idea gia lefta(katata3i)

  • Δημιουργός θέματος dimitris01
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
paidia exo na kano mai isigisi...exo pai3i polla alla paixnidia san kai afto kai merika to exun afto(den 8elo na leo onomata)..eki pou lei katata3i na mporis na vlepis posa lefta exi o ka8e enas[sinolika(kai mesa stin trapeza)]..etsi 8a ixe kai to xrima perissoteri a3ia kai o paixtis an itan melos polis kai oi alloi evlepan oti den evaze lefta sto 8isavrofilakio polis(dld na ta filage stin trapeza kai na elege oti den exi lefta)..na to i3eran oi alloi kai na ton edioxnan i na tou estelan ena minima idopiisi...


efxaristo gia to xrono pou afierosate..;):p:)
 

DeletedUser

Guest
εγώ ειμαι αρνητικός.
καταρχήν χάνει το παιχνίδι την δράση του στην κατηγορία μονομαχίες επειδή αμα βλέπουν όλοι ότι καποιος έχει λεφτά θα πέσουν να τον φάνε.
 

DeletedUser

Guest
ne to skeftika kai ego afto prin to postaro alla ta lefta ekina mpori na ta exi stin trapeza kai etsi i alloi adika 8a pigennun;)
 

DeletedUser

Guest
Τεσπα, γνώμη μου βεβαια αλλα δεν βρίσκω κατι ουσιατικο! :p
 

DeletedUser

Guest
ναι φυσικα οποιος φαινεται οτι κουβαλαει πολλα πανω του θα του τη πεσουν να τον βοηθησουν να βγαλει το περιττο βαρος απο πανω του...


εκανα μια προχειρη ανα ζητηση και δε βρηκα κατι σχετικο,
μηπως να βγει καταταξη με κερδισμενα δολλαρια απο μονομαχιες?
 

DeletedUser

Guest
ναι φυσικα οποιος φαινεται οτι κουβαλαει πολλα πανω του θα του τη πεσουν να τον βοηθησουν να βγαλει το περιττο βαρος απο πανω του...


εκανα μια προχειρη ανα ζητηση και δε βρηκα κατι σχετικο,
μηπως να βγει καταταξη με κερδισμενα δολλαρια απο μονομαχιες?
ερε γλεντια μετα τι εχει να γηνη .
απο οτι ξερω τα μελη σε καθε πολη βλεπουν τικουβαλαει ο καθε ενασ
μετα , η καθε πολη η τραπεζα εχει εα ορισμενο οριο αρα δεν μπορουν να δουνμεν αλλα υπολογιζουν περιπου
οταν το ανωτερο ειναι 80 λ1 τραπεζα υπολογιζησ + αυτα που του φενονται
αυτο που επρεπε να μπει ειναι οι αγορεσ απο τα καταστηματα να πηγενουν στην τραπεζα τησ πολησ η να δυνουν κατι στο κτηριο μετα απο ενα ορισμενο ποσω αγορων .
αν και το καλητερο ειναι να πειγενουν λεφτα στην τραπεζα .
και επειτελουσ τα φτιαρια-σφιρια- βαριοπουλεσ χρησημευουν σε κατι?
 

DeletedUser

Guest
εγω παλι λεω οχι.


θα εχανε την αξια του το παιχνιδι...θα γινοταν βαρετο.

καλυτερα να εχουμε αγωνια.
 

DeletedUser

Guest
oxi kai eimai ka8etos se ayto 8a mas ta peirnoun kai ti trapeza les an o allos exei stin poli tou trapeza lvl 2 p xora 250$ kai exei pano tou 600???eleos
 
Κορυφή