλα μιλουσε μονο οταν επρεπε...Εκανε την δουλεια πισω απο τις καμερες...Ηταν συνηθως εξω απο την πολη αλλα οταν εμπαινε γινοτανε χαμος...Τζακ stay :cool: no matter what...:eek:

Τελος μια κυρια...ναι ξερω οι κυριες προηγουνται αλλα ποιο θα ηταν καλυτερο φιναλε απο μια αφιερωση στην Vayia?Οταν επανηλθα μετα απο κανα 3μηνο απουσιας στο παιχνιδι δεν περιμενα να βρω κανεναν γνωστο και ελεγα οτι θα το παρατησω παλι συντομα...Τοτε απο το πουθενα ξεκινησα να μιλαω με τον τζακ τον τζουνιορ και ξεκινησα να μιλαω με μια κοπελα που ολοι αποκαλουσαν βαγια και της ειχαν ιδιαιτερη αδυναμια...Μολις ξεκινησα να μιλαω κι εγω μαζι της καταλαβα το γιατι...Ηταν μια κοπελα που δεν μπορουσες να της μιλησεις και να νευριασεις μαζι της...να της μιλησεις και να μην γελασεις με τα ποστς της...Ηταν ισως απο τα λιγα ατομα στο γκειμ που μπορουσα να γελασω αφοβα μαζι του χωρις να παρεξηγηθω...να ξερω οτι θα της μιλησω και θα κατσει να ακουσει να γελασουμε...

Αλλα το τοπικ το εφτιαξα για αλλο λογο...Οποιος θελει την πολη χωρις να αλαξει ονομα αλλα να προσθεσει οτι αυτος θελει στην περιγραφη ειναι ολη δικη του και ελπιζω να ειναι καποιος γνωστος...Ειναι στους 10000 ποντους και δινω και τον χαρακτηρα μου οποιος θελει ας μου στειλει μηνυμα...


Αλλα επειδη τωρα ηρθε ο καιρος να αφοσιωθω για τα καλα στα διαβασματα μου τελος το γουεστ και ξεκιναω το διαβασμα για τις πανελληνιες(ισως καθυστερημενα)...
Καλη συνεχεια σε ολους οσους μεινουν και καλη συνεχεα στην ζωη σας...

ΥΓ1.Να ακουτε τον σερρα ειναι καλο παιδι και δεν νομιζω να τον χαλασει η εξουσια..;)
ΥΓ2.Βαγια οταν ειναι για το παρτακι περιμενω μηνυμα στο μσν 1-2 μερες πριν...
 

DeletedUser

Guest
πωωωωωωωωω .. μας έσκισες ρε θανασσάκι βραδιάτικα!!

ένας από τους λίγους, ειλικρινά! δεν έχω λόγια!!
σε ευχαριστώ για όλα, μικρέ!

να προσέχεις ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2677

Guest
ασσακι,δεν εχω λογια!
(βασικα ολο το ιδιο λεω κ καταληγω να γραφω εκθεσεις που αμφιβαλλω αν τις διαβαζουν μεχρι τελους!)
σε ευχαριστω πολυ για αυτα που ειπες,με αγγιξαν βαθια!
ξερεις την αδυναμια που σου εχω κ σε συμπαθησα απο το πρωτο μνμ που μου εστειλες!
χαχαχχα,οσο το θυμαμαι!
λυπαμαι που φευγεις..
λυπαμαι γενικα οταν φευγουν ατομα που τα νιωθω "παρεα",εστω κ διαδικτυακη!
οσο υπαρχει ομως msn κ skype ας παρει φωτια το west!
εμενα προσωπικα θα μου λειψεις..
σε ευχαριστω κ παλι για το γελιο που μου προσφερες,κυριως στο προφιλ μου!
(αθανατο χουτσαααααα!)
καλη τυχη σε ολα,το εννοω,να προσεχεις εκει εξω,σκισε στις πανελληνιες κ οτι θελησεις ξερεις που κ πως να με βρεις!
πωωω,σταματαω..
δεν μπορω αλλο!
πφφφφφ!
 

DeletedUser

Guest
ωστε τα "κωλοπαιδα"(φιλικα παντα) ο junior και ο cooper εφτιαξαν αλλη πολη και εμας στον κ2 μας παρατησαν ε?τα κραταω αυτα!!!:p
 

DeletedUser

Guest
αφου δεν μπορεις μακριας μας θα ξαναρθεις που θα βρεις καλυτερα ρε?
 

DeletedUser

Guest
δεν ξέρω τι να πω πραγματικά! :)
τιμή μου να είμαι από τα άτομα που
έπαιξαν κάποιο ρόλο για σένα!

καλή συνέχεια στην πραγματική ζωή εύχομαι
και καλή τύχη σε ότι και να κάνεις!

θα μας λείψεις! :)
 

DeletedUser

Guest
θα ξαναρχομαι σερρα μην ανησυχεις...αραια και που θα ξαναμπαινω στο φορουμ...αλλα για το γουεστ δεν νομιζω να ξαναμπω τωρα...;)
 

DeletedUser

Guest
Junior ευχαριστω για μια ακομη φορα...:):)

imagels.jpg
 

DeletedUser

Guest
κριμα ..κι αλλος ενας καλος παιχτης φευγει..:(σου ευχομαι να τα πας καλα στις εξαιτασεις!!;):d
 

DeletedUser2675

Guest
καλή επιτυχία σ' ότι κι αν κάνεις φίλε... φρόντισε να συγκεντρωθείς στον στόχο σου και δούλεψε μεθοδικά.... :)
 

DeletedUser3473

Guest
καλα να περνας ασσε και περνα που και που για λιγο "συγκαλημενο" σπαμ ;)
 

DeletedUser

Guest
αντε αντιο θαναση και καλη επιτυχια στους στοχους σου. ευχομαι να εκπληρωσεις τους στοχους σου και να τα καταφερεις. αν και δν σε γνωρισα πολυ, απο τν αρχη σε συμπαθησα(δν ξερω γιατι).




υ.γ. (ακρως απορρητο: περνα που και που για λιγο σπαμ)
 
Κορυφή